China RRU / BBU-kabelassemblages
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةFrançaisPortuguêsEspañol
 Wysig vertaling

FTTH veselkabel

» FTTH veselkabel

  • 8 Core Single Mode MTP – LC/SC veselbreekkabel

    Product name:MPO-LC/SC Fiber Breakout Cable
    Mode:SM/MM
    Opbrengsverlies:>=55 dB
    Konnektortipe:MPO/MTP
    Geen. of Fiber:12/24kern
    Toepassing:40G QSFP+ SR Module
    length:3m,5m,10m,20m,30m,50m
    navraag
    • Spesifikasies

    8 Core Single Mode MTP – LC/SC veselbreekkabel

    MTP- LC/SC veselbreekkabel is u beste keuse vir veselnetwerke met 'n hoë digtheid. Dit is spesifiek ontwerp vir 'n vinnige ethernet, vesel kanaal, datasentrum en gigabit ethernet -toepassings. Hierdie 8 Veselkabel word gebruik vir 'n direkte verbinding tussen QSFP+ en (4) SFP+ -poortjies sonder pleisterpanele of tussenstamme tussenin.

     Neem asseblief kennis: MTP is 'n geregistreerde handelsmerk van US Conec Ltd.. Verswakkingstoetse uitgevoer in ooreenstemming met EIA/TIA-455-171A.

    MTP 0,35dB IL, LC 0.2dB IL; 2.0mm waaierdeursnee & 0.5m uitbreking lengte, 3.0mm Plenum (OFNP) kabelbaadjie, die MTP-uitbreekkabel is ontwerp vir 40G QSFP+ PLR4 optika-verbindingsoplossing en hoë-digtheid datasentrumtoepassing.

    Verpakking&Aflewering

    1. Die meeste monsters: 3-7 dae
    2. Groothandel bestellings: 15-18dae volgens verskillende hoeveelhede
    3. OEM bestelling: 25-30 dae na ontvangs van u tekenlêers se bevestiging en betaling

    Vrae
    V1. Kan ek 'n voorbeeldbestelling vir hierdie produk hê??
    A: Ja, ons verwelkom die monsterbestelling om die kwaliteit te toets en na te gaan. Gemengde monsters is
    aanvaarbaar.
    V2. Wat van die levertyd?
    A:Voorbeeldbehoeftes 3-5 dae, massaproduksietyd benodig 1-2 weke vir bestelhoeveelheid.
    V3. Het u 'n MOQ -limiet vir monsterbestellings??
    A: Lae MOQ, 1'n rekenaar vir monsterneming is beskikbaar
    V4. Hoe stuur u die goedere en hoe lank neem dit om aan te kom?
    A: Ons stuur gewoonlik per DHL, UPS, FedEx of TNT. Dit neem gewoonlik 3-5 dae om aan te kom. Lugredery en seevaart is ook opsioneel.
    V5. Hoe om 'n bestelling vir die produk te doen?
    A: Laat ons eers u vereistes of aansoek weet.
    B. Tweedens haal ons aan volgens u vereistes of ons voorstelle.
    C. Kliënt bevestig die monsters en plaas die deposito vir formele bestelling.
    D. Ten vierde reël ons die produksie.
    12COM3 MPO SU - 8 Core Single Mode MTP - LC/SC Fiber Breakout Cable   12COM4 MPO LU - 8 Core Single Mode MTP - LC/SC Fiber Breakout Cable
    KATEGORIE EN MERKIES:
    FTTH veselkabel , , , , , , , ,

    Navraagvorm ( ons sal u so spoedig moontlik terugbesorg )

    Naam:
    *
    E-pos:
    *
    Boodskap:

    Verifikasie:
    0 + 5 = ?

    Miskien hou jy ook van

  • Ons diens

    Huawei ZTE-ervaring
    Vinnige reaksie
    Kwaliteitsbeheer
    Aflewering betyds
    OEM / ODM diens
    Eenstopdiens

     

  • Maatskappy

    Oor ons
    Druk & Media
    Nuus / Blogs
    Loopbane
    Toekennings & Resensies
    Getuigskrifte

  • Kontak Ons

    Tel: +86-0755-28430400
    Faks: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    E-pos:sales@sogootech.com
    Web:www.sogootech.com