ຈີນ RRU / BBU ສາຍປະກອບ
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةFrançaisພາສາລາວМонголPortuguêsРусскийภาษาไทยTiếng Việt
 ແກ້ໄຂການແປ

ສາຍໄຟເບີ CPRI

» ສາຍໄຟເບີ CPRI

  • ສາຍ CPRI ໃນໂທລະຄົມ DLC/PC MM SM Armored Branch ສໍາລັບ Huawei ZTE

    ສະ​ຖານ​ທີ່​ຕົ້ນ​ກໍາ​ເນີດ:ກວາງຕຸ້ງ, ຈີນ
    ຊື່ຍີ່ຫໍ້:ໂຊໂກ
    ການຢັ້ງຢືນ:ນີ້, RoHS
    ຈໍານວນຄໍາສັ່ງຕໍາ່ສຸດທີ່:100 pcs
    ລາຄາ:10~15 ໂດລາ
    ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່:ການຫຸ້ມຫໍ່ມາດຕະຖານ
    ເວລາຈັດສົ່ງ:7-10 ມື້ເຮັດວຽກ
    ເງື່ອນໄຂການຈ່າຍເງິນ:T/T; Paypal; Western Union
    ຄວາມສາມາດໃນການສະຫນອງ:2000pcs ຕໍ່ອາທິດ
    ສອບຖາມ
    • ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ

    ສາຍ CPRI ໃນໂທລະຄົມ DLC/PC MM SM Armored Branch ສໍາລັບ Huawei ZTE

    ສາຍ CPRI ໃນໂທລະຄົມແມ່ນຂະຫນາດມາດຕະຖານສໍາລັບ Duplex LC Connectors, ແລະດ້ວຍອຸປະກອນປ້ອງກັນໂລຫະ. ການເຊື່ອມຕໍ່ແມ່ນປອດໄພແລະເຊື່ອຖືໄດ້. CPRI ນີ້ຖືກນໍາໃຊ້ຢ່າງກວ້າງຂວາງໃນ FTTA, ສະຖານີຖານ.

    CPRI ແມ່ນຫຍັງ?

    ການໂຕ້ຕອບວິທະຍຸສາທາລະນະທົ່ວໄປ (CPRI) ມາດຕະຖານກໍານົດການໂຕ້ຕອບລະຫວ່າງການຄວບຄຸມອຸປະກອນວິທະຍຸແລະອຸປະກອນວິທະຍຸ.Oftentimes, ການເຊື່ອມຕໍ່ CPRI ຖືກນໍາໃຊ້ເພື່ອປະຕິບັດຂໍ້ມູນລະຫວ່າງສະຖານທີ່ເຊນແລະສະຖານີຖານ.

    ຈຸດ​ປະ​ສົງ​ຂອງ CPRI ແມ່ນ​ເພື່ອ​ອະ​ນຸ​ຍາດ​ໃຫ້​ການ​ທົດ​ແທນ​ການ​ເຊື່ອມ​ຕໍ່​ສາຍ​ທອງ​ແດງ​ຫຼື coax ລະ​ຫວ່າງ transceiver ວິ​ທະ​ຍຸ​ແລະ​ສະ​ຖາ​ນີ​ຖານ , ດັ່ງນັ້ນການເຊື່ອມຕໍ່ສາມາດເຮັດໄດ້ກັບສະຖານທີ່ຫ່າງໄກສອກຫຼີກແລະສະດວກກວ່າ. ການ​ເຊື່ອມ​ຕໍ່​ນີ້​ສາ​ມາດ​ເປັນ​ເສັ້ນ​ໄຍ​ກັບ​ການ​ຕິດ​ຕັ້ງ​ທີ່​ສະ​ຖາ​ນີ​ຖານ​ຫ່າງ​ໄກ​ສອກ​ຫຼີກ​ຈໍາ​ນວນ​ຫຼາຍ​ອາດ​ຈະ​ໄດ້​ຮັບ​ການ​. ເສັ້ນໄຍນີ້ຮອງຮັບການສື່ສານຫຼາຍໂໝດ ແລະ ບໍ່ຮອງຮັບການສື່ສານແບບດຽວ. ປາຍເສັ້ນໄຍແມ່ນເຊື່ອມຕໍ່ກັບອຸປະກອນ transceiver ທີ່ເອີ້ນວ່າ Small form-factor pluggable transceiver.

    ບໍລິສັດທີ່ເຮັດວຽກເພື່ອກໍານົດສະເພາະປະກອບມີ Ericsson , Huawei , NEC ແລະ Nokia.

    ຄວາມໄດ້ປຽບຂອງສາຍ CPRI:

    •  ສາຍ CPRI ຖືກນໍາໃຊ້ສໍາລັບການສົ່ງສັນຍານ RRU ພາຍນອກແລະເຄື່ອງປ້ອນເສັ້ນໄຍຫ່າງໄກສອກຫຼີກແລະອື່ນໆ;
    •  ມາດຕະຖານຕົວເຊື່ອມຕໍ່ Duplex LC, ເຊື່ອມຕໍ່ໄດ້ດີກັບອະແດບເຕີ LC ມາດຕະຖານ.
    • ມີໂໝດດຽວ ແລະ Multimode.
    •  ການສູນເສຍການແຊກ/ກັບຄືນ, ການຖ່າຍທອດ optical ຄົງທີ່.
    •  ນ້ຳໜັກເບົາ, ກັນ​ນ​້​ໍ​າ, ກັນຝຸ່ນ, ຫຼັກຖານສະແດງຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ, ເຮືອນແຂງໂລຫະ.
    •  500ວົງຈອນຊີວິດກົນຈັກ.

    ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກສາຍ CPRI:

    ສໍາລັບຄໍາຮ້ອງສະຫມັກຂອງມັນທ່ານສາມາດອ້າງອີງໃສ່ຮູບຂ້າງລຸ່ມນີ້.

    1 1 - CPRI Cable In Telecom DLC/PC MM SM Armored Branch For Huawei ZTE

    ສາຍ CPRI ໃນໂທລະຄົມ

    ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ

    GYFJH ສາຍ ໂຄງສ້າງ:

    2 - CPRI Cable In Telecom DLC/PC MM SM Armored Branch For Huawei ZTE

     

     

     

     

     

     

    ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ

    ສາຍ CPRI ໃນໂທລະຄົມ, ເຊິ່ງມີພາກສ່ວນທີ່ມີ Armored Branch-DLC-DLC-Single-mode-2 Core (LSZH). ສ່ວນໃຫຍ່ໃຊ້ໃນສາຍສາຍຕັ້ງຂອງສະຖານີຖານໄຮ້ສາຍຕາມແນວນອນ ແລະແນວຕັ້ງ.

    ຄຸນ​ລັກ​ສະ​ນະ

    •  ລັກສະນະກົນຈັກແລະສິ່ງແວດລ້ອມທີ່ດີ;
    • ຄຸນລັກສະນະຕ້ານໄຟໄຫມ້ຕອບສະຫນອງຄວາມຕ້ອງການຂອງມາດຕະຖານທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ;
    • ລັກສະນະກົນຈັກຂອງ jacket ຕອບສະຫນອງຄວາມຕ້ອງການຂອງມາດຕະຖານທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ;
    • ອ່ອນ, ປ່ຽນແປງໄດ້, ນ້ໍາສະກັດ, ທົນທານຕໍ່ UV, ງ່າຍທີ່ຈະວາງແລະ splice, ແລະມີຄວາມສາມາດໃນການສົ່ງຂໍ້ມູນຂະຫນາດໃຫຍ່;
    • ຕອບສະຫນອງຄວາມຕ້ອງການຕ່າງໆຂອງຕະຫຼາດແລະລູກຄ້າ

    ຕົວກໍານົດການສາຍ Fiber Optic

    ຈຳນວນເສັ້ນໄຍຂະໜາດສາຍ

    ມມ

    ນ້ຳໜັກສາຍ

    ກິໂລ/ກມ

    ແຮງດຶງ

    ປວດ

    N/100mm

    ຕ່ຳສຸດ. Bend Radius

    ມມ

    ຊ່ວງອຸນຫະພູມ

     

    ໄລ​ຍະ​ຍາວໄລ​ຍະ​ສັ້ນໄລ​ຍະ​ຍາວໄລ​ຍະ​ສັ້ນໄດນາມິກສະຖິດ
    27.042.32004001100220020ງ10ງ-30-+70
    ຫມາຍ​ເຫດ​: 1. ຄ່າທັງໝົດໃນຕາຕະລາງ, ເຊິ່ງແມ່ນສໍາລັບການອ້າງອີງເທົ່ານັ້ນ, ມີການປ່ຽນແປງໂດຍບໍ່ມີການແຈ້ງການ;

    2. ຂະຫນາດຂອງສາຍແລະນ້ໍາຫນັກແມ່ນຂຶ້ນກັບສາຍ simplex ຂອງ 2.0 ເສັ້ນຜ່າສູນກາງນອກ;

    3. D ແມ່ນເສັ້ນຜ່າສູນກາງນອກຂອງສາຍຮອບ;

     ອື່ນໆ ສາຍ CPRI ໃນໂທລະຄົມ

    14130650 Armored Branch-DLC-DLC-Single-mode-200M-2 Cores(LSZH)ສາຍສາຂາປ້ອງກັນກາງແຈ້ງ.
    14130648 Armored Branch-DLC-DLC-Single-mode-100M-2 Cores-GYFJH 2B1.3(LSZH)ສາຍສາຂາປ້ອງກັນກາງແຈ້ງ.
    14130647 Armored Branch-DLC-DLC-Single-mode-70M-2 Cores-0.03m/0.34m-GYFJH(LSZH)ສາຍສາຂາປ້ອງກັນກາງແຈ້ງ.
    14130645 Armored Branch-DLC-DLC-Single-mode-50M-2 Cores-0.03m/0.34-GYFJH(LSZH)ສາຍສາຂາປ້ອງກັນກາງແຈ້ງ.
    14130644 Armored Branch-DLC-DLC-Single-mode-40M-2 Cores-0.03m/0.34m-GYFJH (LSZH)ສາຍສາຂາປ້ອງກັນກາງແຈ້ງ.
    14130640 Armored Branch-DLC-DLC-Single-mode-30M-2 Cores-0.03m/0.03m-GYFJH (LSZH)ສາຍສາຂາປ້ອງກັນກາງແຈ້ງ.
    14130643 Armored Branch-DLC-DLC-Single-mode-30M-2 Core (LSZH)ສາຍສາຂາປ້ອງກັນກາງແຈ້ງ.
    14130888 ສາຂາເກາະ-DLC-DLC-Single-mode-20M PFCLDJS-RT7LJ20-(LSZH)ສາຍສາຂາປ້ອງກັນກາງແຈ້ງ.
    14130641 Armored Branch-DLC-DLC-Single-mode-10m-7.0mm-2 Cores-0.03m/0.34m,2ມມ-(LSZH)ສາຍສາຂາປ້ອງກັນກາງແຈ້ງ.

     

    ສາຍໄຟເບີກາງແຈ້ງສຳລັບ Nokia

    3 - CPRI Cable In Telecom DLC/PC MM SM Armored Branch For Huawei ZTE

    ສາຍໄຟເບີກາງແຈ້ງສໍາລັບ Ericsson

    IMG 0954 e1661335874611 - CPRI Cable In Telecom DLC/PC MM SM Armored Branch For Huawei ZTE

    ສາຍໄຟ RRU ສໍາລັບ Huawei/ZTE

    RRU Power Cable 54 - CPRI Cable In Telecom DLC/PC MM SM Armored Branch For Huawei ZTE

    ຖ້າຫາກວ່າທ່ານຕ້ອງການທີ່ຈະມີຜະລິດຕະພັນຫຼາຍ, ຕິດຕໍ່ພວກເຮົາດຽວນີ້. ນອກຈາກນັ້ນ, ຍິນດີຕ້ອນຮັບໄປຢ້ຽມຢາມເວັບໄຊທ໌ຂອງພວກເຮົາຫຼື www.telecomscable.com.

    ໝວດໝູ່ ແລະ ແທັກ:
    ສາຍໄຟເບີ CPRI , , , , , ,

    ແບບຟອມສອບຖາມ ( ພວກ​ເຮົາ​ຈະ​ໄດ້​ຮັບ​ກັບ​ຄືນ​ໄປ​ບ່ອນ​ທ່ານ​ໄວ​ເທົ່າ​ທີ່​ເປັນ​ໄປ​ໄດ້​ )

    ຊື່:
    *
    ອີເມວ:
    *
    ຂໍ້ຄວາມ:

    ການຢັ້ງຢືນ:
    4 + 3 = ?

    ບາງທີເຈົ້າມັກຄືກັນ

  • ບໍລິການຂອງພວກເຮົາ

    ປະສົບການ Huawei ZTE
    ຕອບສະໜອງໄວ
    ການຄວບຄຸມຄຸນນະພາບ
    ການຈັດສົ່ງຕາມເວລາ
    ບໍລິການ OEM/ODM
    One-Stop-Service

     

  • ບໍລິສັດ

    ກ່ຽວ​ກັບ​ພວກ​ເຮົາ
    ກົດ & ສື່ມວນຊົນ
    ຂ່າວ / ບລັອກ
    ອາຊີບ
    ລາງວັນ & ການທົບທວນຄືນ
    ປະຈັກພະຍານ

  • ຕິດ​ຕໍ່​ພວກ​ເຮົາ

    ໂທ: +86-0755-28430400
    ແຟັກ: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    ອີເມວ:sales@sogootech.com
    ເວັບ:www.sogootech.com