ຈີນ RRU / BBU ສາຍປະກອບ
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةພາສາລາວМонголPortuguêsРусскийภาษาไทยTiếng Việt
 ແກ້ໄຂການແປ

Outdoor Fiber Patch Cord

» Outdoor Fiber Patch Cord

Armored Fiber Patch cord Optic Patch Cable Single Mode Outdoor DLC-DLC

ສະ​ຖານ​ທີ່​ຕົ້ນ​ກໍາ​ເນີດ:ກວາງຕຸ້ງ, ຈີນ
ຊື່ຍີ່ຫໍ້:ໂຊໂກ
ການຢັ້ງຢືນ:ນີ້, RoHS
ຈໍານວນຄໍາສັ່ງຕໍາ່ສຸດທີ່:100 pcs
ລາຄາ:10~15 ໂດລາ
ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່:ການຫຸ້ມຫໍ່ມາດຕະຖານ
ເວລາຈັດສົ່ງ:7-10 ມື້ເຮັດວຽກ
ເງື່ອນໄຂການຈ່າຍເງິນ:T/T; Paypal; Western Union
ຄວາມສາມາດໃນການສະຫນອງ:20000 pcs ຕໍ່ອາທິດ
ສອບຖາມ
  • ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ

Armored Fiber Patch cord Optic Patch Cable Single Mode Outdoor DLC-DLC

Armored Fiber Patch cord Optic Patch Cable Single Mode Outdoor DLC-DLC, ເກາະ ຫຼືບໍ່ມີເກາະ, ຄວາມຍາວທີ່ກໍາຫນົດເອງ, ໃຊ້ຢ່າງກວ້າງຂວາງສໍາລັບສະຖານີຖານ 3G 4G BBU, RRU, RRH, LTE. FC -LC ສາຍໄຟໃຍແກ້ວນໍາແສງກາງແຈ້ງແມ່ນຂະຫນາດມາດຕະຖານສໍາລັບ Duplex LC/FC Connectors, ແລະລາວນອກເຮືອນທີ່ມີອຸປະກອນປ້ອງກັນໂລຫະ. ການເຊື່ອມຕໍ່ແມ່ນປອດໄພແລະເຊື່ອຖືໄດ້. ຍັງມີຫນ້າທີ່ຂອງການກັນນ້ໍາ, ຂີ້ຝຸ່ນ. ສາຍ patch ນີ້ຖືກນໍາໃຊ້ຢ່າງກວ້າງຂວາງໃນ FTTA, ສະຖານີຖານ, ແລະນ້ໍານອກ.

 

ລັກສະນະ:

1. ມີຕົວເຊື່ອມຕໍ່ແບບງ່າຍ ແລະ ຄູ່;

2. ຄວາມແມ່ນຍໍາສູງຂອງຂະຫນາດກົນຈັກ;

3. ຄວາມສາມາດໃນການແລກປ່ຽນທີ່ດີແລະຄວາມທົນທານທີ່ດີ;

4. ການສູນເສຍການແຊກຕ່ໍາ, ອຸນຫະພູມສູງສະຖຽນລະພາບແລະການແລກປ່ຽນທີ່ດີ.

5. ພັດລົມອອກໄດ້, Pigtail ມີ, Boot ຕ່າງໆ(ສາຍ) ຂະຫນາດທີ່ມີຢູ່

ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະຂອງເສັ້ນໄຍ:

ປະເພດເສັ້ນໄຍ
50/125,9/125
ເສັ້ນຜ່າສູນກາງຫຼັກ
50 + 2.5
ແກນບໍ່ເປັນວົງມົນ
<=5.0 %
ເສັ້ນຜ່າສູນກາງ cladding
125.0+1.0ກ
Cladding Non-Circularity
<=1.0 %
ເສັ້ນຜ່າສູນກາງການເຄືອບ
245+7
ຄວາມເຂັ້ມຂຸ້ນຂອງການເຄືອບ-Cladding ຜິດພາດ
<=12.0um
ການເຄືອບບໍ່ເປັນວົງ
<=6.0um

 

 

ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະຂອງ Connecton
ລາຍການ
PARAMETER
ປະເພດຕົວເຊື່ອມຕໍ່
DLC/UPC
ການສູນເສຍການແຊກ
<=0.3db
ກັບຄືນການສູນເສຍ
>=35db
ໂໝດເສັ້ນໄຍ
ຫຼາຍໂໝດ,50/125,ໂໝດດຽວ,9/125
ຄວາມຍາວຄື້ນປະຕິບັດງານ
850ນມ, 1300ນມ,1310,1550ນມ
ທົດສອບຄວາມຍາວຄື່ນ
850ນມ, 1300ນມ
ການເຮັດຊ້ຳ
<=0.1
ການ​ປ່ຽນ​ແປງ​ໄດ້​
<=0.2dB
ຄວາມທົນທານ
<=0.2dB
ຄວາມຍາວຂອງເສັ້ນໄຍ
1m~150m
ຄວາມຍາວແລະຄວາມທົນທານ
10ຊັງ​ຕີ​ແມັດ
ອຸນຫະພູມປະຕິບັດງານ
-40C ~ +85C
ອຸນຫະພູມການເກັບຮັກສາ
-40C ~ +85C
ບໍລິການຂອງພວກເຮົາ

1. ລາຄາໂຮງງານ

2. OEM

3. ການຈັດສົ່ງໄວ,ການຂົນສົ່ງຕໍ່າ

4. ປັບແຕ່ງບໍລິການ

ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ
ມາດຕະຖານຕົວເຊື່ອມຕໍ່ Duplex LC, ເຊື່ອມຕໍ່ໄດ້ດີກັບອະແດບເຕີ LC ມາດຕະຖານ
ມີໂໝດດຽວ ແລະ Multimode
ການປົກປ້ອງ IP67, ຫຼັກຖານສະແດງເກືອ, ຫຼັກຖານສະແດງຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ, ຫຼັກຖານສະແດງຂີ້ຝຸ່ນ
ການສູນເສຍການແຊກ/ກັບຄືນ, ການຖ່າຍທອດ optical ຄົງທີ່.
ນ້ຳໜັກເບົາ, ກັນ​ນ​້​ໍ​າ, ກັນຝຸ່ນ, ຫຼັກຖານສະແດງຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ, ເຮືອນແຂງໂລຫະ.

ການນໍາໃຊ້

ຖືກນໍາໃຊ້ຢ່າງກວ້າງຂວາງໃນ FTTA & FTTH
ໃຊ້ສໍາລັບສະຖານີຖານ 3G 4G
BBU, RRU, RRH, LTE

ຂໍ້ດີຂອງພວກເຮົາ :

1. ການສອບຖາມຂອງທ່ານກ່ຽວກັບຜະລິດຕະພັນຫຼືລາຄາຂອງພວກເຮົາຈະຖືກຕອບໃນ 24 ຊົ່ວໂມງ.
2. ພະນັກງານທີ່ມີປະສົບການ ແລະ ເຝິກອົບຮົມມາດີໃນການຕອບຄຳຖາມທັງໝົດຂອງເຈົ້າເປັນພາສາອັງກິດທີ່ຄ່ອງແຄ້ວ.
3. ການຈໍາຫນ່າຍແມ່ນສະຫນອງໃຫ້ສໍາລັບການອອກແບບເປັນເອກະລັກຂອງທ່ານແລະບາງຮູບແບບໃນປະຈຸບັນຂອງພວກເຮົາ.
4. OEM ທຸກຈຸດທີ່ກໍາຫນົດເອງຂອງທ່ານ, ພວກເຮົາສາມາດຊ່ວຍໃຫ້ທ່ານອອກແບບແລະໃສ່ໃນຜະລິດຕະພັນ.
5. ການປົກປ້ອງພື້ນທີ່ການຂາຍຂອງທ່ານ, ແນວຄວາມຄິດຂອງການອອກແບບແລະຂໍ້ມູນສ່ວນຕົວຂອງທ່ານທັງຫມົດ

Outdoor Waterproof Fiber Optical DLC PC Base - Armored Fiber Patch cord Optic Patch Cable Single Mode Outdoor DLC-DLC Outdoor Waterproof Fiber Optical DLC PC Base 1 - Armored Fiber Patch cord Optic Patch Cable Single Mode Outdoor DLC-DLC

 

ໝວດໝູ່ ແລະ ແທັກ:
Outdoor Fiber Patch Cord , ,

ແບບຟອມສອບຖາມ ( ພວກ​ເຮົາ​ຈະ​ໄດ້​ຮັບ​ກັບ​ຄືນ​ໄປ​ບ່ອນ​ທ່ານ​ໄວ​ເທົ່າ​ທີ່​ເປັນ​ໄປ​ໄດ້​ )

ຊື່:
*
ອີເມວ:
*
ຂໍ້ຄວາມ:

ການຢັ້ງຢືນ:
3 + 3 = ?

ບາງທີເຈົ້າມັກຄືກັນ

  • ບໍລິການຂອງພວກເຮົາ

    ປະສົບການ Huawei ZTE
    ຕອບສະໜອງໄວ
    ການຄວບຄຸມຄຸນນະພາບ
    ການຈັດສົ່ງຕາມເວລາ
    ບໍລິການ OEM/ODM
    One-Stop-Service

     

  • ບໍລິສັດ

    ກ່ຽວ​ກັບ​ພວກ​ເຮົາ
    ກົດ & ສື່ມວນຊົນ
    ຂ່າວ / ບລັອກ
    ອາຊີບ
    ລາງວັນ & ການທົບທວນຄືນ
    ປະຈັກພະຍານ

  • ຕິດ​ຕໍ່​ພວກ​ເຮົາ

    ໂທ: +86-0755-28430400
    ແຟັກ: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    ອີເມວ:sales@sogootech.com
    ເວັບ:www.sogootech.com