Хятад RRU / BBU кабелийн угсралт
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةພາສາລາວМонголPortuguêsРусскийภาษาไทยTiếng Việt
 Орчуулга засварлах

Гадна шилэн нөхөөс утас

» Гадна шилэн нөхөөс утас

ODC Fiber Optic Patch Cord / ODC-2 бүхий шилэн кабель ,ODC-4, LC холбогч

Холбогч төрөлDLC/UPC
Оруулсан алдагдал<=0.3 дб
Буцаах алдагдал>=35 дб
Шилэн горимОлон горим,50/125,ганц горим,9/125
Ажиллах долгионы урт850nm, 1300nm,1310,1550nm
Туршилтын долгионы урт850nm, 1300nm
Дахин давтагдах чадвар<=0.1
Солигдох чадвар<=0.2дБ
Бат бөх чанар<=0.2дБ
Шилэн урт1м~150м
лавлагаа
  • Үзүүлэлтүүд

ODC Fiber Optic Patch Cord / ODC-2 бүхий шилэн кабель ,ODC-4, LC холбогч

ODC Fiber Optic Patch Cord нь ODC холбогчоос хол дамжуулах кабелийн хамт хийгдсэн, 3G-д заасан стандарт интерфейс болж байна, 4G болон Wimax үндсэн станцын алсын радио болон FTTA (Fiber-to-the-Antenna) програмууд.

ODC кабелийн угсралт нь давсны манан шиг тестийг давсан, чичиргээ, цочрол, IP67 хамгаалалтын ангиллыг хангана. Эдгээр нь аж үйлдвэр, сансар огторгуй, батлан ​​​​хамгаалах зэрэгт тохиромжтой.

Онцлог:

  • Эрэгтэй түгжих механизм, холболт нь урт хугацааны, найдвартай эсэхийг баталгаажуулах.
  • Хөтөч бүтэц, сохроор суулгаж болно, энгийн бөгөөд хурдан.
  • Агааргүй барилга: Усны хамгаалалт, тоос шороо, зэврэлтэнд тэсвэртэй. Хамгаалалтын таг.
  • Компакт харагдах байдал, бат бөх, уян хатан.
  • Ханан дундуур битүүмжлэх загвар.
  • Холбох хугацааг багасгах.

Өргөдөл

  • Дотор болон гадаа хэрэглээний програмууд
  • Гадаа & Цэргийн холбооны тоног төхөөрөмжийн холболт.
  • Газрын тосны талбай, уурхайн холбооны холболт.
  • Алс дамжуулах утасгүй суурь станц.
  • Оптик шилэн мэдрэгч.
  • Төмөр замын дохионы хяналт.
  • Ухаалаг дэд станц

Параметр

Оруулсан алдагдал<=0.8дБ
Дахин давтагдах чадвар<=0.5дБ
Шилэн цөм2
Хослох цаг>=500Н
Ажлын температур-40 ~ +85℃

ODC- LC шилэн кабелийн нөхөөс

Шилэн техникийн үзүүлэлт:
Шилэн төрлийн
50/125,9/125
Гол диаметр
50 + 2.5
Гол тойргийн бус байдал
<=5.0 %
Бүрээсний диаметр
125.0+1.0а
Бүрээсний дугуй бус байдал
<=1.0 %
Бүрхүүлийн диаметр
245+7
Бүрээс-бүрээсийн төвлөрсөн байдлын алдаа
<=12.0um
Бүрхүүлийн дугуй бус байдал
<=6.0um

.

Холболтын үзүүлэлт
ЗҮЙЛ
ПАРАМЕТР
Холбогч төрөл
DLC/UPC
Оруулсан алдагдал
<=0.3 дб
Буцаах алдагдал
>=35 дб
Шилэн горим
Олон горим,50/125,ганц горим,9/125
Ажиллах долгионы урт
850nm, 1300nm,1310,1550nm
Туршилтын долгионы урт
850nm, 1300nm
Дахин давтагдах чадвар
<=0.1
Солигдох чадвар
<=0.2дБ
Бат бөх чанар
<=0.2дБ
Шилэн урт
1м, 2м….. дурын урт сонголттой.
Урт ба хүлцэл
10см
Үйлдлийн температур
-40C ~ +85C
Агуулахын температур
-40C ~ +85C

Тодорхойлолт
Стандарт Duplex LC холбогч, стандарт LC адаптертай сайн холбогдсон
Single mode болон Multimode ашиглах боломжтой
IP67 хамгаалалт, давсны манангийн баталгаа, чийгийн баталгаа, тоосны хамгаалалттай
Бага оруулах/буцах алдагдал, Тогтвортой оптик дамжуулалт.
Хөнгөн жин, усны хамгаалалт, тоос нэвтэрдэггүй, чийгийн хамгаалалт, Металл хатуу орон сууц.

Хэрэглээ

FTTA-д өргөн хэрэглэгддэг & FTTH
3G 4G 5G суурь станцад ашигладаг
BBU, RRU, RRH програм

ODC LC 11 scaled - ODC Fiber Optic Patch Cord / fiber cable with ODC-2 ,ODC-4, LC connector

ODC fiber cable 26 - ODC Fiber Optic Patch Cord / fiber cable with ODC-2 ,ODC-4, LC connector

ODC LC 8 scaled - ODC Fiber Optic Patch Cord / fiber cable with ODC-2 ,ODC-4, LC connector

20200923100413 scaled - ODC Fiber Optic Patch Cord / fiber cable with ODC-2 ,ODC-4, LC connector

 

 

 

АНГИЛАЛ БА ШАГ:
Гадна шилэн нөхөөс утас , , , ,

Лавлагааны маягт ( Бид танд аль болох хурдан эргэж очих болно )

Нэр:
*
Имэйл:
*
Мессеж:

Баталгаажуулалт:
4 + 7 = ?

Магадгүй та ч бас дуртай байх

  • Манай үйлчилгээ

    Huawei ZTE-ийн туршлага
    Хурдан хариу
    Чанарын шалгалт
    Цаг хугацаанд нь хүргэлт
    OEM/ODM үйлчилгээ
    Нэг цэгийн үйлчилгээ

     

  • Компани

    Бидний тухай
    дарна уу & Хэвлэл мэдээлэл
    Мэдээ / Блогууд
    Карьер
    Шагнал & Шүүмж
    Гэрчлэл

  • Бидэнтэй холбоо барина уу

    Утас: +86-0755-28430400
    Факс: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    Имэйл:sales@sogootech.com
    Вэб:www.sogootech.com