China RRU / BBU-kabelassemblages
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةFrançaisPortuguêsEspañol
 Wysig vertaling

Buite koord vir veselvlekke

» Buite koord vir veselvlekke

ODC-veseloptiese pleisterkoord / veselkabel met ODC-2 ,ODC-4, LC-aansluiting

KonnektortipeDLC/UPC
Inlasieverlies<= 0.3db
Opbrengsverlies>= 35db
VeselmodusMulti-modus,50/125,enkele modus,9/125
Werkende golflengte850nm, 1300nm,1310,1550nm
Toets golflengte850nm, 1300nm
Herhaalbaarheid<= 0,1
Uitruilbaarheid<= 0.2dB
Duursaamheid<= 0.2dB
Vesel lengte1m~150m
navraag
  • Spesifikasies

ODC-veseloptiese pleisterkoord / veselkabel met ODC-2 ,ODC-4, LC-aansluiting

ODC optiese veselkabel is gemaak van die ODC -aansluiting saam met die ver -transmissiekabel, word die standaard koppelvlak wat in 3G gespesifiseer word, 4G- en Wimax -basisstasie -afstandsradio's en FTTA (Vesel-tot-die-antenna) toepassings.

Die ODC -kabelsamestellings het testes soos soutmis geslaag, vibrasie en skok en voldoen aan beskermingsklasse IP67. Hulle is baie geskik vir industriële en lugvaart- en verdedigingstoepassings.

Kenmerk:

  • Skroef sluitmeganisme, bevestig dat die verbinding langtermyn en betroubaar is.
  • Gidsstruktuur, kan blindelings geïnstalleer word, eenvoudig en vinnig.
  • Lugdigte konstruksie: Waterdig, stofbestand en korrosiebestand. Beskermingsdoppe.
  • Kompakte voorkoms, robuust en buigsaam.
  • Verseël ontwerp deur muur.
  • Verminder die tye van splitsing.

Toepassing

  • Binne en buite toepassings
  • Buitelug & Militêre kommunikasie toerusting verbinding.
  • Olieveld, my kommunikasie verbinding.
  • Verstuurde draadlose basisstasie.
  • Optiese vesel sensor.
  • Spoorweg sein beheer.
  • Intelligente substasie

Parameter

Inlasieverlies<= 0,8dB
Herhaalbaarheid<= 0,5dB
Veselkern2
Paartye>= 500N
Werktemperatuur-40 ~ +85

ODC- LC optiese veselkabel

Vesel spesifikasie:
Tipe vesel
50/125,9/125
Kerndiameter
50 + 2.5
Kern-nie-sirkulariteit
<= 5,0 %
Bekledingsdiameter
125.0+1.0a
Bekleding Nie-Sirkulariteit
<= 1.0 %
Dekking Diameter
245+7
Dekking-bekleding konsentrisiteitsfout
<= 12.0um
Dekking Nie-Sirkulariteit
<= 6.0um

.

Connecton -spesifikasie
ITEM
PARAMETER
Konnektortipe
DLC/UPC
Inlasieverlies
<= 0.3db
Opbrengsverlies
>= 35db
Veselmodus
Multi-modus,50/125,enkele modus,9/125
Werkende golflengte
850nm, 1300nm,1310,1550nm
Toets golflengte
850nm, 1300nm
Herhaalbaarheid
<= 0,1
Uitruilbaarheid
<= 0.2dB
Duursaamheid
<= 0.2dB
Vesel lengte
1m, 2m….. enige lengte opsioneel.
Lengte en verdraagsaamheid
10cm
Werkstemperatuur
-40C ~ +85C
Stoor temperatuur
-40C ~ +85C

Spesifikasie
Standaard Duplex LC-aansluiting, goed verbind met standaard LC-adapter
Enkelmodus en multimode beskikbaar
IP67 beskerming, soutmisbestand, vogtigheid, stofbestand
Lae invoeg- / opbrengsverlies, bestendige optiese oordrag.
Ligte gewig, waterdig, stofdig, vogvry, Metaal harde behuising.

Gebruik

Word wyd gebruik in FTTA & VEERDE
Gebruik vir 3G 4G 5G basisstasie
BBU, RRU, RRH Aansoek

ODC LC 11 scaled - ODC Fiber Optic Patch Cord / fiber cable with ODC-2 ,ODC-4, LC connector

ODC fiber cable 26 - ODC Fiber Optic Patch Cord / fiber cable with ODC-2 ,ODC-4, LC connector

ODC LC 8 scaled - ODC Fiber Optic Patch Cord / fiber cable with ODC-2 ,ODC-4, LC connector

20200923100413 scaled - ODC Fiber Optic Patch Cord / fiber cable with ODC-2 ,ODC-4, LC connector

 

 

 

KATEGORIE EN MERKIES:
Buite koord vir veselvlekke , , , ,

Navraagvorm ( ons sal u so spoedig moontlik terugbesorg )

Naam:
*
E-pos:
*
Boodskap:

Verifikasie:
3 + 6 = ?

Miskien hou jy ook van

  • Ons diens

    Huawei ZTE-ervaring
    Vinnige reaksie
    Kwaliteitsbeheer
    Aflewering betyds
    OEM / ODM diens
    Eenstopdiens

     

  • Maatskappy

    Oor ons
    Druk & Media
    Nuus / Blogs
    Loopbane
    Toekennings & Resensies
    Getuigskrifte

  • Kontak Ons

    Tel: +86-0755-28430400
    Faks: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    E-pos:sales@sogootech.com
    Web:www.sogootech.com