Хятад RRU / BBU кабелийн угсралт
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةພາສາລາວМонголPortuguêsРусскийภาษาไทยTiếng Việt
 Орчуулга засварлах

FTTH шилэн нөхөөс утас

» FTTH шилэн нөхөөс утас

SC/UPC-SC/UPC энгийн SM G657A2 2*5мм 50М, LSZH хар хүрэм FTTH Drop Cable Patch Cord

Гарал үүслийн газар:Гуандун, Хятад
Брэндийн нэр:СОГОО
Баталгаажуулалт:ЭНЭ, RoHS
Хамгийн бага захиалга тоо:Тохиролцож болно
Үнэ:Тохиролцож болно
Сав баглаа боодлын дэлгэрэнгүй:Хайрцаг
Хүргэгдэх хугацаа:7~25 хоног тоо хэмжээнээс хамаарна
Төлбөрийн нөхцөл:Т/Т; Paypal; Western Union
Нийлүүлэлтийн чадвар:100000 долоо хоногт ширхэг

 

лавлагаа
  • Үзүүлэлтүүд

FTTH уналтын кабелийн нөхөөс утас нь FTTH программд зориулагдсан, Барилга руу нэвтрэхийн тулд гадна болон дотор ашиглаж болно.  FTTH уналтын кабелийн нөхөөсийн утас нь эцсийн хэрэглэгчдэд холбогдоход ашиглагддаг’ байшингууд, хандалтын сүлжээ болон FTTH дотор өргөн хэрэглэгддэг кабель.  FTTH уналтын кабель нь шилэн кабелийг гэрт хүргэхэд ашиглахад тохиромжтой, Бид FTTH уналтын кабелийг өөр өөр тоогоор хангадаг -аас 1, 2, 4, 12 хүртэл LC-ээр хийж болно, SC, FC, ST, LC/APC, SC/APC, FC/APC болон бусад төрлийн холбогч.

 Өргөдөл

Дотор болон гадаа FTTH сүлжээ,Орон нутгийн сүлжээ ба барилгын кабелийн сүлжээ Багаж хэрэгсэл хоорондын харилцан холболт,терминал хайрцаг ба харилцаа холбоо.

 Онцлогууд

1.Орон сууцыг дуусгах зардал багатай шийдэл. 2.Оруулах алдагдал бага, нэмэлт алдагдал.

3. Сунгах өндөр.

4. Холбогч кабелийн материал нь бүх цаг агаар, хэт ягаан туяанд тэсвэртэй байдаг. 5.Механик гүйцэтгэл: IEC 61754-4 Стандарт.

6. RoHS болон REACH материалд нийцсэн.

7. Кабелийн диаметрийн хүрээ: 2.0*3.0мм, 2.0*5.0мм..

Хэмжээст диаграммууд

 1. SCUPC FTTH Flat Drop Patch Cord 2.0*3.0mm кабель

H8b94508efb374d0aa7f5979c1665c9723 - SC/UPC-SC/UPC simplex SM G657A2 2*5mm 50M, LSZH black jacket FTTH Drop Cable Patch Cord

2. SCUPC FTTH Flat Drop Patch Cord 2.0*5.0mm кабель

 H242d4b2191f6411980332763c5d3f14df - SC/UPC-SC/UPC simplex SM G657A2 2*5mm 50M, LSZH black jacket FTTH Drop Cable Patch Cord

Нүхэн кабелийн хувилбарууд

Холболтын хүлцлийн шаардлага

Нийт урт (Л) (М)хүлцлийн урт(CM)

0<Л≤20

+10/-0

20<Л≤40

+15/-0

 

Л>40

+0.5%L/-0

 

Кабелийн бүтэц 

 H1ef8664780ef400a8320c6e3066f4b34Y - SC/UPC-SC/UPC simplex SM G657A2 2*5mm 50M, LSZH black jacket FTTH Drop Cable Patch Cord

Кабелийн бүтэц

 H3b85c41834994ec28983cfbbce90d235B - SC/UPC-SC/UPC simplex SM G657A2 2*5mm 50M, LSZH black jacket FTTH Drop Cable Patch Cord 

Кабелийн параметрүүд

Кабелийн тоо

Гаднах бүрхүүлийн диаметр

(ММ)

Жин

(КГ)

Хамгийн бага зөвшөөрөгдөх суналтын бат бэх (Н)

хамгийн бага зөвшөөрөгдөх бутлах ачаалал

(N/100мм)

Хамгийн бага гулзайлтын радиус (ММ)

Агуулахын температур

(℃)

богино хугацааурт хугацааныбогино хугацааурт хугацааныбогино хугацааурт хугацааны
1(2.0±0.2)×(5.0±0.3)21.74002002200100020Д10Д-20 ~~ +60

Оптик шинж чанар

ЗүйлПараметрЛавлагаа
Ганц горимОлон горим
СтандартЭлитСтандартЭлит

Оруулах алдагдал

Ердийн≤0.30дБ Макс≤0.75дБЕрдийн≤0.15дБ Макс≤0.35дБЕрдийн≤0.50дБ Макс≤0.25дБЕрдийн≤0.10дБ Макс≤0.35дБ

IEC 61300-3-34

Буцаах алдагдал≥ 50дБ (PC)

≥ 60дБ (APC)

≥ 55дБ (PC)

≥ 65дБ (APC)

≥30дБ(PC)≥30дБ(PC)IEC 61300-3-6

 

АНГИЛАЛ БА ШАГ:
FTTH шилэн нөхөөс утас , ,

Лавлагааны маягт ( Бид танд аль болох хурдан эргэж очих болно )

Нэр:
*
Имэйл:
*
Мессеж:

Баталгаажуулалт:
3 + 4 = ?

Магадгүй та ч бас дуртай байх

  • Манай үйлчилгээ

    Huawei ZTE-ийн туршлага
    Хурдан хариу
    Чанарын шалгалт
    Цаг хугацаанд нь хүргэлт
    OEM/ODM үйлчилгээ
    Нэг цэгийн үйлчилгээ

     

  • Компани

    Бидний тухай
    дарна уу & Хэвлэл мэдээлэл
    Мэдээ / Блогууд
    Карьер
    Шагнал & Шүүмж
    Гэрчлэл

  • Бидэнтэй холбоо барина уу

    Утас: +86-0755-28430400
    Факс: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    Имэйл:sales@sogootech.com
    Вэб:www.sogootech.com