China RRU / BBU-kabelassemblages
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةFrançaisPortuguêsEspañol
 Wysig vertaling

Buite koord vir veselvlekke

» Buite koord vir veselvlekke

  • Waterdigte Optitap Mini SC versterkte connector FTTA pleisterkoord versoenbaar met Corning

    Plek van oorsprong: Guangdong, Sjina
    Handelsnaam: SOGOO
    Sertifisering: DIT, RoHS
    Minimum bestelhoeveelheid: Negotiable
    Prys: Negotiable
    Verpakkingsbesonderhede: Kartonne
    Afleweringstyd: 7~25 days depends on quantity
    Betalingsvoorwaardes: T / T; Paypal; Westerse Unie
    voorsieningsvermoë: 100000 stuks per week

     

    navraag
    • Spesifikasies

    Waterdigte Optitap Mini SC versterkte connector FTTA pleisterkoord versoenbaar met Corning

    Waterproof Optitap Mini SC Reinforced Connector is a small high waterproof SC single core waterproof connector. Built-in SC connector core, to better reduce the size of the waterproof connector. It is made of special plastic shell (which is resistant to high and low temperature, acid and alkali corrosion resistance, anti-UV) and auxiliary waterproof rubber pad, its sealing waterproof performance up to IP67 level. The unique screw mount design is compatible with the fiber optic waterproof ports of Corning equipment ports. Suitable for 3.0-5.0mm single-core round cable or FTTH fiber access cable.

     Mini SC Reinforced Connector Features

    • Spiral clamping mechanism ensures long-term reliable connection
    • Guide mechanism, can be blinded with one hand, simple and quick, connect and install
    • Seal design: It is waterproof, dust-proof, anti-corrosion and so on.
    • Compact size, easy to operate, durable
    • Through the wall seal design
    • Reduce welding, connect directly to achieve interconnection

    Waterproof Optitap Mini SC Reinforced Connector FTTA Patch Cord Application

    • Fiber optic communications in harsh outdoor environments
    • Outdoor communication equipment connection
    • Optitap connector waterproof fiber equipment SC port
    • Remote wireless base station
    • FTTx wiring project

    Fiber Parameters

    No. Items Unit Specification
    1 Mode Field Diameter 1310nm um G.657A2
    1550nm um
    2 Cladding Diameter um 8.8+0.4
    3 Cladding Non-Circularity % 9.8+0.5
    4 Core-Cladding Concentricity Error um 124.8+0.7
    5 Coating Diameter um ≤0.7
    6 Coating Non-Circularity % ≤0.5
    7 Cladding-Coating Concentricity Error um 245±5
    8 Cable Cutoff Wavelength um ≤6.0
    9 Attenuation 1310nm dB / km ≤0.35
    1550nm dB / km ≤0.21
    10 Macro-Bending Loss 1turn×7.5mm radius @1550nm dB / km ≤0.5
    1turn×7.5mm radius @1625nm dB / km ≤1.0

    Cable Parameters

    Item Spesifikasies
    Fiber Count 1
    Tight-buffered Fiber Diameter 850±50μm
    Material PVC
    Color White
    Cable subunit Diameter 2.9±0.1 mm
    Material LSZH
    Color White
    Jacket Diameter 5.0±0.1mm
    Material LSZH
    Color Black
    Strength member Aramid Yarn

    Mechanical and Environmental Characteristics

    Items Unit Specification
    Tension(Long Term) N 150
    Tension (Short Term) N 300
    Crush(Long Term) N/10cm 200
    Crush(Short Term) N/10cm 1000
    Min. Bend Radius(Dynamic) Mm 20D
    Min. Bend Radius(Static) mm 10D
    Werkstemperatuur

    -20~+60

    Stoor temperatuur

    -20~+60

     

    Ons voordele :

    1. U navraag met betrekking tot ons produkte of pryse sal beantwoord word 24 ure.
    2. Goed opgeleide en ervare personeel om al u navrae in vlot Engels te beantwoord.
    3. Verspreiding word aangebied vir u unieke ontwerp en sommige van ons huidige modelle.
    4. OEM enige u aangepaste punte, ons kan u help om die produk te ontwerp en in te stel.
    5. Beskerming van u verkoopsarea, idees van ontwerp en al u private inligting

     

    KATEGORIE EN MERKIES:
    Buite koord vir veselvlekke , , ,

    Navraagvorm ( ons sal u so spoedig moontlik terugbesorg )

    Naam:
    *
    E-pos:
    *
    Boodskap:

    Verifikasie:
    2 + 7 = ?

    Miskien hou jy ook van

  • Ons diens

    Huawei ZTE-ervaring
    Vinnige reaksie
    Kwaliteitsbeheer
    Aflewering betyds
    OEM / ODM diens
    Eenstopdiens

     

  • Maatskappy

    Oor ons
    Druk & Media
    Nuus / Blogs
    Loopbane
    Toekennings & Resensies
    Getuigskrifte

  • Kontak Ons

    Tel: +86-0755-28430400
    Faks: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    E-pos:sales@sogootech.com
    Web:www.sogootech.com