ຈີນ RRU / BBU ສາຍປະກອບ
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةFrançaisພາສາລາວМонголPortuguêsРусскийภาษาไทยTiếng Việt
 ແກ້ໄຂການແປ

ສາຍໄຟເບີ NSN

» ສາຍໄຟເບີ NSN

ສາຍໄຟເບີ FUFDG MM OD LC OD-LC OD dual 60m OM2 Flexible Ended ສໍາລັບ Nokia

ສະ​ຖານ​ທີ່​ຕົ້ນ​ກໍາ​ເນີດ:ກວາງຕຸ້ງ, ຈີນ
ຊື່ຍີ່ຫໍ້:ໂຊໂກ
ການຢັ້ງຢືນ:ນີ້, RoHS
ຈໍານວນຄໍາສັ່ງຕໍາ່ສຸດທີ່:50 pcs
ລາຄາ:10~100USD
ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່:ການຫຸ້ມຫໍ່ມາດຕະຖານ
ເວລາຈັດສົ່ງ:7-10 ມື້ເຮັດວຽກ
ເງື່ອນໄຂການຈ່າຍເງິນ:T/T; Paypal; Western Union
ຄວາມສາມາດໃນການສະຫນອງ:20000 pcs ຕໍ່ອາທິດ
ສອບຖາມ
  • ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ

ສາຍໄຟເບີ FUFDG MM OD LC OD-LC OD dual 60m OM2 Flexible Ended ສໍາລັບ Nokia

ສາຍໄຟເບີ FUFDG MM OD LC OD-LC OD dual 60m OM2 Flexible Ended ສໍາລັບ Nokia, ເຂົ້າກັນໄດ້ກັບຕົວເຊື່ອມຕໍ່ກັນນ້ໍາຂອງ Nokia ສໍາລັບລະບົບການສື່ສານມືຖືຫລ້າສຸດ ແລະຮຸ່ນຕໍ່ໄປ(ເຊັ່ນ UMTS, GSM, CMDA2000, TD-SCDMA, WiMAX, LTE ແລະອື່ນໆ.) ນຳໃຊ້ເຄື່ອງປ້ອນເສັ້ນໄຍ-optic ເພື່ອເຊື່ອມຕໍ່ສະຖານີຖານເສົາໂທລະຄົມກັບໜ່ວຍຫ່າງໄກສອກຫຼີກຢູ່ໜ້າເສົາອາກາດ.

ເສັ້ນໄຍແໜ້ນ-buffer ຄູ່ + ທໍ່ວ່າງກາງ/ທໍ່ເຫຼັກຫຸ້ມເກາະ + ເຄວລາ + OD ສາຍ jacket 5.0mm, ເຊື່ອມ​ຕໍ່​ກັບ NSN boot LCຕົວເຊື່ອມຕໍ່ DX.

ຊື່​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ :Nokia Patch Cord Compatible NSN Connector LC DX Fiber Optic Cable
ຕົວແບບNSN Uni-boot ທັງສິ້ນ DX LC/UPC-LC/UPC
ປະເພດສາຍ5.0mm ເກາະ LSZH 2core YOFC ເສັ້ນໄຍ
ນ້ຳໜັກສາຍ2ກິ​ໂລ/pc
ຄວາມຍາວ60m ຫຼືປັບແຕ່ງ

1 - FUFDG MM OD fiber cable LC OD-LC OD dual 60m OM2 Flexible Ended For Nokia

ຄຸນ​ລັກ​ສະ​ນະ :

*ສະຫນອງການປ້ອງກັນຄວາມຊຸ່ມຊື່ນແລະຂີ້ຝຸ່ນສໍາລັບການນໍາໃຊ້ໃນສະພາບແວດລ້ອມອຸດສາຫະກໍາທີ່ຮຸນແຮງ.

*ການປົກປ້ອງ IP67, ຫຼັກຖານສະແດງເກືອ, ຫຼັກຖານສະແດງຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ, ຫຼັກຖານສະແດງຂີ້ຝຸ່ນ.

*ຫຼຸດຜ່ອນການເຊື່ອມພາກສະໜາມຢ່າງແຮງດ້ວຍການເສຍຄ່າທີ່ກຳນົດໄວ້ລ່ວງໜ້າຢູ່ແຕ່ລະຈຸດເຂົ້າເຖິງ tether ກັນນ້ຳ.

*ນໍາໃຊ້ເຕັກນິກການຕິດຕັ້ງພາກສະຫນາມແບບດັ້ງເດີມສໍາລັບທາງອາກາດ, ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກລຸ່ມດິນແລະທໍ່.

*ຫຼຸດຜ່ອນເວລາການຕິດຕັ້ງໂດຍຫຼາຍເທົ່າ 50 ເປີເຊັນຕໍ່ຈຸດເຂົ້າເຖິງເຄືອຂ່າຍ.

*LCAPC IL<0.3 ໂດຍປົກກະຕິ.

*100% ການທົດສອບ optically ເພື່ອຮັບປະກັນຄຸນນະພາບການປະກອບປະສິດທິພາບ.

*ມີຢູ່ໃນຮູບແບບດຽວແລະຮູບແບບ multimode ເພື່ອເຮັດວຽກກັບປະເພດເສັ້ນໄຍທົ່ວໄປ

*ລະດັບອຸນຫະພູມກວ້າງ (-40 ເຖິງ +85°ຄ) ແມ່ນເຫມາະສົມສໍາລັບຄໍາຮ້ອງສະຫມັກພາຍໃນຫຼືນອກ

ຂໍ້ດີຂອງພວກເຮົາ :

1. ການສອບຖາມຂອງທ່ານກ່ຽວກັບຜະລິດຕະພັນຫຼືລາຄາຂອງພວກເຮົາຈະຖືກຕອບໃນ 24 ຊົ່ວໂມງ.
2. ພະນັກງານທີ່ມີປະສົບການ ແລະ ເຝິກອົບຮົມມາດີໃນການຕອບຄຳຖາມທັງໝົດຂອງເຈົ້າເປັນພາສາອັງກິດທີ່ຄ່ອງແຄ້ວ.
3. ການຈໍາຫນ່າຍແມ່ນສະຫນອງໃຫ້ສໍາລັບການອອກແບບເປັນເອກະລັກຂອງທ່ານແລະບາງຮູບແບບໃນປະຈຸບັນຂອງພວກເຮົາ.
4. OEM ທຸກຈຸດທີ່ກໍາຫນົດເອງຂອງທ່ານ, ພວກເຮົາສາມາດຊ່ວຍໃຫ້ທ່ານອອກແບບແລະໃສ່ໃນຜະລິດຕະພັນ.
5. ການປົກປ້ອງພື້ນທີ່ການຂາຍຂອງທ່ານ, ແນວຄວາມຄິດຂອງການອອກແບບແລະຂໍ້ມູນສ່ວນຕົວຂອງທ່ານທັງຫມົດ.

ເງື່ອນໄຂການຄ້າ :

1. ການຈ່າຍເງິນ: T/T , 30% ເງິນຝາກກ່ອນການຜະລິດ, 70% ຍອດເງິນທີ່ຕ້ອງຈ່າຍກ່ອນການຈັດສົ່ງ.

2. ເວລາການຜະລິດ:5~ 7days ຕໍ່ກັບເງິນຝາກທີ່ໄດ້ຮັບ.

3. ຕົວຢ່າງສາມາດຈັດສົ່ງໄດ້ 3-5 ມື້.

4. ການຂົນສົ່ງການຂົນສົ່ງແມ່ນອ້າງອີງພາຍໃຕ້ຄໍາຮ້ອງຂໍຂອງທ່ານ.

5. ທ່າເຮືອຂົນສົ່ງ: ເຊີນເຈີ້ນ.

6. ສ່ວນຫຼຸດແມ່ນໃຫ້ອີງຕາມປະລິມານການສັ່ງຊື້.

ໝວດໝູ່ ແລະ ແທັກ:
ສາຍໄຟເບີ NSN , , ,

ແບບຟອມສອບຖາມ ( ພວກ​ເຮົາ​ຈະ​ໄດ້​ຮັບ​ກັບ​ຄືນ​ໄປ​ບ່ອນ​ທ່ານ​ໄວ​ເທົ່າ​ທີ່​ເປັນ​ໄປ​ໄດ້​ )

ຊື່:
*
ອີເມວ:
*
ຂໍ້ຄວາມ:

ການຢັ້ງຢືນ:
3 + 6 = ?

ບາງທີເຈົ້າມັກຄືກັນ

  • ບໍລິການຂອງພວກເຮົາ

    ປະສົບການ Huawei ZTE
    ຕອບສະໜອງໄວ
    ການຄວບຄຸມຄຸນນະພາບ
    ການຈັດສົ່ງຕາມເວລາ
    ບໍລິການ OEM/ODM
    One-Stop-Service

     

  • ບໍລິສັດ

    ກ່ຽວ​ກັບ​ພວກ​ເຮົາ
    ກົດ & ສື່ມວນຊົນ
    ຂ່າວ / ບລັອກ
    ອາຊີບ
    ລາງວັນ & ການທົບທວນຄືນ
    ປະຈັກພະຍານ

  • ຕິດ​ຕໍ່​ພວກ​ເຮົາ

    ໂທ: +86-0755-28430400
    ແຟັກ: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    ອີເມວ:sales@sogootech.com
    ເວັບ:www.sogootech.com