ຈີນ RRU / BBU ສາຍປະກອບ
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةພາສາລາວМонголPortuguêsРусскийภาษาไทยTiếng Việt
 ແກ້ໄຂການແປ

FTTH Fiber Patch Cord

» FTTH Fiber Patch Cord

Mini IP MPO ສາຍ Fiber ກັນນ້ໍານອກທີ່ມີຕົວເຊື່ອມຕໍ່ MPO ກັບ LC

ຊື່​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ:MPO ກັບ LC ສາຍໄຟເສັ້ນໄຍກັນນ້ໍາ patch
ໂໝດ:SM/MM
ກັບຄືນການສູນເສຍ:>=55 dB
ປະເພດຕົວເຊື່ອມຕໍ່:MPO / MTP
ບໍ່. ຂອງ Fiber:12/24ຫຼັກ
ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ:40G QSFP+ SR Module
ຄວາມຍາວ:3ມ,5ມ,10ມ,20ມ,30ມ,50ມ
ສອບຖາມ
  • ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ

Mini IP MPO ສາຍ Fiber ກັນນ້ໍານອກທີ່ມີຕົວເຊື່ອມຕໍ່ MPO ກັບ LC

ສາຍເຄເບີນ Fiber ກັນນ້ຳກາງແຈ້ງ MPO ອຳນວຍຄວາມສະດວກໃນການນຳໃຊ້ສາຍສາຍກະດູກສັນຫຼັງທີ່ມີຄວາມໜາແໜ້ນສູງໃນສູນຂໍ້ມູນ ແລະສະພາບແວດລ້ອມທາງແສງສູງອື່ນໆ., ຫຼຸດຜ່ອນເຄືອຂ່າຍໃນເວລາຢຸດ ຫຼືການຕັ້ງຄ່າຄືນໃໝ່ ແລະຄ່າໃຊ້ຈ່າຍ.

MPO ຖືກນໍາໃຊ້ເພື່ອເຊື່ອມຕໍ່ cassettes, ຫມູ່ຄະນະ, ຫຼື fan outs, ມັນສະຫນອງໃຫ້ຢູ່ໃນປະເພດເສັ້ນໄຍໃນມາດຕະຖານ 8 , 12 ,24 ຫຼັກ ຮຸ່ນທີ່ໃຊ້ໂຄງສ້າງ microcables ທີ່ຫນາແຫນ້ນແລະແຂງແຮງ. ສາຍເຄເບີນທີ່ກະທັດຮັດ ປັບປຸງການນຳໃຊ້ສາຍໄຟ ແລະປັບປຸງການໄຫຼວຽນຂອງອາກາດ.
ສາຍ MPO ເຫຼົ່ານີ້ແມ່ນສ້າງດ້ວຍອົງປະກອບທີ່ມີຄຸນນະພາບສູງສຸດ , ສະບັບ elite ການສູນເສຍຕ່ໍາແມ່ນສະຫນອງໃຫ້, ມີລັກສະນະການແຊກຕ່ໍາຕ່ໍາສໍາລັບຄວາມຕ້ອງການເຄືອຂ່າຍຄວາມໄວສູງທີ່ງົບປະມານພະລັງງານມີຄວາມສໍາຄັນ.

 

Hc41e786aad464f2a891453164698ae4bN - Mini IP MPO outdoor waterproof Fiber cable with MPO to LC connector

ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ

1. ກາງແຈ້ງອະເນກປະສົງ.

2.ສໍາລັບການເຊື່ອມຕໍ່ລະຫວ່າງກ່ອງແຈກຢາຍແລະ RRH. 3.ນຳໃຊ້ໃນແອັບພລິເຄຊັນຫໍຄອຍວິທະຍຸໄລຍະໄກ.

ຄຸນ​ລັກ​ສະ​ນະ

1.ການ​ແກ້​ໄຂ​ຄ່າ​ໃຊ້​ຈ່າຍ​ປະ​ສິດ​ທິ​ຜົນ​ສໍາ​ລັບ​ການ​ຢຸດ​ເຊົາ​ເຮືອນ​. 2.ການສູນເສຍການແຊກຕ່ໍາແລະການສູນເສຍເພີ່ມເຕີມ.

3. ຄວາມສູງຂອງການຫົດຕົວ.

4. ກັນ​ນ​້​ໍ​າ, ປ້ອງກັນຂີ້ຝຸ່ນແລະທົນທານຕໍ່ການກັດກ່ອນ

5.ວັດສະດຸໃນສາຍ jumpel ແມ່ນທຸກສະພາບອາກາດແລະທົນທານຕໍ່ UV. 6.IP68 ປ້ອງກັນນ້ໍາແລະຝຸ່ນ.

6.ປະສິດທິພາບກົນຈັກ: IEC 61754-7 ມາດຕະຖານ. 8.ວັດສະດຸ RoHS ແລະ REACH ສອດຄ່ອງ.

H70f5c99853ad4cf3b36dedbd30fe79494 - Mini IP MPO outdoor waterproof Fiber cable with MPO to LC connector

ປະເພດຕົວເຊື່ອມຕໍ່

ປະເພດອ້າງອິງຫມາຍ​ເຫດ​
 

 

MPO

 

 

IEC 61754-7

 

ໂໝດດຽວ

APC: ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ສີດໍາ APC: ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ສີດໍາ
MultimodePC: ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ສີດໍາ
 

 

MTP

 

 

IEC 61754-7

 

ໂໝດດຽວ

APC: ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ສີດໍາ APC: ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ສີດໍາ
MultimodePC: ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ສີດໍາ

 

ແຜນວາດມິຕິ

1. Mini IP MPO ການປະກອບສາຍໄຟກາງແຈ້ງ

H909072732e1e40eb9caccebb1b78434aN - Mini IP MPO outdoor waterproof Fiber cable with MPO to LC connector

 

2.ລຸ້ນ Patch ສາຍ

 

ຄວາມຕ້ອງການຄວາມທົນທານຂອງ Jumper
ຄວາມຍາວໂດຍລວມ (ລ) ()ຄວາມ​ຍາວ​ຂອງ​ຄວາມ​ທົນ​ທານ​(ຊັງ​ຕີ​ແມັດ)
0<ລ≤20+10/-0
20<ລ≤40+15/-0
ລ>40+0.5%L/-0

 

ໂຄງສ້າງສາຍ

 

H547dbed3da184bd186057e822d80d3dfS - Mini IP MPO outdoor waterproof Fiber cable with MPO to LC connector

 

ພາລາມິເຕີ

 

 

 

ນັບສາຍ

 

 

ເສັ້ນຜ່າສູນກາງຂອງເປືອກນອກ

(ມມ)

 

 

ນ້ຳໜັກ

(ກິ​ໂລກ​ຣາມ)

ຄວາມແຮງ tensile ຕໍ່າສຸດທີ່ອະນຸຍາດ (ນ)ຕໍາ່ສຸດທີ່ອະນຸຍາດ Crush Load

(N/100mm)

Radius ບິດຕໍາ່ສຸດທີ່ (ມມ) 

 

ອຸນຫະພູມການເກັບຮັກສາ

(℃)

ໄລ​ຍະ​ສັ້ນໄລ​ຍະ​ຍາວໄລ​ຍະ​ສັ້ນໄລ​ຍະ​ຍາວໄລ​ຍະ​ສັ້ນໄລ​ຍະ​ຍາວ
8/12/245.0±0.33250025075030020ງ10ງ-20 ~~ +70
FAQ
Q1. ຂ້ອຍສາມາດມີຄໍາສັ່ງຕົວຢ່າງສໍາລັບຜະລິດຕະພັນນີ້?
ກ: ແມ່ນແລ້ວ, ພວກເຮົາຍິນດີຕ້ອນຮັບຄໍາສັ່ງຕົວຢ່າງເພື່ອທົດສອບແລະກວດສອບຄຸນນະພາບ. ຕົວຢ່າງປະສົມແມ່ນ
ຍອມຮັບ.
Q2. ຈະເປັນແນວໃດກ່ຽວກັບເວລານໍາ?
ກ:ຄວາມຕ້ອງການຕົວຢ່າງ 3-5 ມື້, ຄວາມຕ້ອງການເວລາການຜະລິດຂະຫນາດໃຫຍ່ 1-2 ອາທິດສໍາລັບປະລິມານການສັ່ງຊື້.
Q3. ທ່ານມີຂອບເຂດຈໍາກັດ MOQ ສໍາລັບຄໍາສັ່ງຕົວຢ່າງ?
ກ: MOQ ຕໍ່າ, 1pc ສໍາລັບການກວດສອບຕົວຢ່າງແມ່ນມີຢູ່
Q4. ເຈົ້າສົ່ງສິນຄ້າແນວໃດແລະໃຊ້ເວລາດົນປານໃດທີ່ຈະມາຮອດ?
ກ: ປົກກະຕິແລ້ວພວກເຮົາຈັດສົ່ງໂດຍ DHL, UPS, FedEx ຫຼື TNT. ມັນມັກຈະໃຊ້ເວລາ 3-5 ມື້ທີ່ຈະມາຮອດ. ສາຍການບິນ ແລະການຂົນສົ່ງທາງທະເລຍັງເປັນທາງເລືອກ.
Q5. ວິທີການດໍາເນີນການຄໍາສັ່ງສໍາລັບຜະລິດຕະພັນ?
ກ: ກ່ອນອື່ນ ໝົດ ໃຫ້ພວກເຮົາຮູ້ຄວາມຕ້ອງການຫຼືໃບສະ ໝັກ ຂອງທ່ານ.
B. ອັນທີສອງ, ພວກເຮົາອ້າງຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານຫຼືຄໍາແນະນໍາຂອງພວກເຮົາ.
C.Thirdly ລູກຄ້າຢືນຢັນຕົວຢ່າງແລະສະຖານທີ່ເງິນຝາກສໍາລັບຄໍາສັ່ງຢ່າງເປັນທາງການ.
D.Fourthly ພວກເຮົາຈັດການຜະລິດ.
ໝວດໝູ່ ແລະ ແທັກ:
FTTH Fiber Patch Cord , , , , ,

ແບບຟອມສອບຖາມ ( ພວກ​ເຮົາ​ຈະ​ໄດ້​ຮັບ​ກັບ​ຄືນ​ໄປ​ບ່ອນ​ທ່ານ​ໄວ​ເທົ່າ​ທີ່​ເປັນ​ໄປ​ໄດ້​ )

ຊື່:
*
ອີເມວ:
*
ຂໍ້ຄວາມ:

ການຢັ້ງຢືນ:
3 + 8 = ?

ບາງທີເຈົ້າມັກຄືກັນ

  • ບໍລິການຂອງພວກເຮົາ

    ປະສົບການ Huawei ZTE
    ຕອບສະໜອງໄວ
    ການຄວບຄຸມຄຸນນະພາບ
    ການຈັດສົ່ງຕາມເວລາ
    ບໍລິການ OEM/ODM
    One-Stop-Service

     

  • ບໍລິສັດ

    ກ່ຽວ​ກັບ​ພວກ​ເຮົາ
    ກົດ & ສື່ມວນຊົນ
    ຂ່າວ / ບລັອກ
    ອາຊີບ
    ລາງວັນ & ການທົບທວນຄືນ
    ປະຈັກພະຍານ

  • ຕິດ​ຕໍ່​ພວກ​ເຮົາ

    ໂທ: +86-0755-28430400
    ແຟັກ: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    ອີເມວ:sales@sogootech.com
    ເວັບ:www.sogootech.com