Хятад RRU / BBU кабелийн угсралт
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةພາສາລາວМонголPortuguêsРусскийภาษาไทยTiếng Việt
 Орчуулга засварлах

FTTH шилэн нөхөөс утас

» FTTH шилэн нөхөөс утас

40G MPO-LC Fiber Breakout Cable Om3 8 үндсэн Optic Patch Cord

Бүтээгдэхүүний нэр:MPO-LC Fiber Breakout кабель
Горим:SM/MM
Буцаах алдагдал:>=55 дБ
Холбогч төрөл:MPO / MTP
Үгүй. шилэн:12/24гол
Өргөдөл:40G QSFP+ SR модуль
урт:3м,5м,10м,20м,30м,50м
лавлагаа
  • Үзүүлэлтүүд

40G MPO-LC Fiber Breakout Cable Om3 8 үндсэн Optic Patch Cord

MPO-LC Fiber Breakout Cable нь Ribbon төрлийн олон шилэн угсралтад ашиглагддаг, энгийн эсвэл дуплексээс ялгаатай. Нэг MTP/MPO шилэн кабельд хэд хэдэн шилэн холболтууд байдаг, Жишээлбэл, 4 утас, 8 утас,12утас,24утас. MPO цуврал нь их биений кабелиас эхлээд өргөтгөсөн гол кабель хүртэлх шийдлийг санал болгодог, эрлийз магистраль кабельд, кассет модулиуд руу, MPO адаптерийн хавтан руу, засварын хавтанг чиглүүлэх, G ангиллын MPO ангиллын аль алинд нь нөхөөсийн хавтан(ердийн анги) болон L анги(супер бага алдагдал).

Онцлогууд:

  • Нэг горим ба олон горим (Хавтгай/Дугуй) боломжтой
  • Өндөр шилэн нягт (дээд тал нь 24 утас)
  • Нэг холбогчтой шилэн утас: 4, 8, 12 24
  • Түгжээтэй холбогчийг оруулах/татах
  • APC-ийн тусгалын алдагдал өндөр
  • жижиг форм фактор, 12 Шилэн эсвэл 24 Шилэн түлхэх/татах оптик холбогч.

Параметрүүд

ПараметрүүдНэгжҮнэ цэнэ
Шилэн горимOM4 (OM3) 50/125μм
MTP холбогч ILдБ0.35дБ Макс(0.15дБ Төрөл.)
MTP холбогч RLдБ≥20дБ
850нм-ийн сулралтдБ/км≤2.3
OD хүрэммм3.0
Суурилуулалтын суналтын ачаалалН100
Кабелийн хүрэмПленум (OFNP)
Үйлдлийн температур°C-10 ~ +70
Долгионы уртnm850/1300
LC холбогч ILдБ≤0.2
LC холбогч RLдБ≥20
1300нм-ийн сулралтдБ/км≤0.6
Сэнсний диаметрмм2.0
Урт хугацааны суналтын ачаалалН50
Fiber Count8 Шилэн утас
Агуулахын температур-40 ~ +8

pl30411682 remark - 40G MPO-LC Fiber Breakout Cable Om3 8 core Optic Patch Cord

pl30411724 remark - 40G MPO-LC Fiber Breakout Cable Om3 8 core Optic Patch Cord

20200605102746 25417 - 40G MPO-LC Fiber Breakout Cable Om3 8 core Optic Patch Cord

Хэрэглээ:

  • FTTH , CATV, LAN, ХҮН, ВАН, Туршилт &Хэмжигчид
  • Идэвхтэй төхөөрөмжийг зогсоох
  • Байшингийн суурилуулалт
  • Харилцаа холбоо, мэдээлэл боловсруулах сүлжээ
  • Видео дамжуулах , Мэдээлэл дамжуулах

Савлах&Хүргэлт

1. Ихэнх дээж: 3-7 өдрүүд
2. Бөөний худалдааны захиалга: 15-18өөр өөр тоо хэмжээгээр өдөр
3. OEM захиалга: 25-30 Таны зургийн файлыг баталгаажуулж, төлбөрийг хүлээн авснаас хойш хэд хоногийн дараа

Түгээмэл асуултууд
Q1. Би энэ бүтээгдэхүүний дээжийн захиалга авч болох уу??
А: Тиймээ, Бид дээжийн захиалгыг туршиж, чанарыг шалгахыг урьж байна. Холимог дээжүүд
хүлээн зөвшөөрөх боломжтой.
Q2. Хүргэх хугацаа нь яах вэ?
А:Жишээ хэрэгцээ 3-5 өдрүүд, бөөнөөр үйлдвэрлэх цаг хугацаа хэрэгтэй 1-2 захиалгын тоо хэмжээний долоо хоног.
Q3. Танд дээжийн захиалгын MOQ хязгаар бий юу??
А: MOQ бага, 1дээж шалгах компьютер бэлэн байна
4-р улирал. Та бараагаа хэрхэн ачдаг вэ, хэр удаан ирдэг вэ?
А: Бид ихэвчлэн DHL-ээр тээвэрлэдэг, UPS, FedEx эсвэл TNT. Энэ нь ихэвчлэн авдаг 3-5 ирэх өдөр. Агаарын болон далайн тээвэр мөн сонголттой.
Q5. Бүтээгдэхүүний захиалгыг хэрхэн үргэлжлүүлэх вэ?
А: Юуны өмнө бидэнд шаардлага, хүсэлтээ мэдэгдээрэй.
Б.Хоёрдугаарт, бид таны шаардлага эсвэл бидний саналын дагуу иш татдаг.
C. Гуравдугаарт, үйлчлүүлэгч дээжийг баталгаажуулж, албан ёсны захиалгаар хадгаламж тавьдаг.
Д.Дөрөвдүгээрт Бид үйлдвэрлэлийг зохион байгуулдаг.
АНГИЛАЛ БА ШАГ:
FTTH шилэн нөхөөс утас , , , , , ,

Лавлагааны маягт ( Бид танд аль болох хурдан эргэж очих болно )

Нэр:
*
Имэйл:
*
Мессеж:

Баталгаажуулалт:
5 + 8 = ?

Магадгүй та ч бас дуртай байх

  • Манай үйлчилгээ

    Huawei ZTE-ийн туршлага
    Хурдан хариу
    Чанарын шалгалт
    Цаг хугацаанд нь хүргэлт
    OEM/ODM үйлчилгээ
    Нэг цэгийн үйлчилгээ

     

  • Компани

    Бидний тухай
    дарна уу & Хэвлэл мэдээлэл
    Мэдээ / Блогууд
    Карьер
    Шагнал & Шүүмж
    Гэрчлэл

  • Бидэнтэй холбоо барина уу

    Утас: +86-0755-28430400
    Факс: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    Имэйл:sales@sogootech.com
    Вэб:www.sogootech.com