Хятад RRU / BBU кабелийн угсралт
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةພາສາລາວМонголPortuguêsРусскийภาษาไทยTiếng Việt
 Орчуулга засварлах

CPRI шилэн кабель

» CPRI шилэн кабель

  • CPRI DLC холбогчтой гадаа FTTA шилэн кабелийн нөхөөс

    Холбогч төрөлDLC/UPC
    Оруулсан алдагдал<=0.3 дб
    Буцаах алдагдал>=35 дб
    Шилэн горимОлон горим,50/125,ганц горим,9/125
    Ажиллах долгионы урт850nm, 1300nm,1310,1550nm
    Туршилтын долгионы урт850nm, 1300nm
    Дахин давтагдах чадвар<=0.1
    Солигдох чадвар<=0.2дБ
    Бат бөх чанар<=0.2дБ
    Шилэн урт1м~150м
    лавлагаа
    • Үзүүлэлтүүд

    CPRI DLC холбогчтой гадаа FTTA шилэн кабелийн нөхөөс

    FTTA нөхөөс утас, хуягт салаа гадаа шилэн нөхөөс кабель, 10м-ээс 300м хүртэл тохируулсан урт, 3G 4G 5G үндсэн станц BBU-д өргөн хэрэглэгддэг, RRU, RRH, LTE.

    FTTA Patch cord-ийн онцлогууд:

    1. Механик болон хүрээлэн буй орчны сайн үзүүлэлтүүд;
    2. Галд тэсвэртэй шинж чанар нь холбогдох стандартын шаардлагыг хангасан;
    3. Хүрэмний механик шинж чанар нь холбогдох стандартын шаардлагыг хангасан байна;
    4. Зөөлөн, уян хатан, ус хаагдсан, Хэт ягаан туяанд тэсвэртэй, тавих, залгахад хялбар, мөн том хүчин чадалтай өгөгдөл дамжуулах;
    5. Зах зээл, үйлчлүүлэгчдийн янз бүрийн шаардлагыг хангах

    Fiber Count
    Fiber CountУтасны хэмжээ ммКабелийн жин кг/кмСуналт NБутлахN/100ммМин. Гулзайлтын радиус ммТемпературын хүрээ
    Урт хугацааныБогино хугацааУрт хугацааныБогино хугацааДинамикСтатик
    27.042.32004001100220020Д10Д-30-+70
    Анхаарна уу: 1. Хүснэгт дэх бүх утгууд, Эдгээр нь зөвхөн лавлагаанд зориулагдсан болно, мэдэгдэлгүйгээр өөрчлөх боломжтой;2. Кабелийн хэмжээ ба жин нь симплекс кабелиас хамаарна 2.0 гадна диаметр;

    3. D нь дугуй кабелийн гаднах диаметр юм;

    Холболтын үзүүлэлт
    ЗҮЙЛ
    ПАРАМЕТР
    Холбогч төрөл
    DLC/UPC
    Оруулсан алдагдал
    <=0.3 дб
    Буцаах алдагдал
    >=35 дб
    Шилэн горим
    Олон горим,50/125,ганц горим,9/125
    Ажиллах долгионы урт
    850nm, 1300nm,1310,1550nm
    Туршилтын долгионы урт
    850nm, 1300nm
    Дахин давтагдах чадвар
    <=0.1
    Солигдох чадвар
    <=0.2дБ
    Бат бөх чанар
    <=0.2дБ
    Шилэн урт
    1м, 2м….. дурын урт сонголттой.
    Урт ба хүлцэл
    10см
    Үйлдлийн температур
    -40C ~ +85C
    Агуулахын температур
    -40C ~ +85C
    Тодорхойлолт

    Стандарт Duplex LC холбогч, стандарт LC адаптертай сайн холбогдсон
    Single mode болон Multimode ашиглах боломжтой
    IP67 хамгаалалт, давсны манангийн баталгаа, чийгийн баталгаа, тоосны хамгаалалттай
    Бага оруулах/буцах алдагдал, Тогтвортой оптик дамжуулалт.
    Хөнгөн жин, усны хамгаалалт, тоос нэвтэрдэггүй, чийгийн хамгаалалт, Металл хатуу орон сууц.

    Хэрэглээ

    FTTA-д өргөн хэрэглэгддэг & FTTH
    3G 4G суурь станцад ашигладаг
    BBU, RRU, RRH, LTE
    pl21601654 remark - Outdoor FTTA Fiber Optic Patch Cord with CPRI DLC connector

    АНГИЛАЛ БА ШАГ:
    CPRI шилэн кабель , ,

    Лавлагааны маягт ( Бид танд аль болох хурдан эргэж очих болно )

    Нэр:
    *
    Имэйл:
    *
    Мессеж:

    Баталгаажуулалт:
    3 + 7 = ?

    Магадгүй та ч бас дуртай байх

  • Манай үйлчилгээ

    Huawei ZTE-ийн туршлага
    Хурдан хариу
    Чанарын шалгалт
    Цаг хугацаанд нь хүргэлт
    OEM/ODM үйлчилгээ
    Нэг цэгийн үйлчилгээ

     

  • Компани

    Бидний тухай
    дарна уу & Хэвлэл мэдээлэл
    Мэдээ / Блогууд
    Карьер
    Шагнал & Шүүмж
    Гэрчлэл

  • Бидэнтэй холбоо барина уу

    Утас: +86-0755-28430400
    Факс: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    Имэйл:sales@sogootech.com
    Вэб:www.sogootech.com