China RRU / BBU-kabelassemblages
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةFrançaisPortuguêsEspañol
 Wysig vertaling

Fullaxs vesel kabel

» Fullaxs vesel kabel

LC- LCD Fullaxs Buisvezelkabel G657A1 Met Aarddraad

Plek van oorsprong:Guangdong, Sjina
Handelsnaam:SOGOO
Sertifisering:DIT, RoHS
Minimum bestelhoeveelheid:100 stuks
Prys:10~ 100 dollar
Verpakkingsbesonderhede:Standaard verpakking
Afleweringstyd:7-10 werksdae
Betalingsvoorwaardes:T / T; Paypal; Westerse Unie
voorsieningsvermoë:20000 stuks per week
navraag
  • Spesifikasies

LC- LCD Fullaxs Outdoor Fiber Optic Cable G657A1With Earth wire

LC- LCD Fullaxs Outdoor Fiber Optic Cable is designed with a ground wire,   600 mm~800mm long, duplex G657A1 Fiber type. The connection of the ground wire to the metal braid of the optical cable should be approx. 1 meter in front of the connector must be closed with an M8 cable lug with at least one mounting hole.

Fullaxs Fiber Optic Armored Patch Cable provide an cost effective. Maak skottel oop vir maklike toegang tot SFP, positiewe meganiese terugvoer aan die bediener wanneer dit volledig gepaar is, een-hand paring. Duplex LC-koppelvlak. Skotafsny maak dit moontlik om die transmissie deur die skottel te verwyder ( dit is nie nodig om RRH oop te maak vir die vervanging van die transeiver nie).  Robuuste bajonetvergrendeling vir maklike vinnigheid, en veilige paring.

Die FullAXS aansluiting kan ontwerp word vir enkelmodus of multimode optiese transmissietoepassings. Use the cable assembly firmly establish themselves through the bulkhead is directly inserted into the optical fiber transceiver is directly connected to the WiMax and LTE in FTTA application.

20201016103834 64093 - LC- LCD Fullaxs Outdoor Fiber Optic Cable G657A1​ With Earth wire

Kenmerk:

1 – LC dust cap8 – shrinkable sleeve from 2 in 1 cable
2 – LC/UPC SM duplex connector9 – LSZH, duplex G657A1
3 – LP clip lock10 – Fullx boot
4 – LC boot11 – FullxAxs in LC/UPC SM duplex kconnector
5 – LC shrinkable sleeve (white)12 – Fullx dust cap
6 – LC shrinkable sleeve (yellow)
7 – External diameter of the optic cable 2 mm

 Optiese werkverrigting

ItemParameter
EnkelmodusMulti-modus
Inlasieverlies≤0.3dB
Opbrengsverlies≥50 dB (PC), ≥60 dB (APC)
Herhaalbaarheid≤0.1dB
Duursaamheid0.2dB Maks. 1000 matte
Werkstemperatuur-40ºC ~ + 85ºC
Stoor temperatuur-40ºC ~ + 85ºC

Spesifikasie van die optiese optiese pleisterkabel van Fullaxs

  • Standaard Duplex LC-aansluiting, goed verbind met standaard LC-adapter.
  • Enkelmodus en multimode beskikbaar.
  • IP67 beskerming, soutmisbestand, vogtigheid, stofbestand.
  • Lae invoeg- / opbrengsverlies, bestendige optiese oordrag.
  • Ligte gewig, waterdig, stofdig, vogvry, Metaal harde behuising.

Kabelstruktuur:

 

  • Tik1:  2×Tight Buffer(0.9mm)+Kevlar + baadjie OD = 4.8mm;
KabeltellingVAN (mm)GewigTrek sterkteAlgemene verswakkingMinimale buigstraalStoor temperatuur
Kort termynLang termynSinglemodeMultimode
24.8±0.120kg1000N600N1310nm ≤0.4dB / km850nm ≤3.0dB / km30D-20℃~+70℃
1550nm ≤0.3dB / km1300nm ≤1.0dB / km

 

  • Tik2: 2×Tight Buffer(0.9mm)+Kevlar +Spiraal +Baadjie OD = 4.8mm

 

KabeltellingVAN (mm)GewigTrek sterkteAlgemene verswakkingMinimale buigstraalStoor temperatuur
Kort termynLang termynSinglemodeMultimode
24.8±0.135kg1000N600N1310nm ≤0.4dB / km850nm ≤3.0dB / km30D-20℃~+70℃
1550nm ≤0.3dB / km1300nm ≤1.0dB / km

 

Toepassing :

1; Telekommunikasienetwerke toring uit;

2; CATV, LAN&VAN.

3; WIMAX en LTE basisstasie, buite

4; CPRI, FTTP, FTTA

Ons voordele :

1. U navraag met betrekking tot ons produkte of pryse sal beantwoord word 24 ure.
2. Goed opgeleide en ervare personeel om al u navrae in vlot Engels te beantwoord.
3. Verspreiding word aangebied vir u unieke ontwerp en sommige van ons huidige modelle.
4. OEM enige u aangepaste punte, ons kan u help om die produk te ontwerp en in te stel.
5. Beskerming van u verkoopsarea, idees van ontwerp en al u private inligting.

LC LCD Fullaxs Outdoor Fibre Optic Cable SM Duplex G657A1​ With Grounding wire 4 - LC- LCD Fullaxs Outdoor Fiber Optic Cable G657A1​ With Earth wire LC LCD Fullaxs Outdoor Fibre Optic Cable SM Duplex G657A1​ With Grounding wire 2 - LC- LCD Fullaxs Outdoor Fiber Optic Cable G657A1​ With Earth wire

KATEGORIE EN MERKIES:
Fullaxs vesel kabel ,

Navraagvorm ( ons sal u so spoedig moontlik terugbesorg )

Naam:
*
E-pos:
*
Boodskap:

Verifikasie:
5 + 6 = ?

Miskien hou jy ook van

  • Ons diens

    Huawei ZTE-ervaring
    Vinnige reaksie
    Kwaliteitsbeheer
    Aflewering betyds
    OEM / ODM diens
    Eenstopdiens

     

  • Maatskappy

    Oor ons
    Druk & Media
    Nuus / Blogs
    Loopbane
    Toekennings & Resensies
    Getuigskrifte

  • Kontak Ons

    Tel: +86-0755-28430400
    Faks: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    E-pos:sales@sogootech.com
    Web:www.sogootech.com