China RRU / BBU-kabelassemblages
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةFrançaisPortuguêsEspañol
 Wysig vertaling

Buite koord vir veselvlekke

» Buite koord vir veselvlekke

Armored Fiber Patch cord Optic Patch Cable Single Mode Outdoor DLC-DLC

Plek van oorsprong: Guangdong, Sjina
Handelsnaam: SOGOO
Sertifisering: DIT, RoHS
Minimum bestelhoeveelheid: 100 stuks
Prys: 10~ 15 USD
Verpakkingsbesonderhede: Standaard verpakking
Afleweringstyd: 7-10 werksdae
Betalingsvoorwaardes: T / T; Paypal; Westerse Unie
voorsieningsvermoë: 20000 stuks per week
navraag
  • Spesifikasies

Armored Fiber Patch cord Optic Patch Cable Single Mode Outdoor DLC-DLC

Armored Fiber Patch cord Optic Patch Cable Single Mode Outdoor DLC-DLC, armoured or unarmoured, customized length, wide used for 3G 4G base station BBU, RRU, RRH, LTE. FC -LC outdoor fiber optic patch cord is standard size for Duplex LC/FC Connectors, and he outer housing with metal protective device. The connecting is safe and reliable. Also have the functions of waterproof, dustpoof. This patch cords widely used in FTTA, Base station, and the outdoor waterpoof.

 

Characteristics:

1. Simplex and duplex connector available;

2. High precision of mechanical dimensions;

3. Good exchange ability and good durability;

4. Low Insertion Loss, High temperature Stability and Good exchangeability.

5. Fan-out Available, Pigtail Available, Various Boot(cable) Size Available

Fiber Specification:

Fiber type
50/125,9/125
Core Diameter
50 + 2.5
Core Non-Circularity
<=5.0 %
Cladding Diameter
125.0+1.0um
Cladding Non-Circularity
<=1.0 %
Coating Diameter
245+7
Coating-Cladding Concentricity Error
<=12.0um
Coating Non-Circularity
<=6.0um

 

 

Connecton Specification
ITEM
PARAMETER
Connector type
DLC/UPC
Inlasieverlies
<=0.3db
Opbrengsverlies
>=35db
Fiber mode
Multi-modus,50/125,single mode,9/125
Operating wavelength
850nm, 1300nm,1310,1550nm
Test wavelength
850nm, 1300nm
Herhaalbaarheid
<=0.1
Interchangeability
<=0.2dB
Duursaamheid
<=0.2dB
Fiber Length
1m~150m
Length and tolerance
10cm
Werkstemperatuur
-40C ~ +85C
Stoor temperatuur
-40C ~ +85C
Ons diens

1. Fabrieksprys

2. OEM

3. Vinnige aflewering,lae vrag

4. Pas diens aan

Specification
Standaard Duplex LC-aansluiting, goed verbind met standaard LC-adapter
Enkelmodus en multimode beskikbaar
IP67 beskerming, soutmisbestand, vogtigheid, stofbestand
Lae invoeg- / opbrengsverlies, bestendige optiese oordrag.
Ligte gewig, waterdig, stofdig, vogvry, Metaal harde behuising.

Usage

Widely used in FTTA & FTTH
Used for 3G 4G base station
BBU, RRU, RRH, LTE

Ons voordele :

1. U navraag met betrekking tot ons produkte of pryse sal beantwoord word 24 ure.
2. Goed opgeleide en ervare personeel om al u navrae in vlot Engels te beantwoord.
3. Verspreiding word aangebied vir u unieke ontwerp en sommige van ons huidige modelle.
4. OEM enige u aangepaste punte, ons kan u help om die produk te ontwerp en in te stel.
5. Beskerming van u verkoopsarea, idees van ontwerp en al u private inligting

Outdoor Waterproof Fiber Optical DLC PC Base - Armored Fiber Patch cord Optic Patch Cable Single Mode Outdoor DLC-DLC Outdoor Waterproof Fiber Optical DLC PC Base 1 - Armored Fiber Patch cord Optic Patch Cable Single Mode Outdoor DLC-DLC

 

KATEGORIE EN MERKIES:
Buite koord vir veselvlekke , ,

Navraagvorm ( ons sal u so spoedig moontlik terugbesorg )

Naam:
*
E-pos:
*
Boodskap:

Verifikasie:
0 + 7 = ?

Miskien hou jy ook van

  • Ons diens

    Huawei ZTE-ervaring
    Vinnige reaksie
    Kwaliteitsbeheer
    Aflewering betyds
    OEM / ODM diens
    Eenstopdiens

     

  • Maatskappy

    Oor ons
    Druk & Media
    Nuus / Blogs
    Loopbane
    Toekennings & Resensies
    Getuigskrifte

  • Kontak Ons

    Tel: +86-0755-28430400
    Faks: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    E-pos:sales@sogootech.com
    Web:www.sogootech.com