ຈີນ RRU / BBU ສາຍປະກອບ
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةພາສາລາວМонголPortuguêsРусскийภาษาไทยTiếng Việt
 ແກ້ໄຂການແປ

FTTH Fiber Patch Cord

» FTTH Fiber Patch Cord

40G MPO-LC Fiber Breakout Cable Om3 8 ຫຼັກ Optic Patch Cord

ຊື່​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ:ສາຍ Breakout Fiber MPO-LC
ໂໝດ:SM/MM
ກັບຄືນການສູນເສຍ:>=55 dB
ປະເພດຕົວເຊື່ອມຕໍ່:MPO / MTP
ບໍ່. ຂອງ Fiber:12/24ຫຼັກ
ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ:40G QSFP+ SR Module
ຄວາມຍາວ:3ມ,5ມ,10ມ,20ມ,30ມ,50ມ
ສອບຖາມ
  • ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ

40G MPO-LC Fiber Breakout Cable Om3 8 ຫຼັກ Optic Patch Cord

MPO-LC Fiber Breakout Cable ແມ່ນໃຊ້ໃນການປະກອບຫຼາຍເສັ້ນໄຍປະເພດ Ribbon, ບໍ່ຄືກັບ simplex ຫຼື duplex. ມີການເຊື່ອມຕໍ່ໃຍແກ້ວຫຼາຍອັນຢູ່ໃນສາຍເສັ້ນໃຍແກ້ວນໍາແສງ MTP/MPO, ຍົກ​ຕົວ​ຢ່າງ, 4 ເສັ້ນໃຍ, 8 ເສັ້ນໃຍ,12ເສັ້ນໃຍ,24ເສັ້ນໃຍ. ຊຸດ MPO ສະເຫນີການແກ້ໄຂຈາກສາຍລໍາຕົ້ນໄປຫາສາຍລໍາຕົ້ນຂະຫຍາຍ, ກັບສາຍເຄເບີ້ນລໍາຕົ້ນແບບປະສົມ, ກັບໂມດູນ cassette, ກັບແຜງອະແດບເຕີ MPO, ຕໍ່ກັບແຜງແກ້ໄຂໂດຍກົງ, ເພື່ອແກ້ໄຂແຜງໃນການຈັດປະເພດ MPO ຂອງຊັ້ນ G(ຫ້ອງຮຽນປົກກະຕິ) ແລະ Lclass(ການສູນເສຍຕໍ່າສຸດ).

ຄຸນ​ລັກ​ສະ​ນະ:

  • ໂໝດດຽວ ແລະ Multimode (ຮາບພຽງ/ຮອບ) ມີໃຫ້
  • ຄວາມຫນາແຫນ້ນຂອງເສັ້ນໄຍສູງ (ສູງສຸດ 24 ເສັ້ນໃຍ)
  • ເສັ້ນໄຍໃນຕົວເຊື່ອມຕໍ່ດຽວ: 4, 8, 12 24
  • ສຽບ / ດຶງຕົວເຊື່ອມຕໍ່ latching
  • ການສູນເສຍການສະທ້ອນສູງກັບ APC
  • ປັດໄຈຮູບແບບຂະຫນາດນ້ອຍ, 12 ເສັ້ນໄຍຫຼື 24 ເສັ້ນໄຍ push/pull ເຊື່ອມຕໍ່ optical.

ພາລາມິເຕີ

ພາລາມິເຕີໜ່ວຍຄຸນຄ່າ
ໂໝດໄຟເບີOM4 (OM3) 50/125μມ
ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ MTP ILdB0.35dB ສູງສຸດ(0.15dB ປະເພດ.)
ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ MTP RLdB≥20dB
ການຫຼຸດຫນ້ອຍລົງຢູ່ທີ່ 850nmdB/km≤2.3
Jacket ODມມ3.0
ການໂຫຼດ Tensile ການຕິດຕັ້ງ100
ສາຍສາກເຕັມ (OFNP)
ອຸນຫະພູມປະຕິບັດງານ°ຄ-10 ~ +70
ຄວາມຍາວຄື້ນນມ850/1300
ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ LC ILdB≤0.2
LC Connector RLdB≥20
ການຫຼຸດຫນ້ອຍລົງຢູ່ທີ່ 1300nmdB/km≤0.6
ເສັ້ນຜ່າສູນກາງພັດລົມອອກມມ2.0
ການໂຫຼດ tensile ໄລຍະຍາວ50
ຈຳນວນເສັ້ນໄຍ8 ເສັ້ນໃຍ
ອຸນຫະພູມການເກັບຮັກສາ-40 ~ +8

pl30411682 remark - 40G MPO-LC Fiber Breakout Cable Om3 8 core Optic Patch Cord

pl30411724 remark - 40G MPO-LC Fiber Breakout Cable Om3 8 core Optic Patch Cord

20200605102746 25417 - 40G MPO-LC Fiber Breakout Cable Om3 8 core Optic Patch Cord

ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ:

  • FTTH , CATV, LAN, ຜູ້ຊາຍ, ແວນ, ການທົດສອບ &ນັກວັດແທກ
  • ການປິດອຸປະກອນທີ່ເຄື່ອນໄຫວ
  • ການຕິດຕັ້ງສະຖານທີ່
  • ໂທລະຄົມ ແລະເຄືອຂ່າຍການປະມວນຜົນຂໍ້ມູນ
  • ການຖ່າຍທອດວິດີໂອ , ການສົ່ງຂໍ້ມູນ

ການຫຸ້ມຫໍ່&ການຈັດສົ່ງ

1. ຕົວຢ່າງສ່ວນໃຫຍ່: 3-7 ມື້
2. ຄໍາສັ່ງຂາຍສົ່ງ: 15-18ມື້ຕາມປະລິມານທີ່ແຕກຕ່າງກັນ
3. ຄໍາສັ່ງ OEM: 25-30 ມື້ຫຼັງຈາກໄດ້ຮັບການຢືນຢັນໄຟລ໌ຮູບແຕ້ມຂອງທ່ານແລະການຈ່າຍເງິນ

FAQ
Q1. ຂ້ອຍສາມາດມີຄໍາສັ່ງຕົວຢ່າງສໍາລັບຜະລິດຕະພັນນີ້?
ກ: ແມ່ນແລ້ວ, ພວກເຮົາຍິນດີຕ້ອນຮັບຄໍາສັ່ງຕົວຢ່າງເພື່ອທົດສອບແລະກວດສອບຄຸນນະພາບ. ຕົວຢ່າງປະສົມແມ່ນ
ຍອມຮັບ.
Q2. ຈະເປັນແນວໃດກ່ຽວກັບເວລານໍາ?
ກ:ຄວາມຕ້ອງການຕົວຢ່າງ 3-5 ມື້, ຄວາມຕ້ອງການເວລາການຜະລິດຂະຫນາດໃຫຍ່ 1-2 ອາທິດສໍາລັບປະລິມານການສັ່ງຊື້.
Q3. ທ່ານມີຂອບເຂດຈໍາກັດ MOQ ສໍາລັບຄໍາສັ່ງຕົວຢ່າງ?
ກ: MOQ ຕໍ່າ, 1pc ສໍາລັບການກວດສອບຕົວຢ່າງແມ່ນມີຢູ່
Q4. ເຈົ້າສົ່ງສິນຄ້າແນວໃດແລະໃຊ້ເວລາດົນປານໃດທີ່ຈະມາຮອດ?
ກ: ປົກກະຕິແລ້ວພວກເຮົາຈັດສົ່ງໂດຍ DHL, UPS, FedEx ຫຼື TNT. ມັນມັກຈະໃຊ້ເວລາ 3-5 ມື້ທີ່ຈະມາຮອດ. ສາຍການບິນ ແລະການຂົນສົ່ງທາງທະເລຍັງເປັນທາງເລືອກ.
Q5. ວິທີການດໍາເນີນການຄໍາສັ່ງສໍາລັບຜະລິດຕະພັນ?
ກ: ກ່ອນອື່ນ ໝົດ ໃຫ້ພວກເຮົາຮູ້ຄວາມຕ້ອງການຫຼືໃບສະ ໝັກ ຂອງທ່ານ.
B. ອັນທີສອງ, ພວກເຮົາອ້າງຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານຫຼືຄໍາແນະນໍາຂອງພວກເຮົາ.
C.Thirdly ລູກຄ້າຢືນຢັນຕົວຢ່າງແລະສະຖານທີ່ເງິນຝາກສໍາລັບຄໍາສັ່ງຢ່າງເປັນທາງການ.
D.Fourthly ພວກເຮົາຈັດການຜະລິດ.
ໝວດໝູ່ ແລະ ແທັກ:
FTTH Fiber Patch Cord , , , , , ,

ແບບຟອມສອບຖາມ ( ພວກ​ເຮົາ​ຈະ​ໄດ້​ຮັບ​ກັບ​ຄືນ​ໄປ​ບ່ອນ​ທ່ານ​ໄວ​ເທົ່າ​ທີ່​ເປັນ​ໄປ​ໄດ້​ )

ຊື່:
*
ອີເມວ:
*
ຂໍ້ຄວາມ:

ການຢັ້ງຢືນ:
0 + 4 = ?

ບາງທີເຈົ້າມັກຄືກັນ

  • ບໍລິການຂອງພວກເຮົາ

    ປະສົບການ Huawei ZTE
    ຕອບສະໜອງໄວ
    ການຄວບຄຸມຄຸນນະພາບ
    ການຈັດສົ່ງຕາມເວລາ
    ບໍລິການ OEM/ODM
    One-Stop-Service

     

  • ບໍລິສັດ

    ກ່ຽວ​ກັບ​ພວກ​ເຮົາ
    ກົດ & ສື່ມວນຊົນ
    ຂ່າວ / ບລັອກ
    ອາຊີບ
    ລາງວັນ & ການທົບທວນຄືນ
    ປະຈັກພະຍານ

  • ຕິດ​ຕໍ່​ພວກ​ເຮົາ

    ໂທ: +86-0755-28430400
    ແຟັກ: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    ອີເມວ:sales@sogootech.com
    ເວັບ:www.sogootech.com