Хятад RRU / BBU кабелийн угсралт
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةພາສາລາວМонголPortuguêsРусскийภาษาไทยTiếng Việt
 Орчуулга засварлах

FTTH шилэн нөхөөс утас

» FTTH шилэн нөхөөс утас

  • 8 Үндсэн нэг горимын MTP – LC/SC Fiber Breakout кабель

    Бүтээгдэхүүний нэр:MPO-LC/SC Fiber Breakout кабель
    Горим:SM/MM
    Буцаах алдагдал:>=55 дБ
    Холбогч төрөл:MPO / MTP
    Үгүй. шилэн:12/24гол
    Өргөдөл:40G QSFP+ SR модуль
    урт:3м,5м,10м,20м,30м,50м
    лавлагаа
    • Үзүүлэлтүүд

    8 Үндсэн нэг горимын MTP – LC/SC Fiber Breakout кабель

    MTP- LC/SC Fiber Breakout Cable нь өндөр нягтралтай шилэн сүлжээнд хамгийн сайн сонголт юм. Энэ нь хурдан этернетэд зориулагдсан, шилэн суваг, дата төв болон гигабит ethernet програмууд. Энэ 8 Шилэн таслах кабелийг QSFP+ хооронд шууд холбоход ашигладаг (4) SFP+ портууд нь ямар ч засварын хавтан эсвэл завсрын их биетэй.

     Тэмдэглэнэ үү: MTP нь US Conec Ltd-ийн бүртгэлтэй худалдааны тэмдэг юм. EIA/TIA-455-171A стандартын дагуу сулруулах туршилтыг хийсэн.

    MTP 0.35дБ IL, LC 0.2дБ IL; 2.0мм-ийн сэнсний диаметр & 0.5м таслах урт, 3.0мм Пленум (OFNP) кабелийн хүрэм, MTP таслах кабель нь 40G QSFP+ PLR4 оптик холболтын шийдэл болон өндөр нягтралтай мэдээллийн төвийн хэрэглээнд зориулагдсан..

    Савлах&Хүргэлт

    1. Ихэнх дээж: 3-7 өдрүүд
    2. Бөөний худалдааны захиалга: 15-18өөр өөр тоо хэмжээгээр өдөр
    3. OEM захиалга: 25-30 Таны зургийн файлыг баталгаажуулж, төлбөрийг хүлээн авснаас хойш хэд хоногийн дараа

    Түгээмэл асуултууд
    Q1. Би энэ бүтээгдэхүүний дээжийн захиалга авч болох уу??
    А: Тиймээ, Бид дээжийн захиалгыг туршиж, чанарыг шалгахыг урьж байна. Холимог дээжүүд
    хүлээн зөвшөөрөх боломжтой.
    Q2. Хүргэх хугацаа нь яах вэ?
    А:Жишээ хэрэгцээ 3-5 өдрүүд, бөөнөөр үйлдвэрлэх цаг хугацаа хэрэгтэй 1-2 захиалгын тоо хэмжээний долоо хоног.
    Q3. Танд дээжийн захиалгын MOQ хязгаар бий юу??
    А: MOQ бага, 1дээж шалгах компьютер бэлэн байна
    4-р улирал. Та бараагаа хэрхэн ачдаг вэ, хэр удаан ирдэг вэ?
    А: Бид ихэвчлэн DHL-ээр тээвэрлэдэг, UPS, FedEx эсвэл TNT. Энэ нь ихэвчлэн авдаг 3-5 ирэх өдөр. Агаарын болон далайн тээвэр мөн сонголттой.
    Q5. Бүтээгдэхүүний захиалгыг хэрхэн үргэлжлүүлэх вэ?
    А: Юуны өмнө бидэнд шаардлага, хүсэлтээ мэдэгдээрэй.
    Б.Хоёрдугаарт, бид таны шаардлага эсвэл бидний саналын дагуу иш татдаг.
    C. Гуравдугаарт, үйлчлүүлэгч дээжийг баталгаажуулж, албан ёсны захиалгаар хадгаламж тавьдаг.
    Д.Дөрөвдүгээрт Бид үйлдвэрлэлийг зохион байгуулдаг.
    12COM3 MPO SU - 8 Core Single Mode MTP - LC/SC Fiber Breakout Cable   12COM4 MPO LU - 8 Core Single Mode MTP - LC/SC Fiber Breakout Cable
    АНГИЛАЛ БА ШАГ:
    FTTH шилэн нөхөөс утас , , , , , , , ,

    Лавлагааны маягт ( Бид танд аль болох хурдан эргэж очих болно )

    Нэр:
    *
    Имэйл:
    *
    Мессеж:

    Баталгаажуулалт:
    0 + 4 = ?

    Магадгүй та ч бас дуртай байх

  • Манай үйлчилгээ

    Huawei ZTE-ийн туршлага
    Хурдан хариу
    Чанарын шалгалт
    Цаг хугацаанд нь хүргэлт
    OEM/ODM үйлчилгээ
    Нэг цэгийн үйлчилгээ

     

  • Компани

    Бидний тухай
    дарна уу & Хэвлэл мэдээлэл
    Мэдээ / Блогууд
    Карьер
    Шагнал & Шүүмж
    Гэрчлэл

  • Бидэнтэй холбоо барина уу

    Утас: +86-0755-28430400
    Факс: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    Имэйл:sales@sogootech.com
    Вэб:www.sogootech.com