Хятад RRU / BBU кабелийн угсралт
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةພາສາລາວМонголPortuguêsРусскийภาษาไทยTiếng Việt
 Орчуулга засварлах

FTTH шилэн нөхөөс утас

» FTTH шилэн нөхөөс утас

  • SC APC MM MTP эмэгтэй Fan Out OM4 Fiber Optic Patch Cord

    Урт0.5м/1м/2м/3м/5м/10м/ эсвэл захиалгаар
    Шилэн төрлийнSM/OM1/OM2/OM3/OM4/OM5
    Кабелийн диаметр0.9мм/2,0мм/3,0мм
    Кабелийн хүрэм материалPVC/LSZH/TPU буюу захиалгаар
    лавлагаа
    • Үзүүлэлтүүд

    SC APC MM MTP эмэгтэй Fan Out OM4 Fiber Optic Patch Cord

    MPO/MTP нь хамгийн өндөр үзүүлэлт юмерөнхийдөө гурван чиглэлээр ашигладаг оптик шилэн урьдчилсан холболтын системийн нягтрал.

    · Өндөр нягтралтай орчинтой дата төвийн програм
    · Барилга руу оптик шилэн
    · Splitter гэх мэт шилэн тоног төхөөрөмжийн дотоод холбогч хэрэглээ,40Г / 100G SFP ба SFP.

    MTP бэхэлгээний кабелийн давуу талууд:

    § Орон зай хэмнэх—Идэвхтэй тоног төхөөрөмж болон үндсэн кабель нь орон зай хэмнэхэд тохиромжтой.

    § Хялбар байршуулалт—Үйлдвэрийн ажиллагаа дууссан систем нь суулгах болон сүлжээг дахин тохируулах цагийг хэмнэдэг.

    § Найдвартай байдал—Бүтээгдэхүүний чанарыг баталгаажуулахын тулд үйлдвэрлэлийн процесст өндөр стандартын бүрэлдэхүүн хэсгүүдийг ашигладаг.

    MTP-LC/SC/FC/ST Fiber Patch Cord нь MTP ба LC/SC/FC/ST холбогчоор хоёр талдаа төгсгөлтэй.. OMC-ийн бүх MPO холбогч нь USCONEC-ээс ирсэн.

    MTP бүтээгдэхүүн’ Стандарт:

    Ø IEC стандарт IEC-61754-7-д нийцсэн; JIS C5982; TIA-604-5(АНХААРАЛ 5); Telcordia GR-1435-CORE нийцтэй

    Ø TIA-568-C стандартын дагуу бүтэцтэй кабель

    Ø Зэрэгцээ оптик

    – Оптик интернетийн форум (OIF) Тохиромжтой

    – InfiniBand нийцтэй

    Ø InfiniBand

    – 10G Fiber сувагт нийцдэг

    – 40G ба 100G IEEE 802.3

    – QSFP

    Бусад холбогчдын үйлдвэрлэлийн стандарт:

    SC: TIA/EIA, АНХААРАХ 3, GR-326.NTT-SC IEC61754-4 ба JIS C5973.

    LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 ба JIS C5973.

    FC: БОНБҮ /TIA-604-04, FOCIS4, NTT-FC, GR-326. IEC61754-13 ба JIS C5973

    ST: TIA/EIA, FOCIS2, GR-326. IEC61754-2 ба JIS C5973 гэх мэт.

    Тодорхойлолт

    ММ

    Холбогч АMTP (Эмэгтэй)Холбогч BLC UPC x6
    Fiber ангилал50μм ММ (OM4)Fiber Count12
    Шилэн төрлийнЭнгийн/ДуплексДолгионы урт850нм/1310нм
    Кабелийн хүрэм3.0мм LSZH ягаанСэнсний диаметр2.0мм
    Оруулах алдагдал, хамгийн их.≤0.35дББуцаах алдагдал, мин.MTP≥35дБ, LC≥35дБ
    Суналтын бат бэх220 НБат бөх чанар≥500 удаа
    Мин. Гулзайлтын радиус суурилуулах30 ммМин. Гулзайлтын радиусын ажиллагаа10 мм

    SM

    Холбогч АMTP (Эрэгтэй)Холбогч BLC UPC (12)
    Fiber ангилал9/125μм SMFFiber Count24
    Шилэн төрлийнХоёр талтДолгионы урт1310нм/1550нм
    Кабелийн хүрэм3.0мм LSZH-ШарСэнсний диаметр2.0мм
    Оруулах алдагдал, хамгийн их.≤0.35дББуцаах алдагдал, Мин.MTP≥55дБ, LC≥50дБ
    Хагарлын урт0.5мБат бөх чанар≥500 удаа
    Мин. Гулзайлтын радиус суурилуулах29 ммМин. Гулзайлтын радиусын ажиллагаа15 мм
    Суналтын бат бэх400 НБутлах эсэргүүцэл (Буцах боломжтой)750 N/10 см
    Үйлдлийн температур-40° +80 хүртэл°CШилэн зэрэгG652D

    G657—- 7.5ММ(Мин. Гулзайлтын радиусын ажиллагаа)

    pl30414158 remark - SC APC MM MTP Female  Fan Out OM4 Fiber Optic Patch Cord

    Савлах&Хүргэлт

    1. Ихэнх дээж: 3-7 өдрүүд.
    2. Бөөний худалдааны захиалга: 15-18өөр өөр тоо хэмжээгээр өдөр.
    3. OEM захиалга: 25-30 Таны зургийн файлыг баталгаажуулж, төлбөрийг хүлээн авснаас хойш хэд хоногийн дараа.

    Түгээмэл асуултууд
    Q1. Би энэ бүтээгдэхүүний дээжийн захиалга авч болох уу??
    А: Тиймээ, Бид дээжийн захиалгыг туршиж, чанарыг шалгахыг урьж байна. Холимог дээжүүд
    хүлээн зөвшөөрөх боломжтой.
    Q2. Хүргэх хугацаа нь яах вэ?
    А:Жишээ хэрэгцээ 3-5 өдрүүд, бөөнөөр үйлдвэрлэх цаг хугацаа хэрэгтэй 1-2 захиалгын тоо хэмжээний долоо хоног.
    Q3. Танд дээжийн захиалгын MOQ хязгаар бий юу??
    А: MOQ бага, 1дээж шалгах компьютер бэлэн байна
    4-р улирал. Та бараагаа хэрхэн ачдаг вэ, хэр удаан ирдэг вэ?
    А: Бид ихэвчлэн DHL-ээр тээвэрлэдэг, UPS, FedEx эсвэл TNT. Энэ нь ихэвчлэн авдаг 3-5 ирэх өдөр. Агаарын болон далайн тээвэр мөн сонголттой.
    Q5. Бүтээгдэхүүний захиалгыг хэрхэн үргэлжлүүлэх вэ?
    А: Юуны өмнө бидэнд шаардлага, хүсэлтээ мэдэгдээрэй.
    Б.Хоёрдугаарт, бид таны шаардлага эсвэл бидний саналын дагуу иш татдаг.
    C. Гуравдугаарт, үйлчлүүлэгч дээжийг баталгаажуулж, албан ёсны захиалгаар хадгаламж тавьдаг.
    Д.Дөрөвдүгээрт Бид үйлдвэрлэлийг зохион байгуулдаг.
    АНГИЛАЛ БА ШАГ:
    FTTH шилэн нөхөөс утас ,

    Лавлагааны маягт ( Бид танд аль болох хурдан эргэж очих болно )

    Нэр:
    *
    Имэйл:
    *
    Мессеж:

    Баталгаажуулалт:
    4 + 7 = ?

    Магадгүй та ч бас дуртай байх

  • Манай үйлчилгээ

    Huawei ZTE-ийн туршлага
    Хурдан хариу
    Чанарын шалгалт
    Цаг хугацаанд нь хүргэлт
    OEM/ODM үйлчилгээ
    Нэг цэгийн үйлчилгээ

     

  • Компани

    Бидний тухай
    дарна уу & Хэвлэл мэдээлэл
    Мэдээ / Блогууд
    Карьер
    Шагнал & Шүүмж
    Гэрчлэл

  • Бидэнтэй холбоо барина уу

    Утас: +86-0755-28430400
    Факс: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    Имэйл:sales@sogootech.com
    Вэб:www.sogootech.com