China RRU / BBU-kabelassemblages
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةພາສາລາວМонголPortuguêsРусскийภาษาไทยTiếng Việt
 Wysig vertaling

Buite koord vir veselvlekke

» Buite koord vir veselvlekke

Gepantserde Fiber Patch koord Optiese Patch Kabel Enkelmodus Buitelug DLC-DLC

Plek van oorsprong:Guangdong, Sjina
Handelsnaam:SOGOO
Sertifisering:DIT, RoHS
Minimum bestelhoeveelheid:100 stuks
Prys:10~ 15 USD
Verpakkingsbesonderhede:Standaard verpakking
Afleweringstyd:7-10 werksdae
Betalingsvoorwaardes:T / T; Paypal; Westerse Unie
voorsieningsvermoë:20000 stuks per week
navraag
  • Spesifikasies

Gepantserde Fiber Patch koord Optiese Patch Kabel Enkelmodus Buitelug DLC-DLC

Gepantserde Fiber Patch koord Optiese Patch Kabel Enkelmodus Buitelug DLC-DLC, gepantser of ongepantserd, pasgemaakte lengte, wyd gebruik vir 3G 4G basisstasie BBU, RRU, RRH, Dit is in 3G geplaas. FC -LC buite optiese vesel pleister koord is standaard grootte vir Duplex LC / FC Connectors, en hy buitenste behuising met metaal beskermende toestel. Die verbinding is veilig en betroubaar. Het ook die funksies van waterdig, stofpoep. Hierdie pleisterkoorde word wyd gebruik in FTTA, Basisstasie, en die buite waterpoef.

 

Eienskappe:

1. Simplex en dupleks aansluiting beskikbaar;

2. Hoë akkuraatheid van meganiese afmetings;

3. Goeie ruilvermoë en goeie duursaamheid;

4. Lae invoegingsverlies, Hoë temperatuurstabiliteit en goeie uitruilbaarheid.

5. Uitwaaier beskikbaar, Varkstert beskikbaar, Verskeie Boots(kabel) Grootte beskikbaar

Vesel spesifikasie:

Tipe vesel
50/125,9/125
Kerndiameter
50 + 2.5
Kern-nie-sirkulariteit
<= 5,0 %
Bekledingsdiameter
125.0+1.0a
Bekleding Nie-Sirkulariteit
<= 1.0 %
Dekking Diameter
245+7
Dekking-bekleding konsentrisiteitsfout
<= 12.0um
Dekking Nie-Sirkulariteit
<= 6.0um

 

 

Connecton -spesifikasie
ITEM
PARAMETER
Konnektortipe
DLC/UPC
Inlasieverlies
<= 0.3db
Opbrengsverlies
>= 35db
Veselmodus
Multi-modus,50/125,enkele modus,9/125
Werkende golflengte
850nm, 1300nm,1310,1550nm
Toets golflengte
850nm, 1300nm
Herhaalbaarheid
<= 0,1
Uitruilbaarheid
<= 0.2dB
Duursaamheid
<= 0.2dB
Vesel lengte
1m~150m
Lengte en verdraagsaamheid
10cm
Werkstemperatuur
-40C ~ +85C
Stoor temperatuur
-40C ~ +85C
Ons diens

1. Fabrieksprys

2. OEM

3. Vinnige aflewering,lae vrag

4. Pas diens aan

Spesifikasie
Standaard Duplex LC-aansluiting, goed verbind met standaard LC-adapter
Enkelmodus en multimode beskikbaar
IP67 beskerming, soutmisbestand, vogtigheid, stofbestand
Lae invoeg- / opbrengsverlies, bestendige optiese oordrag.
Ligte gewig, waterdig, stofdig, vogvry, Metaal harde behuising.

Gebruik

Word wyd gebruik in FTTA & VEERDE
Word gebruik vir 3G 4G basisstasie
BBU, RRU, RRH, Dit is in 3G geplaas

Ons voordele :

1. U navraag met betrekking tot ons produkte of pryse sal beantwoord word 24 ure.
2. Goed opgeleide en ervare personeel om al u navrae in vlot Engels te beantwoord.
3. Verspreiding word aangebied vir u unieke ontwerp en sommige van ons huidige modelle.
4. OEM enige u aangepaste punte, ons kan u help om die produk te ontwerp en in te stel.
5. Beskerming van u verkoopsarea, idees van ontwerp en al u private inligting

Outdoor Waterproof Fiber Optical DLC PC Base - Armored Fiber Patch cord Optic Patch Cable Single Mode Outdoor DLC-DLC Outdoor Waterproof Fiber Optical DLC PC Base 1 - Armored Fiber Patch cord Optic Patch Cable Single Mode Outdoor DLC-DLC

 

KATEGORIE EN MERKIES:
Buite koord vir veselvlekke , ,

Navraagvorm ( ons sal u so spoedig moontlik terugbesorg )

Naam:
*
E-pos:
*
Boodskap:

Verifikasie:
5 + 4 = ?

Miskien hou jy ook van

  • Ons diens

    Huawei ZTE-ervaring
    Vinnige reaksie
    Kwaliteitsbeheer
    Aflewering betyds
    OEM / ODM diens
    Eenstopdiens

     

  • Maatskappy

    Oor ons
    Druk & Media
    Nuus / Blogs
    Loopbane
    Toekennings & Resensies
    Getuigskrifte

  • Kontak Ons

    Tel: +86-0755-28430400
    Faks: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    E-pos:sales@sogootech.com
    Web:www.sogootech.com