ຈີນ RRU / BBU ສາຍປະກອບ
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةພາສາລາວМонголPortuguêsРусскийภาษาไทยTiếng Việt
 ແກ້ໄຂການແປ

FTTH Fiber Patch Cord

» FTTH Fiber Patch Cord

  • 8 Core Single Mode MTP – LC/SC Fiber Breakout Cable

    ຊື່​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ:ສາຍ Breakout Fiber MPO-LC/SC
    ໂໝດ:SM/MM
    ກັບຄືນການສູນເສຍ:>=55 dB
    ປະເພດຕົວເຊື່ອມຕໍ່:MPO / MTP
    ບໍ່. ຂອງ Fiber:12/24ຫຼັກ
    ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ:40G QSFP+ SR Module
    ຄວາມຍາວ:3ມ,5ມ,10ມ,20ມ,30ມ,50ມ
    ສອບຖາມ
    • ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ

    8 Core Single Mode MTP – LC/SC Fiber Breakout Cable

    MTP- LC/SC Fiber Breakout Cable ແມ່ນທາງເລືອກທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງທ່ານສໍາລັບເຄືອຂ່າຍເສັ້ນໄຍທີ່ມີຄວາມຫນາແຫນ້ນສູງ. ມັນໄດ້ຖືກອອກແບບໂດຍສະເພາະສໍາລັບອີເທີເນັດໄວ, ຊ່ອງທາງເສັ້ນໄຍ, ສູນຂໍ້ມູນ ແລະແອັບພລິເຄຊັນອີເທີເນັດ gigabit. ນີ້ 8 ສາຍໄຟເບີ breakout ແມ່ນໃຊ້ສໍາລັບການເຊື່ອມຕໍ່ໂດຍກົງລະຫວ່າງ QSFP+ ກັບ (4) ພອດ SFP+ ທີ່ບໍ່ມີແຜງແກ້ໄຂ ຫຼື ລຳຕົ້ນລະດັບປານກາງຢູ່ໃນລະຫວ່າງ.

     ກະ​ລຸ​ນາ​ບັນ​ທຶກ: MTP ເປັນເຄື່ອງໝາຍການຄ້າຈົດທະບຽນຂອງ US Conec Ltd. ການ​ທົດ​ສອບ​ການ​ຫຼຸດ​ຜ່ອນ​ປະ​ຕິ​ບັດ​ຕາມ EIA/TIA-455-171A.

    MTP 0.35dB IL, LC 0.2dB IL; 2.0ມມ ເສັ້ນຜ່າສູນກາງພັດລົມອອກ & 0.5m ຄວາມຍາວ breakout, 3.0ມມ Plenum (OFNP) ເສື້ອກັນຫນາວສາຍ, ສາຍເບກອອກ MTP ຖືກອອກແບບມາສໍາລັບການແກ້ໄຂເຊື່ອມຕໍ່ກັນ optics 40G QSFP+ PLR4 ແລະຄໍາຮ້ອງສະຫມັກສູນຂໍ້ມູນຄວາມຫນາແຫນ້ນສູງ..

    ການຫຸ້ມຫໍ່&ການຈັດສົ່ງ

    1. ຕົວຢ່າງສ່ວນໃຫຍ່: 3-7 ມື້
    2. ຄໍາສັ່ງຂາຍສົ່ງ: 15-18ມື້ຕາມປະລິມານທີ່ແຕກຕ່າງກັນ
    3. ຄໍາສັ່ງ OEM: 25-30 ມື້ຫຼັງຈາກໄດ້ຮັບການຢືນຢັນໄຟລ໌ຮູບແຕ້ມຂອງທ່ານແລະການຈ່າຍເງິນ

    FAQ
    Q1. ຂ້ອຍສາມາດມີຄໍາສັ່ງຕົວຢ່າງສໍາລັບຜະລິດຕະພັນນີ້?
    ກ: ແມ່ນແລ້ວ, ພວກເຮົາຍິນດີຕ້ອນຮັບຄໍາສັ່ງຕົວຢ່າງເພື່ອທົດສອບແລະກວດສອບຄຸນນະພາບ. ຕົວຢ່າງປະສົມແມ່ນ
    ຍອມຮັບ.
    Q2. ຈະເປັນແນວໃດກ່ຽວກັບເວລານໍາ?
    ກ:ຄວາມຕ້ອງການຕົວຢ່າງ 3-5 ມື້, ຄວາມຕ້ອງການເວລາການຜະລິດຂະຫນາດໃຫຍ່ 1-2 ອາທິດສໍາລັບປະລິມານການສັ່ງຊື້.
    Q3. ທ່ານມີຂອບເຂດຈໍາກັດ MOQ ສໍາລັບຄໍາສັ່ງຕົວຢ່າງ?
    ກ: MOQ ຕໍ່າ, 1pc ສໍາລັບການກວດສອບຕົວຢ່າງແມ່ນມີຢູ່
    Q4. ເຈົ້າສົ່ງສິນຄ້າແນວໃດແລະໃຊ້ເວລາດົນປານໃດທີ່ຈະມາຮອດ?
    ກ: ປົກກະຕິແລ້ວພວກເຮົາຈັດສົ່ງໂດຍ DHL, UPS, FedEx ຫຼື TNT. ມັນມັກຈະໃຊ້ເວລາ 3-5 ມື້ທີ່ຈະມາຮອດ. ສາຍການບິນ ແລະການຂົນສົ່ງທາງທະເລຍັງເປັນທາງເລືອກ.
    Q5. ວິທີການດໍາເນີນການຄໍາສັ່ງສໍາລັບຜະລິດຕະພັນ?
    ກ: ກ່ອນອື່ນ ໝົດ ໃຫ້ພວກເຮົາຮູ້ຄວາມຕ້ອງການຫຼືໃບສະ ໝັກ ຂອງທ່ານ.
    B. ອັນທີສອງ, ພວກເຮົາອ້າງຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານຫຼືຄໍາແນະນໍາຂອງພວກເຮົາ.
    C.Thirdly ລູກຄ້າຢືນຢັນຕົວຢ່າງແລະສະຖານທີ່ເງິນຝາກສໍາລັບຄໍາສັ່ງຢ່າງເປັນທາງການ.
    D.Fourthly ພວກເຮົາຈັດການຜະລິດ.
    12COM3 MPO SU - 8 Core Single Mode MTP - LC/SC Fiber Breakout Cable   12COM4 MPO LU - 8 Core Single Mode MTP - LC/SC Fiber Breakout Cable
    ໝວດໝູ່ ແລະ ແທັກ:
    FTTH Fiber Patch Cord , , , , , , , ,

    ແບບຟອມສອບຖາມ ( ພວກ​ເຮົາ​ຈະ​ໄດ້​ຮັບ​ກັບ​ຄືນ​ໄປ​ບ່ອນ​ທ່ານ​ໄວ​ເທົ່າ​ທີ່​ເປັນ​ໄປ​ໄດ້​ )

    ຊື່:
    *
    ອີເມວ:
    *
    ຂໍ້ຄວາມ:

    ການຢັ້ງຢືນ:
    5 + 6 = ?

    ບາງທີເຈົ້າມັກຄືກັນ

  • ບໍລິການຂອງພວກເຮົາ

    ປະສົບການ Huawei ZTE
    ຕອບສະໜອງໄວ
    ການຄວບຄຸມຄຸນນະພາບ
    ການຈັດສົ່ງຕາມເວລາ
    ບໍລິການ OEM/ODM
    One-Stop-Service

     

  • ບໍລິສັດ

    ກ່ຽວ​ກັບ​ພວກ​ເຮົາ
    ກົດ & ສື່ມວນຊົນ
    ຂ່າວ / ບລັອກ
    ອາຊີບ
    ລາງວັນ & ການທົບທວນຄືນ
    ປະຈັກພະຍານ

  • ຕິດ​ຕໍ່​ພວກ​ເຮົາ

    ໂທ: +86-0755-28430400
    ແຟັກ: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    ອີເມວ:sales@sogootech.com
    ເວັບ:www.sogootech.com