Хятад RRU / BBU кабелийн угсралт
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةພາສາລາວМонголPortuguêsРусскийภาษาไทยTiếng Việt
 Орчуулга засварлах

FTTH шилэн нөхөөс утас

» FTTH шилэн нөхөөс утас

  • ODVA MPO шилэн кабель 12 Үндсэн MPO их бие кабель

    Бүтээгдэхүүний нэр:MPO нөхөөс утас
    Горим:SM/MM
    Буцаах алдагдал:>=55 дБ
    Холбогч төрөл:MPO / MTP
    Үгүй. шилэн:12/24гол
    Өргөдөл:40G QSFP+ SR модуль
    урт:3м,5м,10м,20м,30м,50м
    лавлагаа
    • Үзүүлэлтүүд

    ODVA MPO шилэн кабель 12 Үндсэн MPO их бие кабель

    ODVA MPO шилэн кабель нь ус үл нэвтрэх тусгай загвар бөгөөд холбогч нь сохор холболттой эсэхийг шалгаарай., хурдан суулгах шийдлүүдийг хангаж, сайн гүйцэтгэлтэй, Энэ нь зах зээл дээрх ижил төстэй бүх бүтээгдэхүүнтэй нийцэх боломжтой. Мөн Кабель нь хавтгай уналт эсвэл дугуй кабель байж болно, дурласан эсвэл дурладаггүй. Аж үйлдвэрийн хавтан угсралт, хуванцар адаптерууд нь шилэн холболтын битүүмжилсэн дамжуулагч болдог.

    Үзүүлэлтүүд:

    ЗагварSMММ
    MPO/MTP холбогч Fiber Count8, 12, 24 гол
    ПольшPC, APC
    Орон сууцны өнгөСтандарт (ногоон),

    Элит (Шар)

    Стандарт(Шаргал)

    Элит(Аука)

    Insertion Loss Standard төрөл0.7дБ-ээс бага0.5 дБ-ээс бага
    Оруулах алдагдал Элит төрөл0.35 дБ-ээс бага0.3дБ-ээс бага
    Буцаах алдагдалPC >50дБ, APC>60дБ>30дБ
    Бат бөх чанар (500 хосолсон)0.2дБ-ээс бага
    Туршилтын урт1310/1550nm850/1300nm
    Кабелийн OD5.0мм, 6.0мм, 7.0мм хуягласан / хуяггүй

     

    pl23919156 remark - ODVA MPO Fiber Optic Cable 12 Core MPO Trunk Cable

    Онцлогууд :

    *Аж үйлдвэрийн хатуу ширүүн орчинд ашиглах чийг, тоосны хамгаалалтыг хангана.

    *IP67 хамгаалалт, давсны манангийн баталгаа, чийгийн баталгаа, тоосны хамгаалалттай.

    *Ус нэвтэрдэггүй холболтын цэг бүр дээр урьдчилан тодорхойлсон алдагдлаар талбайн холболтыг эрс багасгадаг.

    *Уламжлалт талбайн суурилуулалтын техникийг агаарт ашиглах, газар доорх болон сувгийн хэрэглээ.

    *Суулгах хугацааг аль болох богиносгох 50 сүлжээний хандалтын цэг бүрийн хувь.

    *100% үйлдвэрт чанарын гүйцэтгэлийг хангахын тулд оптик туршилт хийсэн.

    *Ямар ч нийтлэг утастай ажиллахын тулд нэг горим болон олон горимын загварт ашиглах боломжтой, өндөр нягтралтай кабель

    *Өргөн температурын хүрээ (-40 +85 хүртэл°C) дотор болон гадаа хэрэглэхэд тохиромжтой.

    Түгээмэл асуултууд
    Q1. Би энэ бүтээгдэхүүний дээжийн захиалга авч болох уу??
    А: Тиймээ, Бид дээжийн захиалгыг туршиж, чанарыг шалгахыг урьж байна. Холимог дээжүүд
    хүлээн зөвшөөрөх боломжтой.
    Q2. Хүргэх хугацаа нь яах вэ?
    А:Жишээ хэрэгцээ 3-5 өдрүүд, бөөнөөр үйлдвэрлэх цаг хугацаа хэрэгтэй 1-2 захиалгын тоо хэмжээний долоо хоног.Q3. Танд дээжийн захиалгын MOQ хязгаар бий юу??
    А: MOQ бага, 1дээж шалгах компьютер бэлэн байна

    4-р улирал. Та бараагаа хэрхэн ачдаг вэ, хэр удаан ирдэг вэ?
    А: Бид ихэвчлэн DHL-ээр тээвэрлэдэг, UPS, FedEx эсвэл TNT. Энэ нь ихэвчлэн авдаг 3-5 ирэх өдөр. Агаарын болон далайн тээвэр мөн сонголттой.

    Q5. Бүтээгдэхүүний захиалгыг хэрхэн үргэлжлүүлэх вэ?
    А: Юуны өмнө бидэнд шаардлага, хүсэлтээ мэдэгдээрэй.
    Б.Хоёрдугаарт, бид таны шаардлага эсвэл бидний саналын дагуу иш татдаг.
    C. Гуравдугаарт, үйлчлүүлэгч дээжийг баталгаажуулж, албан ёсны захиалгаар хадгаламж тавьдаг.
    Д.Дөрөвдүгээрт Бид үйлдвэрлэлийг зохион байгуулдаг.

    АНГИЛАЛ БА ШАГ:
    FTTH шилэн нөхөөс утас , , , ,

    Лавлагааны маягт ( Бид танд аль болох хурдан эргэж очих болно )

    Нэр:
    *
    Имэйл:
    *
    Мессеж:

    Баталгаажуулалт:
    4 + 5 = ?

    Магадгүй та ч бас дуртай байх

  • Манай үйлчилгээ

    Huawei ZTE-ийн туршлага
    Хурдан хариу
    Чанарын шалгалт
    Цаг хугацаанд нь хүргэлт
    OEM/ODM үйлчилгээ
    Нэг цэгийн үйлчилгээ

     

  • Компани

    Бидний тухай
    дарна уу & Хэвлэл мэдээлэл
    Мэдээ / Блогууд
    Карьер
    Шагнал & Шүүмж
    Гэрчлэл

  • Бидэнтэй холбоо барина уу

    Утас: +86-0755-28430400
    Факс: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    Имэйл:sales@sogootech.com
    Вэб:www.sogootech.com