China RRU / BBU-kabelassemblages
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةພາສາລາວМонголPortuguêsРусскийภาษาไทยTiếng Việt
 Wysig vertaling

CPRI-veselkabel

» CPRI-veselkabel

  • Gepantserde optiese pleisterkoord 7,0 mm 2 Kerne LSZH vir buite -CPRI

    Plek van oorsprong:Guangdong, Sjina
    Handelsnaam:SOGOO
    Sertifisering:DIT, RoHS
    Minimum bestelhoeveelheid:200 stuks
    Prys:10~ 15 USD
    Verpakkingsbesonderhede:10stuks in 1 Anti-statiese pakket, standaard verpakking
    Afleweringstyd:7-10 werksdae
    Betalingsvoorwaardes:T / T; Paypal; Westerse Unie
    voorsieningsvermoë:20000 stuks per week
    navraag
    • Spesifikasies

    Gepantserde optiese pleisterkoord 7,0 mm 2 Kerne LSZH vir buite -CPRI

    Gepantserde optiese pleisterkoord 7,0 mm 2 Cores LSZH vir Outdoor CPRI word gebruik vir Vesel na die Antenna, en dupleks basisstasie ver transmissie optiese vesel pleisterkabel is 'n soort binne/buite pleisterkoord, gebou op LSZH-kabels met 7.0mm of 4.8mm deursnee, met waterblokkerende aramidgarings en UV-bestande swart baadjie.

    DLC/PC- DLC/PC Optiese kabelsamestelling Multimode GYFJH 2B4(LSZH), 7.0mm 2 kerne, buite beskermde tak Met gepantserde buis.

    Produk Naam:DLC/DLC GYFJH 7.0mm 2 Cores LSZH G657A2 gepantserde tak Outdoor Fiber Patch CordSleutelwoord:Gepantserde tak buite vesel pleister koord
    Skakelaar:DLC/PC DLC/PCInlasieverlies:<=0.3 DB
    Draad deursnee:7.0 MmTak kabel:2 Kerne 0.03m/0.34m gepantser
    Kabelmodus:Multi-modus / EnkelmodusKabeltipe:GYFJH 7.0mm 2 Kern LSZH G657A2

     

    Voordele van FTTA RRU Armored Outdoor Patch-koord:

    Relatief tot Coax-Fed AntennasRelatief tot Homerun-argitektuur
    (Skei kabels van elke afgeleë radio na die basisstasie.)
    • Veselgevoed afstandradio's (RR'e) aansienlike kragbesparings bied (So min as 50% van die krag vir dieselfde dekkingsgebied.)
    • Verminder wind- en gewiglading op torings; vermy duur toringopgraderings.
    • Verminder installasiekoste deur minder kabelmantels (70% minder) in vergelyking met coax.
    • Verminder installasietyd en koste deur minder kabelmantels.
    • Vinnige en maklike verbinding en opgradering via toring-top-terminaal.
    • Voorsiening vir toekomstige toerustingbyvoegings (spaar hawens).
    • Veldbewese tegnologie wat suksesvol in FTTH ontplooi is; standaardgedrewe betroubaarheid

     

    KENMERKE

    • Maak skottel oop vir maklike toegang tot SFP
    • Positiewe meganiese terugvoer aan operateur wanneer dit volledig gepaar is
    • Eenhandparing
    • Duplex LC-koppelvlak
    • Skoutuitsnyding maak voorsiening vir die verwydering van die transceiver deur die skottel (nie nodig om PRH oop te maak vir die vervanging van die sender/ontvanger nie)
    • Robuuste bajonetsluiting vir maklike, vinnig, en veilige paring
    • Multimodus en enkelmodus
    • Waterdig, stofbestand en korrosiebestand
    • Uitbreiding na RJ45 en Power moontlik
    • Plug het toleransievrye ontwerp, heeltemal vry swewend op Z-as
    • Geen kabel wat krom tydens of na installasie nie
    • Koste-effektiewe metaal gegote skottel
    • Veld installeerbare weergawe beskikbaar

     

    Vesel spesifikasie:

     

    Tipe vesel
    50/125,9/125
    Kerndiameter
    50 + 2.5
    Kern-nie-sirkulariteit
    <= 5,0 %
    Bekledingsdiameter
    125.0+1.0a
    Bekleding Nie-Sirkulariteit
    <= 1.0 %
    Dekking Diameter
    245+7
    Dekking-bekleding konsentrisiteitsfout
    <= 12.0um
    Dekking Nie-Sirkulariteit
    <= 6.0um

     

    Connecton -spesifikasie
    ITEM
    PARAMETER
    Konnektortipe
    DLC/UPC
    Inlasieverlies
    <= 0.3db
    Opbrengsverlies
    >= 35db
    Veselmodus
    Multi-modus,50/125,enkele modus,9/125
    Werkende golflengte
    850nm, 1300nm,1310,1550nm
    Toets golflengte
    850nm, 1300nm
    Herhaalbaarheid
    <= 0,1
    Uitruilbaarheid
    <= 0.2dB
    Duursaamheid
    <= 0.2dB
    Vesel lengte
    1m, 2m….. enige lengte opsioneel.
    Lengte en verdraagsaamheid
    10cm
    Werkstemperatuur
    -40C ~ +85C
    Stoor temperatuur
    -40C ~ +85C
    Spesifikasie

    Standaard Duplex LC-aansluiting, goed verbind met standaard LC-adapter
    Enkelmodus en multimode beskikbaar
    IP67 beskerming, soutmisbestand, vogtigheid, stofbestand
    Lae invoeg- / opbrengsverlies, bestendige optiese oordrag.
    Ligte gewig, waterdig, stofdig, vogvry, Metaal harde behuising.

    Gebruik

    Word wyd gebruik in FTTA & VEERDE
    Word gebruik vir 3G 4G basisstasie
    BBU, RRU, RRH, Dit is in 3G geplaas

    KATEGORIE EN MERKIES:
    CPRI-veselkabel, Buite koord vir veselvlekke , , , , , , ,

    Navraagvorm ( ons sal u so spoedig moontlik terugbesorg )

    Naam:
    *
    E-pos:
    *
    Boodskap:

    Verifikasie:
    1 + 4 = ?

    Miskien hou jy ook van

  • Ons diens

    Huawei ZTE-ervaring
    Vinnige reaksie
    Kwaliteitsbeheer
    Aflewering betyds
    OEM / ODM diens
    Eenstopdiens

     

  • Maatskappy

    Oor ons
    Druk & Media
    Nuus / Blogs
    Loopbane
    Toekennings & Resensies
    Getuigskrifte

  • Kontak Ons

    Tel: +86-0755-28430400
    Faks: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    E-pos:sales@sogootech.com
    Web:www.sogootech.com