China RRU / BBU-kabelassemblages
+8615019465365 sales@sogootech.com
EnglishAfrikaansالعربيةFrançaisPortuguêsEspañol
 Wysig vertaling

FTTH veselkabel

» FTTH veselkabel

40G MPO-LC veselbreukkabel Om3 8 kern Optiese patchkoord

Product name:MPO-LC veselbreekkabel
Mode:SM/MM
Opbrengsverlies:>=55 dB
Konnektortipe:MPO/MTP
Geen. of Fiber:12/24kern
Toepassing:40G QSFP+ SR Module
length:3m,5m,10m,20m,30m,50m
navraag
  • Spesifikasies

40G MPO-LC veselbreukkabel Om3 8 kern Optiese patchkoord

MPO-LC veselbreukkabel word gebruik in lint-tipe vesel-samestellings, anders as simpleks of dupleks. Daar is verskeie veselglasverbindings in een MTP/MPO veseloptiese koord, byvoorbeeld, 4 vesels, 8 vesels,12vesels,24vesels. MPO series offers the solution from trunk cables to extended trunk cables, na hibriede stamkabels, na kassetmodules, na MPO -adapterpanele, pleisterpanele te rig, om panele in beide MPO -klassifikasie van G -klas te plak(normale klas) en Lclass(super lae verlies).

Kenmerke:

  • Enkelmodus en multimodus (Plat/rond) beskikbaar
  • Hoë veseldigtheid (maksimum 24 vesels)
  • Vesel in enkele aansluiting: 4, 8, 12 24
  • Steek/trek -grendel -aansluiting in
  • Hoë refleksieverlies met APC
  • klein vormfaktor, 12 Vesel of 24 Vesel stoot/trek optiese verbindings.

Grense

GrenseEenheidWaardes
VeselmodusOM4 (OM3) 50/125μm
MTP -aansluiting ILdB0.35dB Maks(0.15dB Tipe.)
MTP -aansluiting RLdB≥20dB
Verswakking by 850nmdB / km≤2.3
Baadjie ODmm3.0
Installasie trekbelastingN100
KabelbaadjiePlenum (OFNP)
Werkstemperatuur°C-10 ~ +70
Golflengtenm850/1300
LC -aansluiting ILdB≤0.2
LC -aansluiting RLdB≥20
Verswakking by 1300nmdB / km≤0.6
Ventilator-deursneemm2.0
Treksterkte op lang termynN50
Veseltelling8 Vesels
Stoor temperatuur-40 ~ +8

pl30411682 remark - 40G MPO-LC Fiber Breakout Cable Om3 8 core Optic Patch Cord

pl30411724 remark - 40G MPO-LC Fiber Breakout Cable Om3 8 core Optic Patch Cord

20200605102746 25417 - 40G MPO-LC Fiber Breakout Cable Om3 8 core Optic Patch Cord

Aansoeke:

  • VEERDE , CATV, LAN, MAN, VAN, Toets &Meetmeesters
  • Beëindiging van aktiewe toestelle
  • Premisse installasies
  • Telekommunikasie- en dataverwerkingsnetwerke
  • Video -oordrag , Data -oordrag

Verpakking&Aflewering

1. Die meeste monsters: 3-7 dae
2. Groothandel bestellings: 15-18dae volgens verskillende hoeveelhede
3. OEM bestelling: 25-30 dae na ontvangs van u tekenlêers se bevestiging en betaling

Vrae
V1. Kan ek 'n voorbeeldbestelling vir hierdie produk hê??
A: Ja, ons verwelkom die monsterbestelling om die kwaliteit te toets en na te gaan. Gemengde monsters is
aanvaarbaar.
V2. Wat van die levertyd?
A:Voorbeeldbehoeftes 3-5 dae, massaproduksietyd benodig 1-2 weke vir bestelhoeveelheid.
V3. Het u 'n MOQ -limiet vir monsterbestellings??
A: Lae MOQ, 1'n rekenaar vir monsterneming is beskikbaar
V4. Hoe stuur u die goedere en hoe lank neem dit om aan te kom?
A: Ons stuur gewoonlik per DHL, UPS, FedEx of TNT. Dit neem gewoonlik 3-5 dae om aan te kom. Lugredery en seevaart is ook opsioneel.
V5. Hoe om 'n bestelling vir die produk te doen?
A: Laat ons eers u vereistes of aansoek weet.
B. Tweedens haal ons aan volgens u vereistes of ons voorstelle.
C. Kliënt bevestig die monsters en plaas die deposito vir formele bestelling.
D. Ten vierde reël ons die produksie.
KATEGORIE EN MERKIES:
FTTH veselkabel , , , , , ,

Navraagvorm ( ons sal u so spoedig moontlik terugbesorg )

Naam:
*
E-pos:
*
Boodskap:

Verifikasie:
0 + 6 = ?

Miskien hou jy ook van

  • Ons diens

    Huawei ZTE-ervaring
    Vinnige reaksie
    Kwaliteitsbeheer
    Aflewering betyds
    OEM / ODM diens
    Eenstopdiens

     

  • Maatskappy

    Oor ons
    Druk & Media
    Nuus / Blogs
    Loopbane
    Toekennings & Resensies
    Getuigskrifte

  • Kontak Ons

    Tel: +86-0755-28430400
    Faks: +86-0755-28430420
    Whatsapp:+86-15019465365
    E-pos:sales@sogootech.com
    Web:www.sogootech.com