Хятад RRU / BBU кабелийн угсралт
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةພາສາລາວМонголPortuguêsРусскийภาษาไทยTiếng Việt
 Орчуулга засварлах

FTTH шилэн нөхөөс утас

» FTTH шилэн нөхөөс утас

Mini IP MPO гадаа ус нэвтэрдэггүй шилэн кабель MPO-оос LC холбогчтой

Бүтээгдэхүүний нэр:MPO to LC Усны хамгаалалттай шилэн нөхөөс утас
Горим:SM/MM
Буцаах алдагдал:>=55 дБ
Холбогч төрөл:MPO / MTP
Үгүй. шилэн:12/24гол
Өргөдөл:40G QSFP+ SR модуль
урт:3м,5м,10м,20м,30м,50м
лавлагаа
  • Үзүүлэлтүүд

Mini IP MPO гадаа ус нэвтэрдэггүй шилэн кабель MPO-оос LC холбогчтой

MPO гадаа ус нэвтрүүлдэггүй шилэн кабель нь дата төв болон бусад өндөр оптик орчинд өндөр нягтралтай үндсэн кабелийг хурдан байрлуулахад тусалдаг., сүлжээний зогсолтыг багасгах эсвэл дахин тохируулах хугацаа, зардлыг бууруулах.

MPO нь кассетыг хооронд нь холбоход хэрэглэгддэг, хавтан, эсвэл фенүүд, Энэ нь стандартын дагуу шилэн хэлбэрээр санал болгодог 8 , 12 ,24 цөм авсаархан, бат бөх бичил кабелийн бүтцийг ашигласан хувилбарууд. Компакт кабель нь кабелийн ашиглалтыг оновчтой болгож, агаарын урсгалыг сайжруулдаг.
Эдгээр MPO кабель нь хамгийн өндөр чанартай бүрэлдэхүүн хэсгүүдээр бүтээгдсэн , Алдагдал багатай элит хувилбаруудыг санал болгож байна, Эрчим хүчний төсөв чухал байдаг өндөр хурдны сүлжээг шаарддаг бага оруулгатай.

 

Hc41e786aad464f2a891453164698ae4bN - Mini IP MPO outdoor waterproof Fiber cable with MPO to LC connector

Өргөдөл

1. Олон зориулалттай гадаа.

2.Түгээх хайрцаг болон RRH хооронд холбох зориулалттай. 3.Remote Radio Head үүрэн цамхаг програмуудад байршуулах.

Онцлогууд

1.Орон сууцыг дуусгах зардал багатай шийдэл. 2.Оруулах алдагдал бага, нэмэлт алдагдал.

3. Сунгах өндөр.

4. Усны хамгаалалт, тоос шороо, зэврэлтэнд тэсвэртэй

5.Холбогч кабелийн материал нь бүх цаг агаар, хэт ягаан туяанд тэсвэртэй байдаг. 6.IP68 ус, тоосны хамгаалалт.

6.Механик гүйцэтгэл: IEC 61754-7 Стандарт. 8.RoHS болон REACH материалд нийцсэн.

H70f5c99853ad4cf3b36dedbd30fe79494 - Mini IP MPO outdoor waterproof Fiber cable with MPO to LC connector

Холбогч төрлүүд

ТөрөлЛавлагааАнхаарна уу
 

 

MPO

 

 

IEC 61754-7

 

Ганц горим

APC: Хар холбогч APC: Хар холбогч
Олон горимPC: Хар холбогч
 

 

MTP

 

 

IEC 61754-7

 

Ганц горим

APC: Хар холбогч APC: Хар холбогч
Олон горимPC: Хар холбогч

 

Хэмжээст диаграммууд

1. Mini IP MPO гадаа кабель угсралт

H909072732e1e40eb9caccebb1b78434aN - Mini IP MPO outdoor waterproof Fiber cable with MPO to LC connector

 

2.Нүхэн кабелийн хувилбарууд

 

Холболтын хүлцлийн шаардлага
Нийт урт (Л) (М)хүлцлийн урт(CM)
0<Л≤20+10/-0
20<Л≤40+15/-0
Л>40+0.5%L/-0

 

Кабелийн бүтэц

 

H547dbed3da184bd186057e822d80d3dfS - Mini IP MPO outdoor waterproof Fiber cable with MPO to LC connector

 

Параметрүүд

 

 

 

Кабелийн тоо

 

 

Гаднах бүрхүүлийн диаметр

(ММ)

 

 

Жин

(КГ)

Хамгийн бага зөвшөөрөгдөх суналтын бат бэх (Н)хамгийн бага зөвшөөрөгдөх бутлах ачаалал

(N/100мм)

Хамгийн бага гулзайлтын радиус (ММ) 

 

Агуулахын температур

(℃)

богино хугацааурт хугацааныбогино хугацааурт хугацааныбогино хугацааурт хугацааны
8/12/245.0±0.33250025075030020Д10Д-20 ~~ +70
Түгээмэл асуултууд
Q1. Би энэ бүтээгдэхүүний дээжийн захиалга авч болох уу??
А: Тиймээ, Бид дээжийн захиалгыг туршиж, чанарыг шалгахыг урьж байна. Холимог дээжүүд
хүлээн зөвшөөрөх боломжтой.
Q2. Хүргэх хугацаа нь яах вэ?
А:Жишээ хэрэгцээ 3-5 өдрүүд, бөөнөөр үйлдвэрлэх цаг хугацаа хэрэгтэй 1-2 захиалгын тоо хэмжээний долоо хоног.
Q3. Танд дээжийн захиалгын MOQ хязгаар бий юу??
А: MOQ бага, 1дээж шалгах компьютер бэлэн байна
4-р улирал. Та бараагаа хэрхэн ачдаг вэ, хэр удаан ирдэг вэ?
А: Бид ихэвчлэн DHL-ээр тээвэрлэдэг, UPS, FedEx эсвэл TNT. Энэ нь ихэвчлэн авдаг 3-5 ирэх өдөр. Агаарын болон далайн тээвэр мөн сонголттой.
Q5. Бүтээгдэхүүний захиалгыг хэрхэн үргэлжлүүлэх вэ?
А: Юуны өмнө бидэнд шаардлага, хүсэлтээ мэдэгдээрэй.
Б.Хоёрдугаарт, бид таны шаардлага эсвэл бидний саналын дагуу иш татдаг.
C. Гуравдугаарт, үйлчлүүлэгч дээжийг баталгаажуулж, албан ёсны захиалгаар хадгаламж тавьдаг.
Д.Дөрөвдүгээрт Бид үйлдвэрлэлийг зохион байгуулдаг.
АНГИЛАЛ БА ШАГ:
FTTH шилэн нөхөөс утас , , , , ,

Лавлагааны маягт ( Бид танд аль болох хурдан эргэж очих болно )

Нэр:
*
Имэйл:
*
Мессеж:

Баталгаажуулалт:
1 + 4 = ?

Магадгүй та ч бас дуртай байх

  • Манай үйлчилгээ

    Huawei ZTE-ийн туршлага
    Хурдан хариу
    Чанарын шалгалт
    Цаг хугацаанд нь хүргэлт
    OEM/ODM үйлчилгээ
    Нэг цэгийн үйлчилгээ

     

  • Компани

    Бидний тухай
    дарна уу & Хэвлэл мэдээлэл
    Мэдээ / Блогууд
    Карьер
    Шагнал & Шүүмж
    Гэрчлэл

  • Бидэнтэй холбоо барина уу

    Утас: +86-0755-28430400
    Факс: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    Имэйл:sales@sogootech.com
    Вэб:www.sogootech.com