ຈີນ RRU / BBU ສາຍປະກອບ
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةພາສາລາວМонголPortuguêsРусскийภาษาไทยTiếng Việt
 ແກ້ໄຂການແປ

FTTH Fiber Patch Cord

» FTTH Fiber Patch Cord

MPO to MPO Fiber Optic Patch Cord 12f LSZH 3.0m low loss MPO Trunk Cable

ຊື່​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ:MPO Patch cord
ໂໝດ:SM/MM
ກັບຄືນການສູນເສຍ:>=55 dB
ປະເພດຕົວເຊື່ອມຕໍ່:MPO / MTP
ບໍ່. ຂອງ Fiber:12/24ຫຼັກ
ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ:40G QSFP+ SR Module
ຄວາມຍາວ:3ມ,5ມ,10ມ,20ມ,30ມ,50ມ
ສອບຖາມ
  • ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ

MPO to MPO Fiber Optic Patch Cord 12f LSZH 3.0m low loss MPO Trunk Cable

MPO Fiber Optic Patch Cord ສະຫນອງການແກ້ໄຂຈາກສາຍລໍາຕົ້ນໄປຫາສາຍລໍາຕົ້ນຂະຫຍາຍ, ກັບສາຍເຄເບີ້ນລໍາຕົ້ນແບບປະສົມ,ກັບໂມດູນ cassette, ກັບແຜງອະແດບເຕີ MPO, ຕໍ່ກັບແຜງແກ້ໄຂໂດຍກົງ, ເພື່ອແກ້ໄຂແຜງໃນການຈັດປະເພດ MPO ຂອງຊັ້ນ G(ຫ້ອງຮຽນປົກກະຕິ) ແລະຊັ້ນ L(ການສູນເສຍຕໍ່າສຸດ).

MPO fiber patch cord - MPO to MPO Fiber Optic Patch Cord 12f LSZH 3.0m low loss MPO Trunk Cableຄຸນ​ລັກ​ສະ​ນະ

  • 12 ເສັ້ນໄຍຫຼັກທີ່ມີຢູ່
  • ການເຊື່ອມຕໍ່ຂ້າມ : AB/BA
  • ການເຊື່ອມຕໍ່ຂະຫນານ : AB/AB
  • ປະລິມານຂະຫນາດນ້ອຍ, ການ​ຄຸ້ມ​ຄອງ​ງ່າຍ​ດາຍ​
  • ການສູນເສຍການແຊກ : ຕ່ຳ IL & IL ມາດຕະຖານທີ່ມີຢູ່
  • ສາມາດປັບແຕ່ງວິທີການເຊື່ອມຕໍ່ຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງ QSFP MPO Structure - MPO to MPO Fiber Optic Patch Cord 12f LSZH 3.0m low loss MPO Trunk Cable

ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ MPO ເສັ້ນໄຍ patch cord

1. CATV

2. ການປິດການນຳໃຊ້ dvice

3. ເຄືອຂ່າຍໂທລະຄົມມະນາຄົມ

4. ລົດໄຟໃຕ້ດິນ

5. ເຄືອຂ່າຍທ້ອງຖິ່ນ(LANs)

6. ເຄືອຂ່າຍການປະມວນຜົນຂໍ້ມູນ

7. ອຸປະກອນທົດສອບ

8. ການຕິດຕັ້ງສະຖານທີ່

9. ເຄືອຂ່າຍພື້ນທີ່ກ້ວາງ(WANs)

ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ

ລາຍການ

SM

ມມ

ການສູນເສຍການແຊກ

 <0.3dB <0.7 dB

<0.5dB <0.7 dB

ກັບຄືນການສູນເສຍ

 >60dB

>35dB

ເສັ້ນຜ່າສູນກາງເສັ້ນໄຍ

9/125ກ

50/125ທີ່ 62.5/125um OM3

ແຊກ- ດຶງການທົດສອບ

500ເທື່ອ<0.5 dB

ອຸນຫະພູມການດໍາເນີນງານ

-40edgC~+80degC

 

 ຂໍ້ມູນການສັ່ງຊື້

ສະໜອງ SM,ມມ, ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ແບບງ່າຍດາຍ

ການສະຫນອງ 4,8,12,24 ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ຫຼັກ

MPO ເຂັມຊາຍມີໃຫ້ ( SM ຫຼື MM )

ລຳດັບເສັ້ນໄຍທີ່ປັບແຕ່ງເອງ ແລະພັດລົມອອກແມ່ນມີຢູ່

ມີຄວາມຍາວແບບກຳນົດເອງ

FAQ
Q1. ຂ້ອຍສາມາດມີຄໍາສັ່ງຕົວຢ່າງສໍາລັບຜະລິດຕະພັນນີ້?
ກ: ແມ່ນແລ້ວ, ພວກເຮົາຍິນດີຕ້ອນຮັບຄໍາສັ່ງຕົວຢ່າງເພື່ອທົດສອບແລະກວດສອບຄຸນນະພາບ. ຕົວຢ່າງປະສົມແມ່ນຍອມຮັບ.
Q2. ຈະເປັນແນວໃດກ່ຽວກັບເວລານໍາ?
ກ:ຄວາມຕ້ອງການຕົວຢ່າງ 3-5 ມື້, ຄວາມຕ້ອງການເວລາການຜະລິດຂະຫນາດໃຫຍ່ 1-2 ອາທິດສໍາລັບປະລິມານການສັ່ງຊື້.Q3. ທ່ານມີຂອບເຂດຈໍາກັດ MOQ ສໍາລັບຄໍາສັ່ງຕົວຢ່າງ?
ກ: MOQ ຕໍ່າ, 1pc ສໍາລັບການກວດສອບຕົວຢ່າງແມ່ນມີຢູ່

Q4. ເຈົ້າສົ່ງສິນຄ້າແນວໃດແລະໃຊ້ເວລາດົນປານໃດທີ່ຈະມາຮອດ?
ກ: ປົກກະຕິແລ້ວພວກເຮົາຈັດສົ່ງໂດຍ DHL, UPS, FedEx ຫຼື TNT. ມັນມັກຈະໃຊ້ເວລາ 3-5 ມື້ທີ່ຈະມາຮອດ. ສາຍການບິນ ແລະການຂົນສົ່ງທາງທະເລຍັງເປັນທາງເລືອກ.

Q5. ວິທີການດໍາເນີນການຄໍາສັ່ງສໍາລັບຜະລິດຕະພັນ?
ກ: ກ່ອນອື່ນ ໝົດ ໃຫ້ພວກເຮົາຮູ້ຄວາມຕ້ອງການຫຼືໃບສະ ໝັກ ຂອງທ່ານ.
B. ອັນທີສອງ, ພວກເຮົາອ້າງຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານຫຼືຄໍາແນະນໍາຂອງພວກເຮົາ.
C.Thirdly ລູກຄ້າຢືນຢັນຕົວຢ່າງແລະສະຖານທີ່ເງິນຝາກສໍາລັບຄໍາສັ່ງຢ່າງເປັນທາງການ.
D.Fourthly ພວກເຮົາຈັດການຜະລິດ.

ໝວດໝູ່ ແລະ ແທັກ:
FTTH Fiber Patch Cord , ,

ແບບຟອມສອບຖາມ ( ພວກ​ເຮົາ​ຈະ​ໄດ້​ຮັບ​ກັບ​ຄືນ​ໄປ​ບ່ອນ​ທ່ານ​ໄວ​ເທົ່າ​ທີ່​ເປັນ​ໄປ​ໄດ້​ )

ຊື່:
*
ອີເມວ:
*
ຂໍ້ຄວາມ:

ການຢັ້ງຢືນ:
2 + 8 = ?

ບາງທີເຈົ້າມັກຄືກັນ

  • ບໍລິການຂອງພວກເຮົາ

    ປະສົບການ Huawei ZTE
    ຕອບສະໜອງໄວ
    ການຄວບຄຸມຄຸນນະພາບ
    ການຈັດສົ່ງຕາມເວລາ
    ບໍລິການ OEM/ODM
    One-Stop-Service

     

  • ບໍລິສັດ

    ກ່ຽວ​ກັບ​ພວກ​ເຮົາ
    ກົດ & ສື່ມວນຊົນ
    ຂ່າວ / ບລັອກ
    ອາຊີບ
    ລາງວັນ & ການທົບທວນຄືນ
    ປະຈັກພະຍານ

  • ຕິດ​ຕໍ່​ພວກ​ເຮົາ

    ໂທ: +86-0755-28430400
    ແຟັກ: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    ອີເມວ:sales@sogootech.com
    ເວັບ:www.sogootech.com