ຈີນ RRU / BBU ສາຍປະກອບ
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةພາສາລາວМонголPortuguêsРусскийภาษาไทยTiếng Việt
 ແກ້ໄຂການແປ

ສາຍໄຟເບີ Fullaxs

» ສາຍໄຟເບີ Fullaxs

LC- LCD Fullaxs ສາຍ Fiber Optic ກາງແຈ້ງ G657A1​ມີສາຍ Earth

ສະ​ຖານ​ທີ່​ຕົ້ນ​ກໍາ​ເນີດ:ກວາງຕຸ້ງ, ຈີນ
ຊື່ຍີ່ຫໍ້:ໂຊໂກ
ການຢັ້ງຢືນ:ນີ້, RoHS
ຈໍານວນຄໍາສັ່ງຕໍາ່ສຸດທີ່:100 pcs
ລາຄາ:10~100 USD
ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່:ການຫຸ້ມຫໍ່ມາດຕະຖານ
ເວລາຈັດສົ່ງ:7-10 ມື້ເຮັດວຽກ
ເງື່ອນໄຂການຈ່າຍເງິນ:T/T; Paypal; Western Union
ຄວາມສາມາດໃນການສະຫນອງ:20000 pcs ຕໍ່ອາທິດ
ສອບຖາມ
  • ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ

LC- LCD Fullaxs ສາຍ Fiber Optic ກາງແຈ້ງ G657A1​ ດ້ວຍສາຍໂລກ

LC- LCD Fullaxs Outdoor Fiber Optic Cable ຖືກອອກແບບດ້ວຍສາຍດິນ,   600 mm ~ 800mm ຍາວ, duplex G657A1 ປະເພດເສັ້ນໄຍ. ການເຊື່ອມຕໍ່ຂອງສາຍດິນກັບ braid ໂລຫະຂອງສາຍ optical ຄວນປະມານ. 1 ແມັດຢູ່ທາງຫນ້າຂອງຕົວເຊື່ອມຕໍ່ຕ້ອງຖືກປິດດ້ວຍສາຍເຄເບີນ M8 ທີ່ມີຮູສຽບຢ່າງຫນ້ອຍຫນຶ່ງຮູ.

Fullaxs Fiber Optic Armored Patch Cable ໃຫ້ຄ່າໃຊ້ຈ່າຍທີ່ມີປະສິດທິພາບ. ເປີດ bulkhead ສໍາລັບການເຂົ້າເຖິງໄດ້ງ່າຍ SFP, ຄໍາ​ຄຶດ​ຄໍາ​ເຫັນ​ກົນ​ຈັກ​ໃນ​ທາງ​ບວກ​ກັບ​ຜູ້​ປະ​ຕິ​ບັດ​ການ​ໃນ​ເວ​ລາ​ທີ່​ສົມ​ບູນ​ແບບ​, ການຫາຄູ່ດ້ວຍມືດຽວ. ການໂຕ້ຕອບ LC Duplex. ການຕັດຫົວອະນຸຍາດໃຫ້ມີການໂຍກຍ້າຍຂອງ transveiver ຜ່ານ bulkhead ໄດ້ ( ບໍ່ຈໍາເປັນຕ້ອງເປີດ RRH ສໍາລັບການທົດແທນ transeiver).  lock bayonet ທີ່ເຂັ້ມແຂງສໍາລັບການງ່າຍໄວ, ແລະການຫາຄູ່ທີ່ປອດໄພ.

ໄດ້ FullAXS ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ສາມາດຖືກອອກແບບສໍາລັບຮູບແບບດຽວຫຼືຄໍາຮ້ອງສະຫມັກລະບົບສາຍສົ່ງ optical multimode. ການ​ນໍາ​ໃຊ້​ການ​ປະ​ກອບ​ສາຍ​ເຄ​ເບີນ​ຢ່າງ​ຫນັກ​ແຫນ້ນ​ສ້າງ​ຕັ້ງ​ຕົນ​ເອງ​ໂດຍ​ຜ່ານ bulkhead ໄດ້​ຖືກ​ໃສ່​ໂດຍ​ກົງ​ເຂົ້າ​ໄປ​ໃນ transceiver ເສັ້ນ​ໄຍ optical ແມ່ນ​ເຊື່ອມ​ຕໍ່​ໂດຍ​ກົງ​ກັບ WiMax ແລະ LTE ໃນ​ຄໍາ​ຮ້ອງ​ສະ​ຫມັກ FTTA.

20201016103834 64093 - LC- LCD Fullaxs Outdoor Fiber Optic Cable G657A1​ With Earth wire

ຄຸນ​ນະ​ສົມ​ບັດ:

1 – ຫມວກກັນກະທົບ LC8 – ເສອແຂນ shrinkable ຈາກ 2 ໃນ 1 ສາຍ
2 – ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ LC/UPC SM duplex9 – LSZH, duplex G657A1
3 – LP clip lock10 – ເຮືອ fullx
4 – LC boot11 – FullxAxs ໃນ LC/UPC SM duplex kconnector
5 – ແຂນຫົດ LC (ສີຂາວ)12 – ຫມວກກັນກະທົບ Fullx
6 – ແຂນຫົດ LC (ສີເຫຼືອງ)
7 – ເສັ້ນຜ່າສູນກາງພາຍນອກຂອງສາຍ optic 2 ມມ

 ປະສິດທິພາບ optical

ລາຍການພາລາມິເຕີ
ໂໝດດຽວຫຼາຍໂໝດ
ການສູນເສຍການແຊກ≤0.3dB
ກັບຄືນການສູນເສຍ≥50 dB (PC), ≥60 dB (APC)
ການເຮັດຊ້ຳ≤0.1dB
ຄວາມທົນທານ0.2dB ສູງສຸດ. 1000 ຜ້າປູ
ອຸນຫະພູມປະຕິບັດງານ-40ºC~+85ºຄ
ອຸນຫະພູມການເກັບຮັກສາ-40ºC~+85ºຄ

ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະຂອງ Fullaxs ສາຍໄຟໃຍແກ້ວນໍາແສງກາງແຈ້ງ

  • ມາດຕະຖານຕົວເຊື່ອມຕໍ່ Duplex LC, ເຊື່ອມຕໍ່ໄດ້ດີກັບອະແດບເຕີ LC ມາດຕະຖານ.
  • ມີໂໝດດຽວ ແລະ Multimode.
  • ການປົກປ້ອງ IP67, ຫຼັກຖານສະແດງເກືອ, ຫຼັກຖານສະແດງຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ, ຫຼັກຖານສະແດງຂີ້ຝຸ່ນ.
  • ການສູນເສຍການແຊກ/ກັບຄືນ, ການຖ່າຍທອດ optical ຄົງທີ່.
  • ນ້ຳໜັກເບົາ, ກັນ​ນ​້​ໍ​າ, ກັນຝຸ່ນ, ຫຼັກຖານສະແດງຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ, ເຮືອນແຂງໂລຫະ.

ໂຄງສ້າງສາຍ:

 

  • ປະເພດ1:  2×Tight Buffer(0.9ມມ)+Kevlar+Jacket OD=4.8mm;
ນັບສາຍຈາກ (ມມ)ນ້ຳໜັກຄວາມແຮງ tensileການຫຼຸດຜ່ອນທົ່ວໄປລັດສະໝີການງໍໜ້ອຍທີ່ສຸດອຸນຫະພູມການເກັບຮັກສາ
ໄລ​ຍະ​ສັ້ນໄລ​ຍະ​ຍາວໂໝດດ່ຽວMultimode
24.8±0.120ກິ​ໂລກ​ຣາມ1000ນ600ນ1310ນມ ≤0.4dB/km850ນມ ≤3.0dB/km30ງ-20℃~+70℃
1550ນມ ≤0.3dB/km1300ນມ ≤1.0dB/km

 

  • ປະເພດ 2: 2×Tight Buffer(0.9ມມ)+Kevlar+ກ້ຽວວຽນ +Jacket OD = 4.8mm

 

ນັບສາຍຈາກ (ມມ)ນ້ຳໜັກຄວາມແຮງ tensileການຫຼຸດຜ່ອນທົ່ວໄປລັດສະໝີການງໍໜ້ອຍທີ່ສຸດອຸນຫະພູມການເກັບຮັກສາ
ໄລ​ຍະ​ສັ້ນໄລ​ຍະ​ຍາວໂໝດດ່ຽວMultimode
24.8±0.135ກິ​ໂລກ​ຣາມ1000ນ600ນ1310ນມ ≤0.4dB/km850ນມ ≤3.0dB/km30ງ-20℃~+70℃
1550ນມ ≤0.3dB/km1300ນມ ≤1.0dB/km

 

ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ :

1; ຫໍຄອຍເຄືອຂ່າຍໂທລະຄົມ;

2; CATV, LAN&ແວນ.

3; WIMAX ແລະສະຖານີຖານ LTE, ນອກ

4; CPRI, FTTP, FTTA

ຂໍ້ດີຂອງພວກເຮົາ :

1. ການສອບຖາມຂອງທ່ານກ່ຽວກັບຜະລິດຕະພັນຫຼືລາຄາຂອງພວກເຮົາຈະຖືກຕອບໃນ 24 ຊົ່ວໂມງ.
2. ພະນັກງານທີ່ມີປະສົບການ ແລະ ເຝິກອົບຮົມມາດີໃນການຕອບຄຳຖາມທັງໝົດຂອງເຈົ້າເປັນພາສາອັງກິດທີ່ຄ່ອງແຄ້ວ.
3. ການຈໍາຫນ່າຍແມ່ນສະຫນອງໃຫ້ສໍາລັບການອອກແບບເປັນເອກະລັກຂອງທ່ານແລະບາງຮູບແບບໃນປະຈຸບັນຂອງພວກເຮົາ.
4. OEM ທຸກຈຸດທີ່ກໍາຫນົດເອງຂອງທ່ານ, ພວກເຮົາສາມາດຊ່ວຍໃຫ້ທ່ານອອກແບບແລະໃສ່ໃນຜະລິດຕະພັນ.
5. ການປົກປ້ອງພື້ນທີ່ການຂາຍຂອງທ່ານ, ແນວຄວາມຄິດຂອງການອອກແບບແລະຂໍ້ມູນສ່ວນຕົວຂອງທ່ານທັງຫມົດ.

LC LCD Fullaxs Outdoor Fibre Optic Cable SM Duplex G657A1​ With Grounding wire 4 - LC- LCD Fullaxs Outdoor Fiber Optic Cable G657A1​ With Earth wire LC LCD Fullaxs Outdoor Fibre Optic Cable SM Duplex G657A1​ With Grounding wire 2 - LC- LCD Fullaxs Outdoor Fiber Optic Cable G657A1​ With Earth wire

ໝວດໝູ່ ແລະ ແທັກ:
ສາຍໄຟເບີ Fullaxs ,

ແບບຟອມສອບຖາມ ( ພວກ​ເຮົາ​ຈະ​ໄດ້​ຮັບ​ກັບ​ຄືນ​ໄປ​ບ່ອນ​ທ່ານ​ໄວ​ເທົ່າ​ທີ່​ເປັນ​ໄປ​ໄດ້​ )

ຊື່:
*
ອີເມວ:
*
ຂໍ້ຄວາມ:

ການຢັ້ງຢືນ:
3 + 4 = ?

ບາງທີເຈົ້າມັກຄືກັນ

  • ບໍລິການຂອງພວກເຮົາ

    ປະສົບການ Huawei ZTE
    ຕອບສະໜອງໄວ
    ການຄວບຄຸມຄຸນນະພາບ
    ການຈັດສົ່ງຕາມເວລາ
    ບໍລິການ OEM/ODM
    One-Stop-Service

     

  • ບໍລິສັດ

    ກ່ຽວ​ກັບ​ພວກ​ເຮົາ
    ກົດ & ສື່ມວນຊົນ
    ຂ່າວ / ບລັອກ
    ອາຊີບ
    ລາງວັນ & ການທົບທວນຄືນ
    ປະຈັກພະຍານ

  • ຕິດ​ຕໍ່​ພວກ​ເຮົາ

    ໂທ: +86-0755-28430400
    ແຟັກ: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    ອີເມວ:sales@sogootech.com
    ເວັບ:www.sogootech.com