Telekomunikacijski izdelki

FTTH Fiber Patch kabel

» FTTH Fiber Patch kabel

  • Patch kabel iz oklepnih vlaken s priključkom SC/LC/FC 2/4/6/8/12 Jedra LSZH RoHS

    Kraj izvora:Guangdong, Kitajska
    Blagovna znamka:PRIDITE
    Certificiranje:CE, RoHS
    Najmanjša količina naročila:100 kos
    Cena:10~15 USD
    Podrobnosti pakiranja:Standardno pakiranje
    Čas dostave:7-10 delovni dnevi
    Plačilni pogoji:T/T; Paypal; Western Union
    Zmožnost dobave:2000kosov na teden
    povpraševanje
    • Specifikacije

    Patch kabel iz oklepnih vlaken s priključkom SC/LC/FC 2/4/6/8/12 Jedra LSZH RoHS

    Armored fiber Patch Cord  with build-in metal armor can provide stronger protection of the optical fibers than standards fiber optic cables. The rugged armored cables allow optical fiber to be installed in the most hazardous areas, including environments with excessive dust, oil, gas, moisture, or even damage-causing rodents.

    Armoured fiber patch cord Key Features:

    1.Stainless steel tube provides good protection against physical damage.
    2.Light weight and flexible with about a 30mm minimum bend radius, easy to install.
    3.Low insertion loss and high return loss, stable transmission.
    4.Max bending radius due to the excellent elasticity matallic tube.
    5.Stainless steel armor against external factors including rodents.
    6.Strong tensile strength, prolong the service life.

    Armored fiber Patch Cord Technical Specs

    Postavka
    Units
    Enotni način
                           Večmodni
    Core/Mode Diameter
    μm
    9.2±0.4μm 1310nm 10.4±0.8μm 1550nm
    50±2.5μm
    62.5±2.5μm
    Cladding Diameter
    μm
    125±1μm
    125±1μm
    125±1μm
    Max Attenuation
    dB/km
    0.4dB/km 1310nm 0.3dB/km 1550nm
    3.5dB/km 850nm 1.5dB/km 1300nm
    3.5dB/km 850nm 1.5dB/km 1300nm
    Operating Temperature
    -40℃~+85
    Inner diameter
    mm
    2.0±0.10mm
    Outer-diameter
    mm
    5.0±0.20mm
    Net weight
    kg/km
    65
    Allowable bending radius
    (mm)
    Dynamic 20D Static 10D
    Allowable tensile
    (N)
    Long-term:600 Short-term:800
    Crush resistant
    N/100 mm
    Long-term:3000 Short-term:5000

    Pakiranje&Dostava

    1. Večina vzorcev: 3-7 dnevi.
    2. Veleprodajna naročila: 15-18dni glede na različne količine.
    3. OEM naročilo: 25-30 dni po prejemu potrditve vaših risarskih datotek in plačila.

    pogosta vprašanja
    Q1. Ali lahko dobim vzorec naročila za ta izdelek?
    A: ja, pozdravljamo naročilo vzorca za testiranje in preverjanje kakovosti. Mešani vzorci so
    sprejemljivo.
    Q2. Kaj pa dobavni rok?
    A:Vzorčne potrebe 3-5 dnevi, potreben čas množične proizvodnje 1-2 tednov za količino naročila.
    Q3. Ali imate kakšno omejitev MOQ za naročilo vzorca?
    A: Nizka MOQ, 1pc za preverjanje vzorcev je na voljo
    Q4. Kako pošiljate blago in koliko časa traja, da prispe?
    A: Ponavadi pošiljamo z DHL, UPS, FedEx ali TNT. Ponavadi traja 3-5 dni do prihoda. Tudi letalski in pomorski prevoz ni obvezen.
    V5. Kako nadaljevati z naročilom izdelka?
    A: Najprej nam sporočite svoje zahteve ali vlogo.
    B. Drugič, citiramo glede na vaše zahteve ali naše predloge.
    C. Tretjič, stranka potrdi vzorce in položi depozit za uradno naročilo.
    D. Četrtič, uredimo proizvodnjo.
    Armored Fiber Patch Cord 1 副本 - Armored Fiber Patch Cord With SC/LC/FC Connector 2/4/6/8/12 Cores LSZH RoHS

    We also have armored branch fiber patch cord as following:

    IMG 1232 - Armored Fiber Patch Cord With SC/LC/FC Connector 2/4/6/8/12 Cores LSZH RoHS
    IMG 1223 - Armored Fiber Patch Cord With SC/LC/FC Connector 2/4/6/8/12 Cores LSZH RoHS
    KATEGORIJE IN OZNAKE:
    FTTH Fiber Patch kabel, Fiber patch kabel za uporabo na prostem , , , , , ,

    Obrazec za povpraševanje ( vrnili vam bomo v najkrajšem možnem času )

    Ime:
    *
    E-naslov:
    *
    Sporočilo:

    Preverjanje:
    4 + 5 = ?

    Mogoče vam je tudi všeč

  • Naše storitve

    Huawei ZTE Experience
    Hiter odziv
    Kontrola kakovosti
    Dostava pravočasno
    Storitev OEM/ODM
    Storitev na enem mestu

     

  • Podjetje

    O nas
    Pritisnite & Mediji
    Novice / Blogi
    Kariere
    Nagrade & Ocene
    Pričevanja

  • Kontaktiraj nas

    Tel: +86-0755-28430400
    faks: +86-0755-28430420
    WhatsApp:+852-6642 5118
    Wechat: +86-150 1946 5365
    E-naslov:sales@sogootech.com
    Splet:www.sogootech.com