ຈີນ RRU / BBU ສາຍປະກອບ
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةFrançaisພາສາລາວМонголPortuguêsРусскийภาษาไทยTiếng Việt
 ແກ້ໄຂການແປ

Outdoor Fiber Patch Cord

» Outdoor Fiber Patch Cord

ກາງແຈ້ງ ODVA FTTA Jumper ກັບ SC / LC / MPO Connectors ທີ່ມີສາຍເຄເບີ້ນເສັ້ນໄຍຍຸດທະວິທີເກາະ

ສະ​ຖານ​ທີ່​ຕົ້ນ​ກໍາ​ເນີດ:ກວາງຕຸ້ງ, ຈີນ
ຊື່ຍີ່ຫໍ້:ໂຊໂກ
ການຢັ້ງຢືນ:ນີ້, RoHS
ຈໍານວນຄໍາສັ່ງຕໍາ່ສຸດທີ່:100 pcs
ລາຄາ:10~100 USD
ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່:ການຫຸ້ມຫໍ່ມາດຕະຖານ
ເວລາຈັດສົ່ງ:7-10 ມື້ເຮັດວຽກ
ເງື່ອນໄຂການຈ່າຍເງິນ:T/T; Paypal; Western Union
ຄວາມສາມາດໃນການສະຫນອງ:20000 pcs ຕໍ່ອາທິດ
ສອບຖາມ
  • ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ

ກາງແຈ້ງ ODVA FTTA Jumper ກັບ SC / LC / MPO Connectors ທີ່ມີສາຍເຄເບີ້ນເສັ້ນໄຍຍຸດທະວິທີເກາະ

ກາງແຈ້ງ ODVA FTTA Jumper ສະຫນອງການປະທັບຕາສິ່ງແວດລ້ອມແລະການປົກປ້ອງກົນຈັກສໍາລັບ 2 ການເຊື່ອມຕໍ່ແບບ LC ເສັ້ນໃຍສອງເທົ່າ. ສະພາແຫ່ງຮັບປະກັນງ່າຍ, ລະ​ບົບ​ການ​ເຊື່ອມ​ຕໍ່​ຂັ້ນ​ຕອນ​ທີ​ຫນຶ່ງ​ທີ່​ມີ​ການ​ສຽບ​ດຶງ​ລວມ​ແລະ​ສະ​ລັກ​ກົນ​ຈັກ​ແບບ bayonet​. ODVA-DLC ສະຫນອງການແກ້ໄຂການຕິດຕັ້ງໄວແລະມີປະສິດຕິພາບທີ່ດີໃນການຫາຄູ່ກັບໂມດູນ SFP. ສາຍເຄເບີ້ນສາມາດຖືກຮັກແພງຫຼືບໍ່ມີຄວາມຮັກ. ການປະກອບ LC duplex ອຸດສາຫະກໍາໄດ້ຮັບການຮັບຮອງເປັນ 'ການໂຕ້ຕອບມາດຕະຖານ’ ໃນ ODVA *(ເປີດສະມາຄົມຜູ້ຂາຍ DeviceNet) ເປັນ​ການ​ເຊື່ອມ​ຕໍ່​ກັນ​ດ້ານ​ອຸດ​ສາ​ຫະ​ກໍາ​ລຸ້ນ​ຕໍ່​ໄປ​. ການຕິດຕັ້ງກະດານອຸດສາຫະກໍາ, ອະແດບເຕີພາດສະຕິກເຮັດຫນ້າທີ່ເປັນ feed-through ຜະນຶກເຂົ້າກັນສໍາລັບການເຊື່ອມຕໍ່ເສັ້ນໄຍ. ອະແດບເຕີຕິດຕັ້ງ flange-mount ປະສົມປະສານອຸດສາຫະກໍາໃຫມ່ຖືກອອກແບບມາສໍາລັບການແຫນ້ນ, ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກຂ້າງຄຽງ. ປະຕູດຽວ, ມີຢູ່ໃນພາດສະຕິກຫຼືໂລຫະ, ຖືກຮັບປະກັນພາຍໃນອະແດບເຕີເພື່ອໃຫ້ກວມເອົາທັງສອງພອດ LC duplex ແລະສະຫນອງການປ້ອງກັນຂີ້ຝຸ່ນແລະເລເຊີສໍາລັບການເຊື່ອມຕໍ່ເສັ້ນໄຍພາຍໃນ.

ຄຸນ​ລັກ​ສະ​ນະ :

*ສະຫນອງການປ້ອງກັນຄວາມຊຸ່ມຊື່ນແລະຂີ້ຝຸ່ນສໍາລັບການນໍາໃຊ້ໃນສະພາບແວດລ້ອມອຸດສາຫະກໍາທີ່ຮຸນແຮງ.

*ການປົກປ້ອງ IP67, ຫຼັກຖານສະແດງເກືອ, ຫຼັກຖານສະແດງຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ, ຫຼັກຖານສະແດງຂີ້ຝຸ່ນ.

*ຫຼຸດຜ່ອນການເຊື່ອມພາກສະໜາມຢ່າງແຮງດ້ວຍການເສຍຄ່າທີ່ກຳນົດໄວ້ລ່ວງໜ້າຢູ່ແຕ່ລະຈຸດເຂົ້າເຖິງ tether ກັນນ້ຳ.

*ນໍາໃຊ້ເຕັກນິກການຕິດຕັ້ງພາກສະຫນາມແບບດັ້ງເດີມສໍາລັບທາງອາກາດ, ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກລຸ່ມດິນແລະທໍ່.

*ຫຼຸດຜ່ອນເວລາການຕິດຕັ້ງໂດຍຫຼາຍເທົ່າ 50 ເປີເຊັນຕໍ່ຈຸດເຂົ້າເຖິງເຄືອຂ່າຍ.

*100% ການທົດສອບ optically ເພື່ອຮັບປະກັນຄຸນນະພາບການປະກອບປະສິດທິພາບຢູ່ໃນໂຮງງານຜະລິດ.

*ມີຢູ່ໃນຮູບແບບດຽວແລະຮູບແບບ multimode ເພື່ອເຮັດວຽກກັບປະເພດເສັ້ນໄຍທົ່ວໄປ, ສາຍເຄເບີ້ນຄວາມຫນາແຫນ້ນສູງ

*ລະດັບອຸນຫະພູມກວ້າງ (-40 ເຖິງ +85°ຄ) ແມ່ນເຫມາະສົມສໍາລັບຄໍາຮ້ອງສະຫມັກພາຍໃນຫຼືນອກ.

ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ

  • LTE RRH/RRU ແລະສະຖານີ Base Tower
  • ວິ​ທະ​ຍຸ Wimax ແລະ​ສະ​ຖາ​ນີ Tower Tower​
  • ລະບົບອຸດສາຫະກໍານອກ

 

ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະຂອງເສັ້ນໄຍ:
ປະເພດເສັ້ນໄຍ
50/125,9/125
ເສັ້ນຜ່າສູນກາງຫຼັກ
50 + 2.5
ແກນບໍ່ເປັນວົງມົນ
<=5.0 %
ເສັ້ນຜ່າສູນກາງ cladding
125.0+1.0ກ
Cladding Non-Circularity
<=1.0 %
ເສັ້ນຜ່າສູນກາງການເຄືອບ
245+7
ຄວາມເຂັ້ມຂຸ້ນຂອງການເຄືອບ-Cladding ຜິດພາດ
<=12.0um
ການເຄືອບບໍ່ເປັນວົງ
<=6.0um

 

ວິທີການສັ່ງ:

1. ທ່ານສົ່ງພວກເຮົາຄໍາສັ່ງ.

2. ພວກເຮົາສົ່ງໃບແຈ້ງໜີ້ Proforma ທີ່ສອດຄ້ອງກັນໃຫ້ທ່ານ.

3. ທ່ານສາມາດຈ່າຍໃຫ້ກັບບັນຊີບໍລິສັດ HK ຂອງພວກເຮົາຫຼືບັນຊີ paypal ຫຼືບັນຊີຂອງສະຫະພັນຕາເວັນຕົກແລະສົ່ງສໍາເນົາ TT ໃຫ້ພວກເຮົາ.

4. ພວກເຮົາເຮັດການແຕ້ມຮູບແລະທ່ານຢືນຢັນການແຕ້ມຮູບຂອງພວກເຮົາ.

5. ພວກເຮົາເຮັດໃຫ້ທ່ານເປັນຕົວຢ່າງເພື່ອຢືນຢັນ ( ຖ້າຈໍາເປັນ).

6. ພວກເຮົາເລີ່ມຕົ້ນການຜະລິດຈໍານວນຫລາຍ.

7. ທ່ານແນະນໍາຄໍາແນະນໍາການຂົນສົ່ງແລະຈ່າຍຄ່າຂົນສົ່ງ ( ຖ້າ​ຫາກ​ວ່າ​ທ່ານ​ຕ້ອງ​ການ​ສິນ​ຄ້າ​ທີ່​ຈະ​ຈ່າຍ​ລ່ວງ​ຫນ້າ​).

8. ພວກເຮົາໃຫ້ໝາຍເລກຕິດຕາມ AWB.

9. ທ່ານໄດ້ຮັບສິນຄ້າແລະໃຫ້ຄໍາຕິຊົມພວກເຮົາ ( ຖ້າ​ມີ).

ODVA MPO Fiber Optic CPRI Cable Fiber - Outdoor ODVA FTTA Jumper with SC / LC / MPO Connectors with armored tactical fiber cable ODVA connector Compatible Duplex LC FTTA Fiber 3 - Outdoor ODVA FTTA Jumper with SC / LC / MPO Connectors with armored tactical fiber cable

ໝວດໝູ່ ແລະ ແທັກ:
Outdoor Fiber Patch Cord , , , , ,

ແບບຟອມສອບຖາມ ( ພວກ​ເຮົາ​ຈະ​ໄດ້​ຮັບ​ກັບ​ຄືນ​ໄປ​ບ່ອນ​ທ່ານ​ໄວ​ເທົ່າ​ທີ່​ເປັນ​ໄປ​ໄດ້​ )

ຊື່:
*
ອີເມວ:
*
ຂໍ້ຄວາມ:

ການຢັ້ງຢືນ:
4 + 6 = ?

ບາງທີເຈົ້າມັກຄືກັນ

  • ບໍລິການຂອງພວກເຮົາ

    ປະສົບການ Huawei ZTE
    ຕອບສະໜອງໄວ
    ການຄວບຄຸມຄຸນນະພາບ
    ການຈັດສົ່ງຕາມເວລາ
    ບໍລິການ OEM/ODM
    One-Stop-Service

     

  • ບໍລິສັດ

    ກ່ຽວ​ກັບ​ພວກ​ເຮົາ
    ກົດ & ສື່ມວນຊົນ
    ຂ່າວ / ບລັອກ
    ອາຊີບ
    ລາງວັນ & ການທົບທວນຄືນ
    ປະຈັກພະຍານ

  • ຕິດ​ຕໍ່​ພວກ​ເຮົາ

    ໂທ: +86-0755-28430400
    ແຟັກ: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    ອີເມວ:sales@sogootech.com
    ເວັບ:www.sogootech.com