Telekomprodukter
+852- 6642 5118 sales@sogootech.com
EnglishРусскийPortuguêsالعربيةFrançaisМонголSlovenščinaEspañolSvenskaภาษาไทยTiếng Việt
 Redigera översättning

CPRI fiberkabel

» CPRI fiberkabel

  • PDLC-DLC vattentät CPRI Fiber Patch-sladd med pansargren

    Härstamning:Guangdong, Kina
    Varumärke:KOM IGEN
    Certifiering:CE, RoHS
    Minimum antal:100 st
    Pris:10~15 USD
    förpackningsdetaljer:Standardförpackning
    Leveranstid:7-10 arbetsdagar
    Betalningsvillkor:T/T; Paypal; Western Union
    Försörjningsförmåga:2000st per vecka
    förfrågan
    • Specifikationer

    PDLC-DLC Waterproof CPRI Fiber Patch Cord

    Waterproof Fiber Patch Cord is PDLC to DLC, armored brach, with G657a2 fiber, Används främst i trådlös basstations horisontella och vertikala kablar

    Waterproof Fiber Patch Cord Features:

    1. Goda mekaniska och miljömässiga egenskaper;
    2. Flamskyddsegenskaper uppfyller kraven i relevanta standarder;
    3. De mekaniska egenskaperna hos jackan uppfyller kraven i relevanta standarder;
    4. Mjuk, flexibel, vatten blockerat, UV-beständig, lätt att lägga och skarva, och med stor kapacitet dataöverföring;
    5. Möta olika krav från marknaden och kunder.

    PDLC -DLC fiber patch cord Strukturera

    20181203125943 68638 - PDLC-DLC Waterproof CPRI Fiber Patch Cord with Armored Branch

    1.End cap

    2.DLC connector

    3.Armored tube

    4.Brancher

    5.Transparent housing

    6.Shell

    7.Optical cable

    8.Splitter

    9.Armored tube

    10.Number tube

    11.LC-kontakt

    Waterproof Fiber patch cord Key Features:

    1.Rostfritt stålrör ger bra skydd mot fysisk skada.
    2.Lätt vikt och flexibel med en minsta böjradie på 30 mm, lätt att installera.
    3.Låg insättningsförlust och hög returförlust, stabil transmission.
    4.Max böjradie tack vare den utmärkta elasticiteten i matallröret.
    5.Pansar i rostfritt stål mot yttre faktorer inklusive gnagare.
    6.Stark draghållfasthet, förlänga livslängden.

    Waterproof Fiber patch cord Technical Specs

    Artikel
    Enheter
    Singelläge
                           Multimode
    Kärna/lägesdiameter
    μm
    9.2±0.4μm 1310nm 10,4±0.8μm 1550nm
    50±2.5μm
    62.5±2.5μm
    Beklädnadsdiameter
    μm
    125±1μm
    125±1μm
    125±1μm
    Max dämpning
    dB/km
    0.4dB/km 1310nm 0,3dB/km 1550nm
    3.5dB/km 850nm 1,5dB/km 1300nm
    3.5dB/km 850nm 1,5dB/km 1300nm
    Driftstemperatur
    -40℃~+85℃
    Innerdiameter
    mm
    2.0±0.10mm
    Yttre diameter
    mm
    5.0±0.20mm
    Nettovikt
    kg/km
    65
    Tillåten böjradie
    (mm)
    Dynamisk 20D Statisk 10D
    Tillåten draghållfasthet
    (N)
    Långsiktigt:600 Kortsiktigt:800
    Krossbeständig
    N/100 mm
    Långsiktigt:3000 Kortsiktigt:5000

    Förpackning&Leverans

    1. De flesta prover: 3-7 dagar.
    2. Grossistbeställningar: 15-18dagar enligt olika mängder.
    3. OEM beställning: 25-30 dagar efter att du fått bekräftelse och betalning av dina ritningsfiler.

    FAQ
    Q1. Kan jag få en provbeställning för denna produkt?
    A: Ja, vi välkomnar provbeställning för att testa och kontrollera kvalitet. Blandade prover är
    godtagbar.
    Q2. Hur är det med ledtiden?
    A:Provbehov 3-5 dagar, massproduktionstidsbehov 1-2 veckor för orderkvantitet.
    Q3. Har du någon MOQ-gräns för provbeställning?
    A: Låg MOQ, 1pc för provkontroll finns tillgänglig
    Q4. Hur skickar du varorna och hur lång tid tar det att komma fram?
    A: Vi skickar vanligtvis med DHL, POSTEN, FedEx eller TNT. Det brukar ta 3-5 dagar att komma fram. Flygbolag och sjöfart också valfritt.
    F5. Hur man går tillväga för en beställning av produkten?
    A: Låt oss först veta dina krav eller ansökan.
    B. För det andra citerar vi enligt dina krav eller våra förslag.
    C. För det tredje bekräftar kunden proverna och lägger in deposition för formell beställning.
    D. Fjärde Vi arrangerar produktionen.
    IMG 1062 - PDLC-DLC Waterproof CPRI Fiber Patch Cord with Armored Branch IMG 1066 - PDLC-DLC Waterproof CPRI Fiber Patch Cord with Armored Branch IMG 1068 - PDLC-DLC Waterproof CPRI Fiber Patch Cord with Armored Branch IMG 1074 - PDLC-DLC Waterproof CPRI Fiber Patch Cord with Armored Branch

    Vi har även bepansrad grenfiberpatchkabel enligt följande:

    IMG 1232 - PDLC-DLC Waterproof CPRI Fiber Patch Cord with Armored Branch
    IMG 1223 - PDLC-DLC Waterproof CPRI Fiber Patch Cord with Armored Branch
    KATEGORI OCH TAGGAR:
    CPRI fiberkabel, Utomhus Fiber Patch sladd , , , , ,

    Förfrågningsformulär ( vi återkommer så snart som möjligt )

    namn:
    *
    E-post:
    *
    Meddelande:

    Verifiering:
    2 + 5 = ?

    Kanske gillar du också

  • Vår tjänst

    Huawei ZTE Experience
    Snabbt svar
    Kvalitetskontroll
    Leverans i tid
    OEM/ODM-tjänst
    One-Stop-Service

     

  • Företag

    Om oss
    Tryck & Media
    Nyheter / Bloggar
    Karriärer
    Utmärkelser & Recensioner
    Rekommendationer

  • Kontakta oss

    Tel: +86-0755-28430400
    Fax: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+852-6642 5118
    Wechat: +86-150 1946 5365
    E-post:sales@sogootech.com
    webb:www.sogootech.com