China RRU / BBU-kabelassemblages
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةFrançaisPortuguêsEspañol
 Wysig vertaling

CPRI-veselkabel

» CPRI-veselkabel

CPRI DLC pleisterkoord vir FTTA Outdoor Fiber Optic Patch-kabel

Connector typeDLC/UPC
Inlasieverlies<=0.3db
Opbrengsverlies>=35db
Fiber modeMulti-modus,50/125,single mode,9/125
Werkende golflengte850nm, 1300nm,1310,1550nm
Test wavelength850nm, 1300nm
Herhaalbaarheid<=0.1
Interchangeability<=0.2dB
Duursaamheid<=0.2dB
Fiber Length1m~150m
navraag
  • Spesifikasies

CPRI DLC pleisterkoord vir FTTA Outdoor Fiber Optic Patch-kabel

CPRI DLC pleisterkoord vir FTTA Outdoor Fiber Optic Patch-kabel, armoured branch, customized length from 10m~ 300m, wide used for 3G 4G 5G base station BBU, RRU, RRH, LTE.

Kenmerke:

1. Good mechanical and environmental characteristics;
2. Flame retardant characteristics meet the requirements of relevant standards;
3. The mechanical characteristics of jacket meet the requirements of relevant standards;
4. Soft, flexible, water blocked, UV-bestand, easy to lay and splice, and with big capacity data transmission;
5. Meet various requirements of market and clients

Fiber Count
Cable DimensionCable WeightTensile(N)CrushMin. Bend RadiusRange of Temperature
mmkg/kmN / 100mmmm
Long TermShort TermLong TermShort TermDynamicStatic
2742.32004001100220020D10D
Let wel:
1. All the values in the table, which are for reference only, are subject to change without notice;
2. The cable dimension and weight are subject to the simplex cable of 2.0 outer diameter;
3. D is outer diameter of the round cable;

 

Connecton Specification
ITEM
PARAMETER
Connector type
DLC/UPC
Inlasieverlies
<=0.3db
Opbrengsverlies
>=35db
Fiber mode
Multi-modus,50/125,single mode,9/125
Werkende golflengte
850nm, 1300nm,1310,1550nm
Test wavelength
850nm, 1300nm
Herhaalbaarheid
<=0.1
Interchangeability
<=0.2dB
Duursaamheid
<=0.2dB
Fiber Length
1m, 2m….. any length optional.
Length and tolerance
10cm
Werkstemperatuur
-40C ~ +85C
Stoor temperatuur
-40C ~ +85C

Spesifikasie
Standaard Duplex LC-aansluiting, goed verbind met standaard LC-adapter
Enkelmodus en multimode beskikbaar
IP67 beskerming, soutmisbestand, vogtigheid, stofbestand
Lae invoeg- / opbrengsverlies, bestendige optiese oordrag.
Ligte gewig, waterdig, stofdig, vogvry, Metaal harde behuising.

Gebruik

Widely used in FTTA & FTTH
Used for 3G 4G base station
BBU, RRU, RRH, LTE
pl21601654 remark - CPRI DLC patch cord for FTTA Outdoor Fiber Optic Patch Cable

KATEGORIE EN MERKIES:
CPRI-veselkabel , ,

Navraagvorm ( ons sal u so spoedig moontlik terugbesorg )

Naam:
*
E-pos:
*
Boodskap:

Verifikasie:
4 + 6 = ?

Miskien hou jy ook van

  • Ons diens

    Huawei ZTE-ervaring
    Vinnige reaksie
    Kwaliteitsbeheer
    Aflewering betyds
    OEM / ODM diens
    Eenstopdiens

     

  • Maatskappy

    Oor ons
    Druk & Media
    Nuus / Blogs
    Loopbane
    Toekennings & Resensies
    Getuigskrifte

  • Kontak Ons

    Tel: +86-0755-28430400
    Faks: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    E-pos:sales@sogootech.com
    Web:www.sogootech.com