ຈີນ RRU / BBU ສາຍປະກອບ
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةພາສາລາວМонголPortuguêsРусскийภาษาไทยTiếng Việt
 ແກ້ໄຂການແປ

FTTH Fiber Patch Cord

» FTTH Fiber Patch Cord

  • LX.5 Fiber Optic Patch Cord ກັບ LC Connector ແລະ Fiber Optic LX.5 Pigtail

    ຄວາມຍາວ0.5m / 1m / 2m / 3m / 5m / 10m / ຫຼືປັບແຕ່ງ
    ປະເພດເສັ້ນໄຍSM/OM1/OM2/OM3/OM4/OM5
    ເສັ້ນຜ່າສູນກາງສາຍ0.9ມມ/2.0ມມ/3.0ມມ
    ອຸປະກອນສາຍເຄເບີ້ນPVC / LSZH / TPU ຫຼືປັບແຕ່ງ
    ສອບຖາມ
    • ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ

    LX.5 Fiber Optic Patch Cord ກັບ LC Connector ແລະ Fiber Optic LX.5 Pigtail

    LX.5 ຫາ LX.5 Simplex Fiber Optic Patch Cord

    ໃສ່ການສູນເສຍ≤0.2 dB
    ກັບຄືນການສູນເສຍ> 50 dB
    ຕົວເຊື່ອມຕໍ່LX.5 SC, FC, ST, LC, MTRJ, ມສ, ຈາກ, E2000, SMA,
    ໂປໂລຍPC: ການຕິດຕໍ່ທາງກາຍະພາບ
    UPC: ຄອມພິວເຕີສູງສຸດ
    APC: ຄອມພິວເຕີມຸມ
    ເສັ້ນໄຍSM: ໂໝດດຽວ 9/125
    ມມ: Multi Mode OM1 62.5/125 OM2 50/125  OM3 OM4
    ເສື້ອກັນໜາວLSZH
    PVC
    OFNR (ໝາຍເລກ UL E361917)
    ເສັ້ນຜ່າສູນກາງນອກ0.9ມມ/2.0ມມ/3.0ມມ
    ປະເພດສາຍງ່າຍດາຍ
    ສອງຊັ້ນ
    ຄວາມຍາວທາງເລືອກ
    ສີ Pantoneເສື້ອຢືດສາຍ:ສີສົ້ມ, ສີເຫຼືອງ, ດອກກຸຫຼາບ, Aqua, ສີຂາວ, ສີຂຽວ, ສີມ່ວງ,ດຳ,ສີແດງ
    ຕົວເຊື່ອມຕໍ່: ສີເບດ,ສີຂາວ,ດຳ,ສີແດງ,ສີຂຽວ,ສີຟ້າ
    ສີບູດຂອງຕົວເຊື່ອມຕໍ່: ສີເບດ,ສີຂາວ,ດຳ,ສີແດງ,ສີຂຽວ,ສີຟ້າ

     

    ລາຍການ

    PC

    APC

    FC,SC,ST

    LC

    FC,SC,ST,LC

    R.O.C

    10~25mm

    7~25mm

    5~12 ມມ

    ຊົດເຊີຍ

    ≤50ກ

    ≤50ກ

    ≤50ນມ

    ມຸມ

     0°± 0.2°

     0°± 0.2°

    7.7°~8.3°

    ຄວາມສູງຂອງເສັ້ນໄຍ

    -100~100nm

    -100~100nm

    -100~100nm

    pl35234136 remark - LX.5 Fiber Optic Patch Cord with LC Connector and Fiber Optic LX.5 Pigtailpl35234135 remark - LX.5 Fiber Optic Patch Cord with LC Connector and Fiber Optic LX.5 Pigtail

    ການຫຸ້ມຫໍ່&ການຈັດສົ່ງ

    1. ຕົວຢ່າງສ່ວນໃຫຍ່: 3-7 ມື້.
    2. ຄໍາສັ່ງຂາຍສົ່ງ: 15-18ມື້ຕາມປະລິມານທີ່ແຕກຕ່າງກັນ.
    3. ຄໍາສັ່ງ OEM: 25-30 ມື້ຫຼັງຈາກໄດ້ຮັບການຢືນຢັນໄຟລ໌ຮູບແຕ້ມຂອງທ່ານແລະການຈ່າຍເງິນ.

    FAQ
    Q1. ຂ້ອຍສາມາດມີຄໍາສັ່ງຕົວຢ່າງສໍາລັບຜະລິດຕະພັນນີ້?
    ກ: ແມ່ນແລ້ວ, ພວກເຮົາຍິນດີຕ້ອນຮັບຄໍາສັ່ງຕົວຢ່າງເພື່ອທົດສອບແລະກວດສອບຄຸນນະພາບ. ຕົວຢ່າງປະສົມແມ່ນ
    ຍອມຮັບ.
    Q2. ຈະເປັນແນວໃດກ່ຽວກັບເວລານໍາ?
    ກ:ຄວາມຕ້ອງການຕົວຢ່າງ 3-5 ມື້, ຄວາມຕ້ອງການເວລາການຜະລິດຂະຫນາດໃຫຍ່ 1-2 ອາທິດສໍາລັບປະລິມານການສັ່ງຊື້.
    Q3. ທ່ານມີຂອບເຂດຈໍາກັດ MOQ ສໍາລັບຄໍາສັ່ງຕົວຢ່າງ?
    ກ: MOQ ຕໍ່າ, 1pc ສໍາລັບການກວດສອບຕົວຢ່າງແມ່ນມີຢູ່
    Q4. ເຈົ້າສົ່ງສິນຄ້າແນວໃດແລະໃຊ້ເວລາດົນປານໃດທີ່ຈະມາຮອດ?
    ກ: ປົກກະຕິແລ້ວພວກເຮົາຈັດສົ່ງໂດຍ DHL, UPS, FedEx ຫຼື TNT. ມັນມັກຈະໃຊ້ເວລາ 3-5 ມື້ທີ່ຈະມາຮອດ. ສາຍການບິນ ແລະການຂົນສົ່ງທາງທະເລຍັງເປັນທາງເລືອກ.
    Q5. ວິທີການດໍາເນີນການຄໍາສັ່ງສໍາລັບຜະລິດຕະພັນ?
    ກ: ກ່ອນອື່ນ ໝົດ ໃຫ້ພວກເຮົາຮູ້ຄວາມຕ້ອງການຫຼືໃບສະ ໝັກ ຂອງທ່ານ.
    B. ອັນທີສອງ, ພວກເຮົາອ້າງຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານຫຼືຄໍາແນະນໍາຂອງພວກເຮົາ.
    C.Thirdly ລູກຄ້າຢືນຢັນຕົວຢ່າງແລະສະຖານທີ່ເງິນຝາກສໍາລັບຄໍາສັ່ງຢ່າງເປັນທາງການ.
    D.Fourthly ພວກເຮົາຈັດການຜະລິດ.
    ໝວດໝູ່ ແລະ ແທັກ:
    FTTH Fiber Patch Cord ,

    ແບບຟອມສອບຖາມ ( ພວກ​ເຮົາ​ຈະ​ໄດ້​ຮັບ​ກັບ​ຄືນ​ໄປ​ບ່ອນ​ທ່ານ​ໄວ​ເທົ່າ​ທີ່​ເປັນ​ໄປ​ໄດ້​ )

    ຊື່:
    *
    ອີເມວ:
    *
    ຂໍ້ຄວາມ:

    ການຢັ້ງຢືນ:
    1 + 6 = ?

    ບາງທີເຈົ້າມັກຄືກັນ

  • ບໍລິການຂອງພວກເຮົາ

    ປະສົບການ Huawei ZTE
    ຕອບສະໜອງໄວ
    ການຄວບຄຸມຄຸນນະພາບ
    ການຈັດສົ່ງຕາມເວລາ
    ບໍລິການ OEM/ODM
    One-Stop-Service

     

  • ບໍລິສັດ

    ກ່ຽວ​ກັບ​ພວກ​ເຮົາ
    ກົດ & ສື່ມວນຊົນ
    ຂ່າວ / ບລັອກ
    ອາຊີບ
    ລາງວັນ & ການທົບທວນຄືນ
    ປະຈັກພະຍານ

  • ຕິດ​ຕໍ່​ພວກ​ເຮົາ

    ໂທ: +86-0755-28430400
    ແຟັກ: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    ອີເມວ:sales@sogootech.com
    ເວັບ:www.sogootech.com