Харилцаа холбооны бүтээгдэхүүн
+852- 6642 5118 sales@sogootech.com
EnglishРусскийPortuguêsالعربيةFrançaisМонголSlovenščinaEspañolSvenskaภาษาไทยTiếng Việt
 Орчуулга засварлах

Мэдээ

» Мэдээ

Мэдээ

Бид энд бүх захиалгаа шинэчлэх боломжгүй, Тиймээс хэрэв танд асуулт байвал, манай борлуулалттай холбоо барина уу. Баярлалаа.

CPRI cable

CPRI кабель гэж юу вэ, яагаад танд утасгүй сүлжээнд хэрэгтэй вэ??

What is CPRI cable? CPRI cable is a fiber cable which with duplex LC connectors for both side, but it can be armored or with different cover for different brand fiber to the antenna (FTTA) програмууд. CPRI cable can support different types of radio equipment, such as remote radio heads (RRH), distributed antenna systems (DAS), and small cells. CPRI кабель …

EXPANDED BEAM connectors 3 768x768 - Waterproof Tactical Fiber Cable with HXB13 Fiber Connectors

HXB13 шилэн холбогчтой ус нэвтэрдэггүй тактикийн шилэн кабель

HXB13 шилэн холбогчтой ус нэвтэрдэггүй тактикийн шилэн кабель, Энэ нь ус нэвтэрдэггүй, тоос нэвтэрдэггүй, муу орчинд ашигласан. Тактикийн харилцаа холбоо, холболтын ертөнцөд, нэг нэр тодроод байна – Тактикийн шилэн систем. Тэдний өргөн хүрээний бүтээгдэхүүн, үүнд тактикийн шилэн кабель, Тактикийн шилэн кабелийн дугуй, Тактикийн шилэн холбогч, Тактикийн ус нэвтэрдэггүй эслэг, болон бусад, үйлдвэрүүдийн арга барилыг дахин тодорхойлсон …

PC-ийн ялгаа,UPC болон APC Fiber Optic Patch Cord

PC-ийн ялгаа,UPC болон APC Fiber Optic Patch Cord

гэх мэт тайлбаруудын талаар бид байнга сонсдог” LC/UPC олон горимын дуплекс шилэн кабелийн нөхөөс 3 метр”, эсвэл "FC/APC нэг горимт шилэн кабелиуд",” ST/PC олон горимын дуплекс шилэн кабелийн нөхөөсийн утас", Эдгээр үгс нь PC гэж юу вэ, UPC, APC гэсэн үг? Энд бид нарийн ширийн зүйлийг харуулж байна. Ерөнхийдөө, шилэн кабелийн угсралт нь голчлон холбогч ба кабельтай байдаг, Тиймээс шилэн кабель …

Armored Fiber Patch Cord (5)

Шилэн кабель ба зэс кабелийн хооронд ямар ялгаа байдаг вэ??

Ямар ч эргэлзээгүйгээр, 5Г бол сүүлийн үед хамгийн их яригдаж байгаа сэдэв. Магадгүй ихэнх хүмүүс 5G гэж юу болохыг мэддэг байх. Гэхдээ 4G болон 5G хоёрын жинхэнэ ялгаа нь юу вэ? Гүйцэтгэлийн шинж чанар, техникийн үзүүлэлтүүдээс 4G болон 5G технологиудыг харьцуулсан зургийг доор харуулав. Хоцролт гэдэг нь төхөөрөмжөөс мэдээлэл илгээгдсэнээс хойшхи хугацаа юм …

移除标签项目: Antenna Grounding Kit Antenna Grounding Kit

Захиалга: 7/8 ” Хүрээний газардуулгын иж бүрдэл, далайгаар

6570 ширхэг 7/8 ” Хүрээний газардуулгын иж бүрдэл, далайгаар тээвэрлэх.   7/8 ” Хүрээний төрлийн газардуулгын хэрэгсэл, үүнийг мөн өөрөө наалддаг төрөл гэж нэрлэдэг, учир нь хоёр мастик хүрээ дотор гацсан байдаг. Хүрээг гаралтын дамжуулагч дээр холбоно, дараа нь боолтыг чангал, Дотор мастик нь нэмэлт соронзон хальс шаардлагагүй битүүмжлэх чадвартай.   Үгүй. Хэсэг эд анги Хэмжээ материал 1 Газардуулга …

LX.5 Fiber Optic Patch Cord

OM1-ийн ялгаа нь юу вэ?, OM2, OM3, OM4 ба OM5 Multimode Fiber?

"ТУХАЙ” "Оптик олон горим" гэсэн үг, Энэ нь шилэн зэрэглэлийг заах олон горимт шилэн стандарт юм. Одоогоор, TIA болон IEC-ээс тодорхойлсон шилэн кабелийн стандартууд нь OM1-ийг агуулдаг, OM2, OM3, OM4, болон OM5. Олон горим ба ганц горим гэж юу вэ? Нэг горимын утас (SMF) нь зөвхөн нэг горимд дамжуулахыг зөвшөөрдөг оптик шилэн юм, ойролцоогоор гол диаметртэй …

Indoor Outdoor Rated with Fullaxs Fiber Optic 1 - FTTH, Fiber network system solutions

FTTH, Шилэн сүлжээний системийн шийдэл

Сүлжээний бүтэц: Телевизийн гурвалсан тоглоомд анхаарлаа хандуулаарай, Интернет болон утасны дизайны санаанууд, бид барилгын үүднээс дүн шинжилгээ хийсэн, үйл ажиллагаа, засвар үйлчилгээ, удирдлага, сүлжээний хөгжил, сүлжээний хавтгайд тавигдах шаардлагыг хангахын тулд өргөн зурвасын хандалтын сүлжээг бий болгохын тулд дүүрэгт FTTH өргөн зурвасын хандалтын технологийг нэвтрүүлэх. Дээрх графикаас бид харж болно …

1 2 jumper cable 31 1 - Huawei Original 1/2 INCH SUPERFLEXIBLE JUMPER RF Cable

Huawei оригинал 1/2 ИНЧ УЯН ХАЯГЧ RF кабель

Huawei Original 1/2 ИНЧ СУПЕР УЯН ҮСРЭГЧ #Сэлбэгийн дугааргүй Загварын тайлбар 1 4130105 JMPCBLNN10 RF кабель,10м,N50SM-XIII,COAX50-8.7/3.55B,N50SM-XIII,1/2 Inch Superflexible Jumper. 2 4130069 GM1P000JMP06 RF кабель,10м,DIN50SM-II,COAX50-8.7/3.55,DIN50SM-II,1/2 Inch Superflexible Jumper. 3 4130070 GM1P000JMP09 RF кабель,10м,7/16DIN 50,COAX50-8.7/3.55B,DIN50SM-II,1/2 Inch Superflexible Jumper. 4 04130700-004 RA000010 Радио давтамжийн кабель,10м,4.3-10SM,COAX50-8.7/3.55,4.3-10SM,1/2 Inch Superflexible Jumper. 5 04130697-004 RA100010 Радио давтамжийн кабель,10м,DIN50SM-II,COAX50-8.7/3.55,4.3-10SM,1/2 Inch Superflexible Jumper. 6 4130068 GM1P000JMP04 RF кабель,6м,DIN50SM-II,COAX50-8.7/3.55,DIN50SM-II,1/2 Inch Superflexible Jumper. …

移除标签项目: Antenna Grounding Kit Antenna Grounding Kit

1/4 ” Хүрээний газардуулгын иж бүрдэл, далайгаар

 1/4 ” RG8-д зориулсан хүрээний бүх нийтийн газардуулгын иж бүрдэл / RG213 / RG214 / LMR400 кабель, далайгаар тээвэрлэх. 1/4 ” Хүрээний төрлийн газардуулгын хэрэгсэл, үүнийг мөн өөрөө наалддаг төрөл гэж нэрлэдэг, учир нь хоёр мастик хүрээ дотор гацсан байдаг. Хүрээг гаралтын дамжуулагч дээр холбоно, дараа нь боолтыг чангал, Дотор мастик нь нэмэлт соронзон хальс шаардлагагүй битүүмжлэх чадвартай. Үгүй. …

  • Манай үйлчилгээ

    Huawei ZTE-ийн туршлага
    Хурдан хариу
    Чанарын шалгалт
    Цаг хугацаанд нь хүргэлт
    OEM/ODM үйлчилгээ
    Нэг цэгийн үйлчилгээ

     

  • Компани

    Бидний тухай
    дарна уу & Хэвлэл мэдээлэл
    Мэдээ / Блогууд
    Карьер
    Шагнал & Шүүмж
    Гэрчлэл

  • Бидэнтэй холбоо барина уу

    Утас: +86-0755-28430400
    Факс: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+852-6642 5118
    Wechat: +86-150 1946 5365
    Имэйл:sales@sogootech.com
    Вэб:www.sogootech.com